Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26844
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26850
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26852
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26853
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Ahoj,
zacala jsem abstinovat po 11 letem piti alkoholu. Posledni rok mi to uz nic nedavalo a zacala jsem pit uz od rana abych fungovala. Bylo to uz fakt peklo neustale prepijet abstaky. Neco se ve me zlomilo a rekla jsem dost to je cesta do pekla. Abstinuji sice 11 dni, ale je mi fajn zadna kocovina abstaky taky ne. Nejhorsi bylo prvnich 6 dni hrozny abstak 5 dni me bolela hlava v kuse, sileny poceni, bolest celeho tela, ale vydrzela jsem to a jsem za to rada. Vcera me prepadla chut na chlast az mi tekly slzy pri predstave, ze se uz nikdy nenapiju, ale zvladla jsem to. Vim, ze toho mam pred sebou jeste hodne, ale chci to zvladnout a nebyt loutka hnusnyho chlastu. Mejte se a dzte se
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26854
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Renata píše:
...,když už máme zodpovědnost za druhé,ji s alkoholem ztrácet a být sobecký a zlý.Proč bychom Život si měli ojebávát a ne ho žít.

Rena,

zodpovednosť máš vždy len za seba a svoje rozhodnutia.

Po detoxe od alkoholu a stabilizácii vnútorného i vonkajšieho prostredia, vzťahov, citov, nálad a emócií má každý možnosť si slobodne vybrať *ako pokračovať ďalej(!):*
... buď spontánne abstinovať od drogy(a splynúť s riekou Života),
... alebo sa ďalej slobodne vyžívať v hľadaní únikov zo všednosti do stratenej blaženosti z eufórie, ktorá sa už dávno rozplynula v zlome *odolnosti/tolerancie* voči zotročujúcej droge(alkoholu).

Pravidlá života má každý pevne zabudované vo svojom vnútri(=hranice odolnosti a existencie), na duchovnom harddisku vo Svedomí, v Duši a materiálne v génoch a v DNA/DNK.

Ak sa naučíš načúvať svoj vnútorný hlas, rešpektovať jeho múdrosť a nasledovať ho, si na najschodnejšej ceste do spontánnej triezvosti - k úplnému vyviazaniu sa z pazúrov (akejkoľvek) závislosti.


(Ja už ŽIVOT a jeho zákony plne rešpektujem!... )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26860
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26862
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Renata napsal:
...To je náš úděl v životě.

...a rodina je základnou bunkou spoločnosti a otec živiteľ a vzor.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26863
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26864
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Všem přeji hezké bezalkoholové Velikonoce
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26865
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 8 rok, 12 měsíce  
Renato, dej už mně fakt pokoj.A myslíš to opravdu vážně, že jsem to měla lehké přestat pít?Nepiješ náhodou Ty znovu?Proč se tak ztrapňuješ?Víš vůbec, co píšeš?Neodpovídej prosím a kašli na mně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter