Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25861
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
To máš pravdu protože když se vzbudím do tmy jsem chvíli zmatená,začnu panikařit,tak jdu na zachod a jak tam rozsvitim a rozkoukam se,zjistim,ze to neni tak horky)
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25862
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
tak to je...Při silných kocovinách mi taky někdy pomáhalo rozsvítit a chodit po bytě..Mezi tim si třeba udělal litr štávy z citronů vody a cukru a nacpal se B-komplexem..Blbý je si taky zapálit cigáro, stoupne ti tlak a udělá se ti hůř...Pak jsem zase usnul
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25864
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Fuj, jen si vzpomenu na ten stav a mam děs.. Já právě slyšela od známýho doktora, že lidi maj delirko nebo absták klidně až třetí den, co ležej v nemocnici, se najednou pochčijou.....děs
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25866
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Proto by si měla hlásit až na příjmu, že si alkoholik...Není se za co stydět.když nám tan chlast v tomto státě vlastně ser.u až pod nos, tak co
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25867
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Delirium zažiješ za světla, nebo po tmě, na tom nezáleží.Je to něco strašného, děsivého, nedivím se, že lidé páchají sebevraždy, nebo zešílí.Ale bacha na alkoholické sny, ty vás můžou rozhodit také.A můžou se zdát i měsíce po alkoholických dýcháncích.Mám už zpoždění, musím do školy, napíšu víc později.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25869
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Tak mě liba uklidnila a ja se ted budu jeste tyden trast ze dostanu delirko?znam se a uz mi prijde ze je mi blbe ne z abstaku,ale ze strachu z deliria.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25870
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Pacient s deliriem tremens by měl být léčen v klidném prostředí, nejvhodnější je tlumené světlo (naprostá tma může provokovat halucinatorní stavy, ostré světlo zase neklid). Zajištění bezpečnosti pacienta a nutná infúzní léčba někdy vyžadují omezení v lůžku. Je třeba sledovat vitální funkce a příjem tekutin...

viz.Dr. Nešpor

Delirium sice zažiješ za světla i ve tmě, ale tady jde o to v jakém prostředí to lépe rozdejcháš.

Chřipku taky dostaneš v noci i ve dne ale léčit jí např. tim, že si udělám polívku z mochomůrky zelené je možná trošku horší varianta než antibiotikama
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25871
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
anna napsal:
Tak mě liba uklidnila a ja se ted budu jeste tyden trast ze dostanu delirko?znam se a uz mi prijde ze je mi blbe ne z abstaku,ale ze strachu z deliria.


Delirium většinou dostaneš po 10 dennim tahu tvrdýho chlastu..neřikám, že se to nemůže stát, ale neni to zase tak pravděpodobný
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25872
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
Jedu plavat to taky pomáhá čááo
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25873
Re: zvládnu to? Před 9 rok  
petrch napsal:
anna napsal:
Tak mě liba uklidnila a ja se ted budu jeste tyden trast ze dostanu delirko?znam se a uz mi prijde ze je mi blbe ne z abstaku,ale ze strachu z deliria.


Delirium většinou dostaneš po 10 dennim tahu tvrdýho chlastu..neřikám, že se to nemůže stát, ale neni to zase tak pravděpodobný


NE "většinou" ale "spíš" jsem chtěl napsat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter