Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25817
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Jes, Líbo. Vím to právě. Ale každej má svoji cestu, každej si má něco uvědomit a něčim v životě projít. Právě že nechci skončit ani pomočná ani uslintaná a proto sem chodim Já to zvládnu, nějak po svym. Unesu svý břímě Budu dávat vědět
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25818
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Já to mám jinak,já vím že mi otrne,mám to už vyzkoušený.proto jsem rozhodnutá,až na tom budu líp a budu brát pár měsíců antabus.Když mi ho paní doktorka chtěla dát už před rokem,byla jsem ještě kvartál,takže mi to přišlo zbytečné.ale teď už jsem regulérní alkoholik a na její slova došlo.mam vyzkoušené,ze nemůžu pít ani občas,protože chvíli to vydržím,ale pak se to zase zvrtne.a taky už to,že to úplně sama taky nedám.jinak jsem byla uchlacholena tim,ze mi bylo vcera dobre,ale v noci jsem na chvili mela zase psycho a uz jsem si zas vsugerovala delirium.libo ty jsi znala,kdyz mi neni zas tak zle tak uz mi snad nehrozi ne?
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25830
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Ne, Anno, už ti delirium nehrozí, už jsi čistá.Antatbus ti neublíží, ber ho vážně, nezkoušej ho přepít, sice to jde, ale dopady můžou skončit zle.Čím déle vydržíš, poznáš ty výhody abstinence.Najdeš sílu, klid.Rachel, piš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25835
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
ono jde o to,že třeba teď jsem po ránu ještě tak trochu vnitřně rozklepaná a jak mě všichni straší,vsugeruju si to.Kdybys mi teď řekla,že mám infarkt,za půl hodiny jedu sanitkou s tím, že mám určitě infarkt .Ten antabus chci,protože na to,abych se napila na něj jsem dost dobrej srab,takže myslím,že to určitě pomůže))).Jinak právě v noci jsem se vzbudila,neměla jsem žádné halucinace nic,ale přišla jsem si úplně mimo a zmatená,a s vidinou deliria to bylo ještě horší.Teď je to tak 45 hodin co nepiju,tak nevím.Ale jak říkám,přes den se cítím celkem normálně.Cpu se hořčíkem,béčkem,hodně piju bylinkové čaje a pravidelně jím.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25844
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Ještě se usměj a je to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25846
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Zkouším to :)teď je mi docela hej,ale večer se budu bát usnout )))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25851
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Anno neboj se, vyvětrej si doma, nalej do sebe třezalkovej čas, čistou peřinu, nejlíp si jdi zaběhat nebo se projít večer a budeš spát neboj. Já se dneska vzbudila, jako necejtila jsem se uplně mimo, ale vono to taky nebylo.

Líbo jak dlouho člověku hrozí delirium po vysazení chlastu?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25854
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Není to nikde určené, spíše záleží, jak člověk dlouho pije, jak těžce je závislý.Znám paní, které i při operaci museli píchat alkohol do žil, aby neměla Delirium v narkoze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25857
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
rachel večer usínám jak mimino,horší je to,když mě v noci vzbudí nějaký hnusný sen,nebo cokoliv,takže musím lupnout prášek.Dneska přes den už se snažím je ubírat,měla jsem půlku ráno a půlku teď,ale v noci to opravdu bez toho nejde(((.Jinak běhání u mě nehrozí,jsem silnej kuřák a nedoběhnu ani na autobus,ale za poslední měsíce jsem stloustla 5 kilo(samozřejmě díky chlastu),tak chci začít cvičit.Takže večer zkusím.nic náročného,spíš zatím nějaké uklidňující cvičení třeba jógu)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25859
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
kámoš dostal po 6ti denní abstinenci v noci epilepťák...je rozumné neusínat uplně po tmě, ale např. při malé lampičce..Ve tmě se ztrácí realita a to může vyvolat blbý stavy
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter