Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Snad jsem z toho venku
#21080
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome,tvé odhodlání je i mé odhodlání.Cítím s tebou.Opravdu.Sám ještě bojuju...Jsi k sobě upřímný.Dost dobrá věc.Moc a moc držím palce.
honzis

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21086
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Petro, výborně, už víš:Honzo, nebojuj, uč se žít vedle alkoholu.Boj prohraješ, on je silnější.Ať je!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21241
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome, jsme na tom velmi podobne, jen jsem takto pil jeste dele, pred 3 mesici jsem se napil naposledy a je to super, urcite to vydrzime, me pomohli jit proti problemu celem, hned jsem zasel do hospody a misto pul litru piva, jsem si nechal dat pul litru vody, vyslechl jsem si vtipne poznamky a za par chvil uz to nikomu ani neprislo divne, takto jsem to udelal hned se vsemi dalsimi pravidelnymi prilezitostmi - navsteva tchana, kamaradu, grilovacka a dokonce moje prvni dovolena bez kapky alkoholu a super, nikdy jsem lepsi nemel. Zmenil jsem i stravu a denni rezima zhubnul jsem 11kg, proste parada.... vlastne i sem ted pisu, protoze mam radost a chci, aby se to povedlo i vsem, kteri bojuji......drzim palce at mas viru v sam sebe ! Drz se.
Tom 2

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21245
Re: Snad jsem z toho venku Před 9 rok, 8 měsíce  
Tome, slovy mládeže, jste hustej
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter