Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Když začnu, tak jsem nezastavitelný.
#26204
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Zajisté ze svých mnohaletých zkušeností s flaškou víte o čem mluvíte.O tom žádná..Na druhou stranu možná, ale nevíte, že mozek si pamatuje pouze pro něj podstatné věci
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26205
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Jinak, pokud máte chuť milá Heleno, vysvětlete mi prosím důvod, proč se tady do toho serou "lidé" (nebo co to je) co nemají ani páru o tom co vlastně melou, protože nejsou ani chlastající alkoholici, ani ohrožení alkoholismem ba snad ani abstinující alkoholici...Spíš mi to připadá, že si napucujou rypák perníkem a pak maj potřebu nám o alkoholismu cosi zdělit
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26217
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
PetřeCh,
opět s Vámi v něčem souhlasím-chodím sem hodně dlouho a taky mám dojem, že se tady teď vyrojilo spoustu těch, kteří opravdu neví,o čem mluví a hlavně,jsou strašně chytří.Nemyslete si, i mě to štve a párkrát jsem na někoho z nich už i reagovala-souhlasím, že opravdových alkoholiků,pro které je toto fórum určeno a kteří ví, o čem mluví,je tady fakt málo-myslím, že vy k nim patříte,ale patří k nim určitě i Liba i já a pár dalších.
Jestli je tady někdo z nich pod vlivem drog neumím posoudit,drogy mě naštěstí minuly, nevím o nich nic,ten chlast mi úplně stačil, ale máte pravdu, že občas nevím, co tím často nesrozumitelným příspěvkem chtěl "básník říci" a vypadá to, že jsou z jiného světa
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26231
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Peťko,
jestli se dělá statistika honění podle počtu příspěvků zde, máš jednoznačné prvenství. Myslím ale, že u Tebe to už není ani o tom honění.
Všichni jsme zde anonymní. PetrCh je stejný jako Anonym. Měl jsem chřipku, takže jsem nakoukl, co je nového.
Upřímné díky za to, že tady jsi. Měl jsem možnost si každý den poděkovat za to, že jsem nedopadl jako Ty.
Narozdíl od Tebe mám super práci, protože nechlastám, byl jsem opravdu na Maledivách, s bezva kočkou. Moje děti mě milují a váží si mě. Nikdy mne totiž neměly možnost vidět, válet se ve sračkách.
Já jsem totiž ty koule měl a stopnul to dřív než se ze mě stal slinta bez koulí.
Zítra jdu do práce, už Tě tady nebudu prudit. Jdu žít svůj krásný život bez chlastu a Ty se tady klidně poser.
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26233
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Gratuluji..To je zjevně ten důvod proč sem lezeš honit, viď mistře..Měj se fajn
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26234
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak to dej precist svym detem,aby si te vazily jeste vic. Nechapu,ktera slina te sem zavala...
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26635
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 9 rok  
Jen pro info. Pokuta 25000.
Balů

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28111
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
No, čtu to tady a neni mi dobře po těle. Je to vážně mor. Kde jsou časy, kdy jsem byl nalitej super bavič. Dnes jsem nalitej časovaná bomba, samej průser, vokno, druhej den aby se člověk styděl vystrčit paty z baráku. Vydržim měsíc dva nepít, když si řeknu, jenže pak "jdu a rubu" - obrazně řečeno, rváč nejsem. Je to v prdeli, všude kolem chlast, pivko jako norma. Od mala sportuju celkem na urovni, a všude proste k tomu patri "jdeme na pivko". Jenze malokdy se podaří, dat si 3 a jít. Je to kolotoč. Nebaví mě to už. Jedinny řešení vidim, skončit uplně (to bude zábava ten život...) S cigarama jsem přestal taky z fleku kdysi, jenze cigára cloveku fakt nic nedávaj, kdyzto pěkně si lejt do krku pívo a bejt chytrej....joo to mě baví
vejpita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28112
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
Správně, chraň si svou střízlivost, je to křehká a krásná věc.Přesně jsi odhadl, proč je tu PetrCH přínos.Tak si užívej života, je takový, jaký si ho uděláme.A příliš rychle utíká.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28117
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
vejpita píše:
No, čtu to tady a neni mi dobře po těle. Je to vážně mor. Kde jsou časy, kdy jsem byl nalitej super bavič.
Dnes jsem nalitej časovaná bomba, samej průser, vokno, druhej den aby se člověk styděl vystrčit paty z baráku.
Vydržim měsíc dva...lejt do krku pívo a bejt chytrej....joo to mě baví.


Vejpito/Ochľasta(?)/Výpitok,

..."tak je TO *mor alebo zábava*?"


("Vyskúšal si už niekedy - nalievať sa a pritom sa nepreliať(ako džbán)?
...máš na TO(ustrážiť si mieru)?")

"Chceš sa naučiť baviť bez prelievania a pritom, aj zodpovednosti za seba? ...určite?! ...vyskúšaj profesionálov."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter