Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: alkohol bulimie a tak
#22505
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
alas: Piju doma tajně kvůli rodičům. Nechtěj abych pil tolik(povolí cca 6 piv/den a to mi prostě nestačí).
Četl jsem Líbi příběh, jak pila, skoro jsem brečel(mam dost respekt, že abstinuje). Pak mi psala jak jsem nejhorší co kdy viděla. Asi hraju 1. ligu. Matka taky bulimička, zchlastaná(po kom to asi mam?)
Dano děkuju Vám za podporu (Zejtra si z tohohle bohužel nebudu pomatovat nic, hlavně že jsem venku z tý zmatenosti, jsem už v klidu a piju. Ráno přijde myšlenka "Asi jsem někam něco psal" a pak to tu budu číst se slovy:"Kdo to psal?"), každopádně kámoši se na tudle vypitou trosku vys..kašlali, žádný nemam. Den s nealko pivem jsem zkoušel párkrát, ale ty noční můry atd. To se nedá. Další den horší než po opici.
Když trpíte po prochlastanym večeru(jak píšete Dano), přesně proto hned další den je důležitý chlastat, vymlátit tu úzkost alkoholem a takhle jet každej den hodně let a pořád. Uchlastat se a spadnout do komatu(ve zkratce mu život).
Jak píšete, aspoň chci jít za psychiatrem ambulantně (denně chodím kolem), ale co jsem se tu dočetl, vezme mi řidičák, ten ať si vezme klidně. Ale jak mi přijde dopis z policie ať odevzdam i tu blbou pistoli a zbroják, tak jim odešlu pohled s pozdravem z nebe(spíš z pekla) se slovy "Máte o občana míň" a cpu si olovo do hlavy, nemam co ztratit. Nikdo mi nebude řikat že jsem nesvéprávnej. Můžu mít bouchačku jako každej jinej.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22508
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Nevím, kdy jsem ti toto Karle napsala, asi jsi si to špatně přebral.Ovšem, už moc přeháníš, neděláš si z nás srandu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22512
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Karel napsal:
alas: Piju doma tajně kvůli rodičům. Nechtěj abych pil tolik... Nikdo mi nebude řikat že jsem nesvéprávnej. Můžu mít bouchačku jako každej jinej.

Sám osebe si *bouchačka* ako Jorga Chorcheľovna alebo Jiří - pred Tebou!
Ešte, že nie si ten prepitý večný študentík; chudobných prominentných alkoholikov syn!


Alebo je všetko inak - fabula/výmysel a bájka?
Nepamätáš si ani to, čo si deň predtým napísal ale vieš, že zbrojný preukaz a zbraň potrebuješ k štúdiu rovnako ako alkohol!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22514
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
Nou koment.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22515
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 7 měsíce  
To je jasný, že ti vezmou i bouchačku, aby se nemohl zastřelit ani nikoho jinýho..Pak už budeš muset vzít odvahu a hopnout pod vlak..Ale neboj, třeba neni tak zle
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22537
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 6 měsíce  
Jo, z lidí si tu dělam srandu, přehánim a vymejšlim si(píšu sem konfabulace), přesně proto jsem asi na takovýhle stránce, abych tu psal výmysli. V životě už sem nenapíšu, dávam tomu pár měsíců a pak se zabiju. Nashledanou.
Karel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22540
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 6 měsíce  
Jestliže si umíš najít pomoc tady, tak si najdi i odborníka, se kterým máš možnost se potkat osobně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22556
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 6 měsíce  
Karle,už dávno jsem ti psala,že potřebuješ ODBORNOU POMOC I S HOSPITALIZACÍ.¨Jsi na tom mnohem hůř,než jsi schopen sám zvážit.Místo toho aby jsi začal opravdu jednat(tím myslím OSOBNÍ KONTAKT S PSYCHIATREM) řešíš s prominutím hovadiny(jako řidičák,zbrojní pas a pod.)Vůbec nevidíš,že s takovou tě velice brzy zbaví svéprávnosti-a budeš mít vystaráno a to trvale.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22563
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 6 měsíce  
Zdar Jmenovče podruhé. Je to jen Tvoje volba, ale jen Ti chci z vlastní zkušenosti říct že já zvolil tu léčebnu a teď vím že jsem zvolil správně. Na to aby ses zastřelil máš spoustu času. Mě po léčbě zbraň ani řidičák nikdo neodebral, ale mám skvělou novou přítelkyni a přála si, aby v domě žádná nebyla, tak není. No a co se týče ŘP ten bych Ti doporučoval odevzdat dobrovolně, protože pokud jsi stále pod vlivem, je Ti k ničemu... Pozor ať nechtěně neublížíš někomu druhému
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23225
Re: alkohol bulimie a tak Před 9 rok, 5 měsíce  
Zdravím,
jsem třetí měsíc abstinující alkoholik, bulimik.
(Včera opět návštěva psycholožky, tak mi mé obžerství ofiko diagnostikovala).
Anděla
Anděla noci probděla
Senior Boarder
Příspěvky: 71
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/29
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter