Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25878
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Anno taky si myslim, že by ti to hrozilo, kdybys lila denně litr vodky, ale takhle bud v klidu. Spíš se fakt sama stresuješ:) to bude ok!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25880
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
No jenže to je právě to...pila jsem tak litr vína denně,ale poslední tři dny každý den půl litru vodky(((
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25881
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Jediné čím se fakt chlácholim,ze přes den už fakt funguju normálně,teď jsem byla i s dítětem nakoupit a na zahradě,myslela jsem,že to delirko dostavaji ti,co maj abstaky tak hrozny,ze nemuzou nic,jen se klepou v posteli a nedostanou do sebe ani poradne jidlo
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25882
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Mozek je silná zbraň, mysli pozitivně a podle mě ti delírko už nehrozí, jen se tim děsíš...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25883
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
díky za podporu,ono je pak mnohem líp,dřív jsem trpěla na panické záchvaty,měla jsem úzkostnou poruchu s panickými ataky.A přesně když jsem dostala paniku a myslela,že to se mnou švihne,že mám infarkt,dost mi pomohlo,že mi někdo řekl že se mi nic určitě nestane
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25885
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Možná podvědomě se nechceš rozloučit s alkoholem, namlouváš si blbosti, abys utekla zase k pití.Mozek žádá alkohol.Kočko, nestraš se, netrap.Ono, stejně, co se má stát, stejně se stane.Ale Delirium ti nehrozí, když něco jíš, funguješ, jen ať tě nevyděsí alkoholické sny.Ty můžou přijít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25889
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Panické ataky, uzkosti a fobie jdou ruku v ruce s alkoholismem..Ovšem kdo určí co bylo dřív? Ted už nikdo

stačí si přečíst co jsou to abstinenční příznaky a jistě se tam najdeš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25891
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Libo myslim ze prave i me podvedomi to chce,jen jsem si uvedomila,kolik mam kolem sebe lidi kteri me potrebuji a bojim se o sebe vis.ano funguju uplne normalne coz znamena cely den nejake cinnosti,uklid,vareni....je mi lip,protoze kdyz bych si lehla tak se hned pozoruju,moc premyslim a pak mi prave je blbe.ted uz jsem unavena,obcas se objevi mensi navaly,takze uz budu odpocivat.
Petrch to je prave to ze at ctu kdekoliv abstinencni priznaky a priznaky deliria,krom halucinaci mi prijdou dost podobne.
Jo a ty sny prave asi mam,vzdycky ze spanku vyskocim z postele,citim hrozny napeti,mam zataty zuby a jak jsi psal,musim se zvednout a uklidnit se,nez jdu zase spat.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25896
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Aničko, to se ti bude zdát , že piješ, vzbudíš se a první moment nebudeš vědět, jestli to byl sen, nebo fakt.Dojde ti, že to byl sen, uleví se, ale stejně to je hnus.Nechci tě strašit, jen buď na to připravená, aby tě to nezaskočilo.Mně ty sny ničily fest.Věř, že bude lépe, těš se, a bude dobře, určitě.Nenech se zničit chlastem.Potřebovala bys nějaký pokec na živo, spřízněnou duši, co ti rozumí, pochopí tě, abys sis tu dušičku přímo vyblila , vypovídala, také to pomáhá.Co tak si vypsat své bolesti, strachy do deníku?Papír to snese, uleví se ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25897
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ano mám potřebu si povídat a hlavně potřebu mít vedle sebe podporu.tu nemám,přítel moc podporovat neumí.řekl ať přestanu pít a hotovo,holka dělej co umís.protože on přestal sám od sebe bez nějakých abstaku nebo psychickych problemu.když řeknu že potřebuju podporu,místo toho si poslechnu že si za to můžu sama apod.kdyby mě chápal a podpořil šlo by to líp.a libo ty sny jsem mivala casto,kdyz jsem chvili nepila.živé sny o tom že jsem opilá a jak je mi hrozně.ale o to bylo lepší ráno)))).tohle je jiný,vylitnu z postele s pocitem ze jsem mimo,zmatena,a proto si vsugeruju to delirko.tyhle priznaky ma pry taky.ale dnes uz budu vedet,ze kdyz se mi to stane,uz jsem to zazila a prezila)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter