Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám problém s alkoholem
#24340
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
což ovšem neznamená, že je to k něčemu dobrý
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24343
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Kdo se ničí víc, ty nebo ona.Zkus ty Al-anon, tam ti doporučí, co máš dělat, jak se chovat.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24368
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Na to kdo se ničí víc bohužel nemám odpověď. Už i ten táta byl zase šťastnej, smál se a tak. Včera, když přišel domu sem hned věděla, že se něco děje...a taky žejo. Vubec nepřišla domu, takže zase nevíme co s ní je... Ach jo :/
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24381
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Jsem sama ze sebe zklamaná.A to jsem si tak věřila.Nevím proč jsem to uděla.Potřebuji se vypovídat.Mám strašné výčitky.Pořád si kladu otázku proč........Já to chci dokázat.Už se zdálo,že i doma to začínaá fungovat a já to takhle pokazím.Jsem zoufalá.Už nechi takhle dál.Všechny jsem zklama a chci to napravit.Teď jsem přesvědčená,že už to neudělám.Musím to vydržet!
Moc se omlouvám
Míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24382
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Mílo,
stalo se, vrátit se to nedá.Jak já tohle znám!
Chápu, jak Vám teď je, kéž by to bylo pro Vás opravdu poučení.Ale málokdo to zvládne na poprvé.Ale věřte, že to dokážete-já Vám držím palce,snažte se i kvůli dceři,uvidíte, že se vše v dobré obrátí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24385
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Mila kazdy sa moze potknut, dolezite je zas sa postavit. Ale ja by som si dala na tvojom mieste zavazok, ze ak to zas nezvladnes, tak poziadas o pomoc a zajdes k lekarovi. Ved ti ide o tvoju rodinu a o tvoj zivot. A nie je v kazdeho silach to zvladnut sam. Nie je dolezite ako a s akymi prostriedkami, dolezite je to, aby sa ti to podarilo. Teraz sa uz netrap tym co sa stalo, stalo sa nam to skoro vsetkym, ze v zaciatkoch abstinencie sme sa este raz zopar razy potkli, musi verit, ze tentokrat to pojde.
Len problem je, ze po tom ako clovek zlyha, je presvedceny, ze dalsi krat sa mu to uz urcite nestane. Ale akonahle je mu trochu lepsie a vycitky prejdu, tak sa to casto stane znovu. Alkohol caka na svoju prilezitost. Takze Mila, ak s tym nedokazes bojovat sama, netrap seba a ajs voju rodinu a vyhladaj prosim pomoc.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24392
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
ahoj....je my 24 let..par let popijim a ano mam problems alkoholem...ted par tejdnu nepiju ale mam problem,protože pri sebemenšom stresu se rozklepu :-)mam proto problem najít si praci...nejaka dobra rada prosím...nechci ješte navíc brát prašky..de to i jinak..dekuju
a dost

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24397
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Nevím,jestli já jsem ta pravá na rady.Ale rozhodně ti fandím.Určitě to vydržíš.Co se týče prášků,nešla bych do toho.Mám s nima zkušenosti a když si ho nevemu,zle to dopadne.
Není to dobré.Je to opravdu jen o vůli.A já jsem přesvědčená,že to dám.Mám jen Vás,protože spousta lidí s tím prošlo.Nesetkávám se tu s nadávkama a výčitkama.To mě pomáhá.Dneska mám obrovskou depresi a vůbec se mi nechce domů.Bojím se co zas bude.Zklamala jsem všechny a hlavně sama sebe.Klepu se.Je mi opravdu hrozně.Vrátit se to nedá.Budu bojovat dál.M
Míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24408
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Posledni takovy prusvih me nakopnul a donutil s tim fakt neco zacit delat, takze za to vlastne stal. Hlavu vzhuru! Dojezd pomine, rodina snad odpusti a ted je prilezitost napravovat
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24422
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 2 měsíce  
Už se stalo, nezměníš to, zajímej se , co bude,a dělej něco pro to.Výčitky tě doženou opět k pití.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter