Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44249
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Minulost nezměníme... je fajn, že to chceš změnit, to je to nejdůležitější...věřím, že to zvládneš, ale bude to náročný, chce to mít i pár lidí okolo sebe co Tě podrží, máš někoho takového?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44250
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
A dovedeš si představit, že už se nikdy v životě nenapiješ? Tohle jsem si já nikdy představit nedovedl, a tak se celý život pokouším pít kontrolovaně (se střídavými úspěchy). Zvlášť v (raném) mládí mi to přišlo nepředstavitelné.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44251
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Bohužel nikoho takového nemám. Nikdo mi neřekne do očí, že mám problém s alkoholem, ale všichni to ví. Já si to také uvědomuji a moc bych to chtěla změnit. Už jsem několikrát zkoušela přestat nebo to omezit, ale nemělo to dlouhého trvání.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44252
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Davide, právě, že si to moc představit neumím..ale kontrolované pití nezvládám!Piji převážně jen doma u televize. Když si koupím láhev vína, tak jí vypiji celou..neumím si dát jen jednu skleničku za večer.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44253
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Michale,
tady je důležitá ta pokora. Nějak ji u tebe necítím. Taky jsem mela silný řeči, i jsem tomu samozřejmě věřila. Jak jsem si jistá. Jak se to ve mě zlomilo. Jak jsem pevně v kramflecich. Však jsi to musel číst z spousty lidí, pokud jsi to opravdu pročetl... A? No uvidíš, ale nechvastej se po jednom dvou dnech
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44254
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Já dokážu, ale hlavně z toho důvodu, že mám otce abstinenta... a žije supr život a lidé si ho a jeho názorů a slova váží o to víc, když má chuť jednou za půl roku na pivo dá si dvě třetinky, pak ho můžou všichni na kolenou prosit dej si ještě ne a řekne rezolutní NE a nedá si...je svým pánem a můj vzor vtomto... a věř, že žije plnohodnotnější život než já nebo ty a bez chlastu....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44255
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Taky, že jsem to x-krát nevydržel, až po páteční kocovině jsem se rozhodl navštívit tyto stránky, bufu sem psát když to poruším přiznám to, ale věřím si a moc... vše jsem si srovnal v hlavě, co teď chci a čeho dosáhnout a alkohol tam nemá místo a vím, že to bude těžký, ale dám to..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44256
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
To věřím. A držím palce ať jsi jako on a napoprvé.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44257
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Jak dlouho jsi pil a kolik, že chceš řešit svůj problém? Dnes při prožívání kocoviny, jsem zašla na tyto stránky a hltala příspěvky. Jak jsem byla ráda, že jsem našla lidičky s problémy, které mám já. Jsem také ráda, že máme skoro společný začátek na boj s démonem. Bude mě to ještě více motivovat
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44258
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lusy, je fajn, že ses odhodlala a i zasla sem. Mě to taky pomohlo, člověk na to není sám. V reálném životě se s tímhle nesvěříš a přitom chceš s někým sdílet, cítit podporu a pomoc. Drž se
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter