Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25734
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Holky, drzim Vam obidvom palce, aby ste to zvladli a aby bolo uz len lepsie. Len nezabudnite na tie sialene stavy a dobre si ich zafixujte do pamati. Lebo ono to casom vybledne a zas pride chut sa napit. Ked to na mna pride, ja si tieto psychostavy snazim co najlepsie vybavit a okamzite ma ta chut prejde. Drzte sa
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25746
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Holky holky. To jsou stavy co?

Já nevím jak to dáte vy? Já to zažil také a hrůza. Nejlepší je si to odtrpět a už nedat ani kapku.
Vím je to šilený ale jinak budete v kruhu a to stejné do kola.
Co pomáhá plavaní a sport. Zkuste to.
S dětma a unavovat se a odpočivat a spánek ale toho moc mít nebudete. Než se to srovná.
Tři až pět týdnu a z nejhoršího ste venku.

Držte se obě.
Tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25748
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Anno, jak bojuješ? Já v noci pocení, ale v mezích, snad to bylo nejhorší včera ráno. Ale ten stav byl asi jeden z nejhorších co jsem zažila. Never more! Dneska už budu snad normálně fungovat
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25749
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Pravda tome, ten stav se prostě odtřpět, aby se rovnováha srovnala a organismus vyčistil. Nic jinýho se s tim dělat nedá, další pivo nepomůže
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25751
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Rachel napsal:
Pravda,... další pivo nepomůže

...nepomôže žiadny chľast.
Iba oddiali a predlžuje utrpenie ožranov...


(Rozhodnúť sa a rozhýbať, musí každý sám!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25753
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Anno, měj se ráda, přestaň pít kvůli sobě, pak až kvůli rodině.Hlavně vydrž, a těš se na hezkou střízlivost, kde budeš svobodná, veselá, malá to hned pozná, bude šťastná také.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25757
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Rachel napsal:
Pravda tome, ten stav se prostě odtřpět, aby se rovnováha srovnala a organismus vyčistil. Nic jinýho se s tim dělat nedá, další pivo nepomůže
Ráchel,
možná to bude znít až sado drasticky, ale já se na sebe tak naštvala, zrovna jak píšeš , oraganizmus se musí pročistit. A podnikla jsem tenkrát drastický krok. Bylo mi blbě, první myšlenka , no co hlt to spraví, zajdu do obchodua pak začnu až druhý den abstinovat...
Dodnes si pamatuji jak jsem stála u regálu s chlastem,vínem a místo lahvinky toho hltu, jsem přešla k jinému regálu a sáhla po zaječické minerálce a řekla si , tak a dost, pročistíš se a zažiješ očistec))).
Tak jak mi bylo blbě a rozklepaná ráno po alkoholu z druhého dne, jsem doma do sebe kopla trojku zajčické,na truc sobě, na truc chlastu....
Bylo mi blbě a schválně jsem si dala ještě toto a pročistila se dočista))) Jo, ale to nesedne každému , ale já si řekla je Ti blbě, tak ti bude ještě více a budeš ještě více běhat na wc a konec.
Pozor, to, ale nedoporučuji, jenom pro pobavení píšu jak jsem si to udělala já . Dnes se tomu směju, ale to ráno mi do smíchu nebylo, ani nebyl čas))) Druhý den čajíčky a toto fórum, kde jsem hledala rady.
Držte se, přeji hodné sil do abstinence.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25759
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Co se týče dětí, tak mám jedno na menší a druhé už větší, nechci tady psát jejich věk.
Takže první dny, než jsem se dokopala do normálu, jsem fungovala doma na minimu.
Jsem s nimi přes týden v podstatě sama. Že se nevyžehlilo, nebo něco neuvařilo v ty první dny, než jsem naběhla na jiný životní styl bez alkoholu, že se pouze natřel chleba, než jsem se dokopla do normálu nevadí. Prostě jsem si řekla musí to vše počkat a dělala pouze nejnutnější. Jindy by bylo vínko a vše by bylo uvařeno, uklizeno, vyžehleno, vypráno...ale já se potřebovala z toho koloběhu dostat do abstinence, jako vy.
Vše se pak douklízí, vše se pak dopere,vše se pak zrovná....Je otázka prvních dnů a pak přijde ta další vůbec nelehká fáze držet kurz už v abnstinenci. Důležité je se dát dokopy, ne si prodlužovat agonii dalším dnem s další hladinkou.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25760
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Stopko
Mohu se vás zeptat? jak dlouho Vám trvalo než jste se dostala do normálu? a cítila se ve formě?
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25761
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Aleno,
to záleží od fyzičky, od toho jak dlouho, kolik se pije.
Za mně, fyzicky první 4dny, psychicky měsíc.
Po fyzické stránky , třes, nevolnost, bolení hlavy, pocit jak kdybych nebyla v reálu tak cca ty 4-5dnů.
Pak züstalo psychicky, měsíc. Nastalo hodnocení, v duši, v hlavě, výčitky-to jsem zde na foru řešila, ty výčitky. To byl děs.
Potom nastalo, napíšu přesně co jsem cítila.
Ticho, takové ticho v duši a tam někde jsem byla já a ptala se sama sebe, proč? Co jsem tím řešila, co to spouštělo? Nebrala jsem antidepresiva, hledala jsem s pokorou co se stalo.
V tom tichu a klidu duše, jsem se dopracovala k tomu, co jsem tím chlastem řešila. Nebudu tady psát co, bylo toho hodně.
Začala jsem se nato dívat jinak, zjistila jsem , že hodně věcí neovlivním, nemám na to sílu a možnosti, tak proč je zapíjet...
Další věci jsem vyřešila a některé řeším, ale ne za kažou cenu.
Zrovnala v rámci sebereflexe-to slovo se mi líbí, páč můj manžel vždycky říká, že ji mám, zrovnala žebříček hodnot v životě.
K tomu tichu v duší se dostavil klid a radost.
Píšu to jak jsem cítila, ale možná to vyzní blbě)))ale tak jsem si to procítila.
Léky jsem brala-ostropestřec, chlorellu.
První impulz nepít, byl čistě sobecky, kvůli sobě, kvůli vzhledu, pak se dostavili i další důvody, ale ty nebyli tím prvním důvodem.
Stopka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter