Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Když začnu, tak jsem nezastavitelný.
#28118
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
Je to zábava i mor. Bohužel ta hranice je hrozně tenká. Jasně že se pokaždý nezrubu do němoty, to by ani nešlo při mojí práci, rodině atd., ale min. jednou za měsíc to neuhlídám a ten "džbán přeleju" jak píšeš. Průser je to, že nikdy nevím, kdy ten džbán přeleju, takže se prostě na 100% uhlídat neumím. A mám pocit, že se to asi ani naučit nedá s mojema vlohama.
vejpita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28121
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
vejpita napsal:
Je to zábava i mor. Bohužel ta hranice je hrozně tenká. Jasně že se pokaždý nezrubu do němoty,...ale min. jednou za měsíc to neuhlídám a ten "džbán přeleju" jak píšeš. Průser je to, že nikdy nevím, kdy ten džbán přeleju, takže...

Spiťar,

...sú to spojené nádoby a strata kontroly Ťa spoľahlivo prelieva do džbánu závislosti.

... "Vitaj v klube(,bratku z Moravy)!"


(Je úplne jedno aký typ alkoholika si býval, strata tolerancie je vstupenkou medzi *jednotných unisex-alkoholikov ~ bez rozdielu spôsobov a druhov opíjania sa*, - aj triezvenia.)

(...aj liečba je len jedna/spoločná/ - abstinencia!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28124
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
vejpita napsal:
a všude proste k tomu patri "jdeme na pivko". Jenze malokdy se podaří, dat si 3 a jít. Je to kolotoč. Nebaví mě to už. Jedinny řešení vidim, skončit uplně (to bude zábava ten život...) S cigarama jsem přestal taky z fleku kdysi, jenze cigára cloveku fakt nic nedávaj, kdyzto pěkně si lejt do krku pívo a bejt chytrej....joo to mě baví

Vejpita, vies co mas spravit. Mala som to ako ty a nam proste nie je doprane pit normalne ako ostatnym, takze ak chceme zit pekny zivot a bez tych hanb a toho priserneho kolotocu, tak mozeme abstinovat. Nemusime, ale mozeme. A ver mi, ze sa ti ten zivot zapaci. Netvrdim, ze mne obcas nie je luto, ze si nemozem obcas dat pohar vina alebo pivko, ale ked si predstavim tu vysoku dan, ktoru za to musim zaplatit, tak ma okamzite prejde vsetka chut.
Ty sam sa musis rozhodnut, ktorou cestou v zivote chces ist.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28161
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
S kolegou máte oba bohužel pravdu. To bohužel je za těch spousty hezkejch chvil se sklenkou v ruce, na druhou stranu, ta daň je opravdu vysoká, a platit se mi jí po x tý už opravdu nechce. Těch pozitiv bez pití je pro mě jako pro sportovce spousty, tak doufám, že převážej jednoznačně nad těma "negativama", že si prostě to pívo s klukama nedám.
vejpita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28331
Re: Když začnu, tak jsem nezastavitelný. Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter