Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik.
#2283
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 13 rok, 5 měsíce  
Milá Radko,ano.
Slib jsem splnil. S bankou jsem se spojil, nebude to zas tak lehké, ale mé úvěry jsou pojištěny proti dlouhodobé pracovní neschopnosti, na což jsem úplně zapomněl. Jenže to má háček. Až po 60 dnech. Do té doby se platit musí. Takže to bude oříšek, ale zvládnu to.
Po návratu z léčebny čistý stůl neočekávám, ale to patří k terapii, že?
Děkuji za vše a jsem přesvědčen o tom, že léčba bude poslední. Nechci žádnou další. Udělám vše pro to, aby byl můj život barevnější. Hlavně díky střízlivosti.
Mějte se hezky Radko a přeji mnoho štěstí
Ozvu se...
Jirka
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2286
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 13 rok, 5 měsíce  
Zdravím Jirko touto cestou a blahopřeji k novému začátku, dějou se s Vámi veliké věci, jste plný citu a rozhodnutí podpořit svým pobytem, kde pomáhájí cestu k svobodnému životu. Hodně štěstí dál přeji.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2287
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 13 rok, 5 měsíce  
Dobrý večer Květo,
dlouho jsem přemýšlel, co na takovou zprávu odpovědět.
Teď už vím.
Od prvního okamžiku seznámení s tímto webem a lidmi, kteří jsou v něm zainteresováni, mnou začalo prostupovat slunce.
Bez legrace. Je to silnější a silnější, dokonce silnější než já... No, na tom by v první chvíli nebylo nic zvláštního. Ale je to silnější než touha po chlastu.

A TO JE CO ŘÍCT!!!

DĚKUJI
Jirka
Jirka
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2288
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 13 rok, 5 měsíce  
Hezky to Jirka napsal, kdoví, jak mu je!Doufám, že dobře, že ví, proč tam šel a vydrží.Hodně lidí mně říká, proč se nevykašlu na pomáhání, že se pořád hrabu v minulosti,že je to až ujetý.....není!Prožila jsem si dno, peklo s alkoholem, vím, co to je!Nikomu to nepřeji prožít.Vůbec nemachruji,nespravuji si tady své ego,jen si přeji, aby ti, co ještě váhají o své nemoci ji zastavili včas.Z toho dna se hrabe moc těžko, spousta lidí se vzdá,umírá a zbytečně, jen kvůli obyčejnému chlastu.Ze začátku byla s pitím sranda, dobře se spalo, vše ok, jenže pak nastaly nespavost, depky, ..utíkala jsem k alkoholu, aby mně pomohl, netušíc, že jsem alkoholička, a letěla jsem k tomu dnu, jistá si tím, že alkohol zvládnu, že zase tolik nepiju, že ostatní pijí i víc, ani náhodou mně nenapadlo, že je tu problém.Nevěděla jsem o alkoholismu skoro nic..Bleskově nastal zlom,chlast mně naprosto ovládl, jen ten mně zajímal,byla jsem otrok chlastu, hnusná představa.A žít tak je ještě hnusnější.Dnes se za to už nestydím, vím, že je to nemoc, jediný lék je abstinence,a taky vím, jaký je hezký život bez alkoholu, a dá se bez něj žít.Vážím si každé chvíle prožité bez pití, není vždy dobře, bolesti patří k životu, ale řešit alkoholem něco vůbec nemá cenu, stejně se nic nevyřeší.Taky je mně jasné, že žiju, protože nepiju.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15306
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 10 rok, 7 měsíce  
jsem alkoholicka uz piji par let a vcera jsem se rozchodla sti skoncit aje mi hrozne zle zvracim a trepu se nevim jak to zvladnu co mam delat co mi pomuze porad te mi ale jak zvladnout tu krizi abych nesahla po alkoholu
vanesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15307
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj Vaneso, kup si v lékárně vitamíny B1 (thiamin), B-komplex, ostropestřec mariánský, glukózu. Vitamíny ber klidně ve dvojnásobných dávkách. Ostropestřec čistí játra, glukóza je výživa pro mozek.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15310
Re: Už jsem v koncích. Jsem alkoholik. Před 10 rok, 7 měsíce  
Hlavně jez, pomalu, piškoty, pij nealko, a hodně, polévku, ovoce, jen ne alkohol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter