Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nejspis urcite
#23058
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Anonyme, klídek, je to nějaký chudák.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23067
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Chlastejte, fetujte, my vam ty invalidky radi zaplatíte. Pulka uz Vas tam je, tu druhou to neodvratne ceka. Anonym: Rabstejnska 1, 4. patro, cca ve 22:45 budu doma, tak si klidne prijed pro pohlavky. Zajimavy je, ze jsem radu let bral nitrozilne pervitin, prestal jsem. Radu let jsem suplementoval minimalne pulvlahvy snapsu, prestal jsem. Kourim, stopka je ve fazi vyvoje. To vse uplne bez pomoci, ci jakykoliv podpurnych preparatu. Takze at mi nikdo netvrdi, ze to nejde. Vy pouze nechcete a hledate utechu a politovani. Hadam, ze si porad namlouvate, ze to nejak ukocirujete a hledate duvody, proc si ten oblibenej drink znova doprat a vlastne nejradsi byste slyseli, ze se tak moc nedeje.. Nemejte obavy, timhle stadiem si prosel ci prochazi kazdej zavislak na cemkoliv. Pravda je ale takova, ze jste na to uplne samy a nikdo to za Vas nerozhodne, ouze vy sami, vase vule, odhplodlani a silny mentalni fokus. Kdyz to v sobe nemate,doporucuju si sednout a sepsat zavet, pokad jeste mate co odkazat. Jenom na zaver, smrtelne onemocneni nebo predavkovani je ten prijemnejsi konec, co vas muze potkat. Hawk
Karel Vok

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23070
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23074
Re: Nejspis urcite Před 9 rok, 5 měsíce  
Tak jeste jednou cely znova. NIC NEBERU.. Ano bral jsem, ale i Ty asi pochopis, ze Ti tu nebudu vykladat odkud to pochazelo. Jasny, bylo to strasny a neodnesl jsem to zdaleka sam. Kdo je bezviny, at hodi kamenem. Ja se akorat snazim poukazat na to, ze odkladani problemu ani jejichutlum CIMKOLIV nikdy nic nevyresi. Jo a pracuju samozrejme take, asi jako vetsina normalni.populace v produktivnim veku.. Tak se tu mejte, jak uznate za vhodne..
Kaja

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter