Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...108
Dolů
Téma: zvládnu to?
*
#25898
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Piják alkoholika nikdy nepochopí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25899
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Nevím co vlastně byl ale tři roky byl každej den v lihu.nepomohlo dítě,výhrůžky,nic.přestal z ničeho nic,občas si ještě dál doma jedno pivo nebo koupil na víkend,a teď už dost měsíců se toho ani nedotkl,prostě ze na to nemá chuť.kéž bysme to měli všichni tak lehký)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25900
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Přijde mi že byl vochlasta,ale protože chtel a ne protoze by byl zavislej.na oslavach si dnes klidne da a pak zase nemusi.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25901
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Někdo holt nemá takový štěstí...Nejhorší je když pak už piješ ne, že chceš pít, ale aby si mohla aspoň trochu normálně fungovat protože to tělo a mozek bez chlastu prostě nefachá
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25902
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ochlastové jste všichni a alkani jsou jen psychicky labilní chudáci.Co nezvládnou své emoce.Na tož chlast.Silní jedinci nepropadají závislostem.Důkazem je toho Renata a Ja a vy dvě.Trávíte času na netu a skučením.Ten čas kdybyste trávili prací a nezaobíráním sami sebou tak na to přijdete co jste za chudáky.
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25903
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Chytrej se ozval asi máš taky nějakej problém
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25904
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Petrch tak uz jsem to mela ja.bez piti utahana,s nim jsem jela jak tornado,fungovala jsem na sto procent.ale nic netrva vecne a diky tomu jsem si to konecne uvedomila.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25905
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
A co tady otravujes ty? Tady si lidi pomahaj, chytraku. Pro Anicku. Podle me jsi to vzala za dobry konec, Jak psala Liba -kdyz jsem si myslela, ze jsem z nejhorsiho venku po propusteni, dostavily se priserne sny. Nekdy se probudim s placem. Trva mi, nez si zvyknu, ze uz v tom snu nejsem. Mnohdy se mi stava, ze se probudim do dalsich snu, z nichz neni navratu. Opakujici se prostredi Bohnic, pritom mi tam bylo "dobre". Tajne piti, koureni,mista,kde jsem pila. Neni to lehke ale mam terapeutku,ktera mi rikala,ze to k tomu patri. Mozek uz nemysli jen na piti,takze funguje jinak. Ty sny jsou tak jednou za tyden. Nepiju 9. mesic. Vydrz:-)
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25909
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Nikolko dekuju))) vidis,jsi dalsi dukaz,ze to jde,klobouk dolu ))) ano ty sny se prý objevují i po letech,ale to myslím,že už je to nejmenší.je to nepříjemné,ale aspoň si člověk uvědomí,jak je bezva byt střízlivý )))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25910
Re: zvládnu to? Před 9 rok, 1 měsíc  
Aničko doufám, že takto rozumně budeš mluvit i za týden...Já totiž znám ty dny i měsíce abstinence vyplněné nekontrolovanými tahy..Dˇábel se tě už nikdy nepustí, pouze ho můžeš uspat (ale taky velmi rychle vzbudit)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...108
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter