Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...40414243444546...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#45044
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Zdravim vsechny!je tady patek bazeni zatim zadne, myslim, ze ani nebude v tuto chvily jsem totalne utvrzena v nepiti,dostala jsem terapii dvakrat tydne psycholog 1krat tydne AAskupina jednou mesicne psychiatr,to me uklidnuje... Fyzicky me bylo zle cely tyden jeste dnes bolesti hlavy a slabost ale normalne pracuju... Nalada se trochu zlepsuje cpu vitaminy,piju bylinkove caje... Od pondeli chci zpet ke sportu...Vim, ze ted to bude o. K obavy mam ze zacatku prazdnin to odjizdi moje dcera kazdy rok na cele dva mesice do ceska k tatovy budu sama a budu mit hodne casu Minuli rok jsem to zvladala bez problemu jezdila jsem na Metalove festaky koncerty a to bez kapky alkoholu bylo to super na tento rok mam taky uz listky tak uvazuju jestli vubec pojedu,po me recidive mam hrozne obavy ze selhani...A jak u vas pri patecku???
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45045
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj Nikolo,tak sned se podaží,ne?a přítel ,co na to,je to už dobrý,nebo nechápe.držím Ti pěsti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45046
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj Maris, v to doufam, pritel to vsechno zlehcuje, z te soboty uz si dela jen legraci... Moc uz se o mem problemu nechce bavit,je toho nazoru, ze prehanim, ale at si k psychologum klidne chodim...hold on zazil jen"par mich opiti a jednu velkou scenu minuly tyden, poznal me kdyz jsem za sebou mela 4mesice abstinence a pidobu naseho vztahu jsem nepila, az ted... On nevi a neumi si ani predstavit co jsem byla pred tim, kdyby me poznal v dobe meho nasavani, tak po tydnu utika Steine jako vsichni Normalni chlapi pred tim...
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45047
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Tak to je jasné,ale ono je dobře ,že to nepoznal,tak máš aspoň šanci na normální život,myslím ,že to dáš,nevzdávej to a zaměstnej mysl.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45140
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahojte vsetci,

cital som tuto temu, paci sami ako sa podporujete a ste k sebe mili, pozeram, ze to tiez mnohi nemate vobec lahke.
chcel by som sa ku vam pridat
pochopil som ze kontrolovane pitie je na nic, no i tak stale podlahnem bazeniu a myslienkam ked sa to vo mne bije a citim ze to byva silnejsie ako ja. Ked milion x som si povedal, ze musim a chcem, no vydrzal som max 3 tyzdne,lebo bazenie bolo tak silne, ze som to nedal, ani ked som mal frajerku tak som pil min 1 x za 2 tyzdne, no odkedy ma nechala co uz bude rok, mi to vydrzi max 3 dni nepit.
ostal som sam v meste, pristahoval som sa sem za nou, no ona uz byva inde, moj zivotny styl bol stale s ludmi z barov, neviem kde a ako spoznat novych fajn priatelov, kde by som netravil cas sam doma alebo v krcme. Potrebujem zmenit zivotny styl.
Bol som aj v AA 3ti x a vcera som sa opil, snazil som si povedat, ze to musim skusit dat v bare bez alka, no po 3 hodinach som na koncerte podlahol, a spijaval sa tam do rana, pretoze to moje zle ja,sa chce bavit s chlastom nonstop, ktomu hrajem v kapele, a prostredie tiez samy chlast vsade. musim si najst novych znamych co nepiju, neni to lahke.
drzim vam vsetkym prsty, ta zavislost je fakt riadne svinstvo ako to cloveka ovlada myslenie, nici mi to zivot a citim sa bezmocny uz ufff
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 25/06/2017 01:21 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45142
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Ahojte,

dnes som bol 1. x v bare a nenapil som sa, pred tym jak som tam siel som sa este poistil, ze som si dal kakaove mlieko a potom tam mineralku, i ked som fajcil, ale necem si asi toho moc zobrat na plecia

uvedomujem si este jednu vec, ze aka je dolezita pokora, i ked citim v sebe este velky strach.

v aa ma podrzali po meetingu, ze ak to na mna pride, ze to mam oddialit, a este sa modlim, a velmi to potrebujem aby som sa zmenil.

Drzim Vam kazdemu tuna prsty ludkovia
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 27/06/2017 00:23 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45143
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
...i ked citim v sebe este velky strach.
Musel si do toho baru? Alebo si sa bol len odskúšať, či to zvládneš?

v aa ma podrzali po meetingu, ze ak to na mna pride, ze to mam oddialit...
A ako to chceš oddialiť a čo, kde, kedy? Napríklad v bare? Ale aj inde.
A čo na ten tvoj dnešný bar tvoj sponzor v AA?

uvedomujem si este jednu vec, ze aka je dolezita pokora
Čo to pre teba znamená, tá pokora? V súvislosti s alkoholom a abstinovaním?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 27/06/2017 02:46 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45144
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Zdravím.
NE+PO totál v lihu..cca. 2000,- v haji (tipnul bych si cca. 40 piv + 20 rumu za ty dva dny a cigara ), nemám zase ani vyndru a to jsem si říkal, že musím šetřit.

Doma rozmlácená výpln pokojových dveří jak jsem s nima třísknul vzteky, byli tu policajti, ale to jsem raději vzal čáru tak jsem je nepotkal..ted tu byl sklenář - 1500,-

Už nechci pít, ale vždy mě to zlomí když mám peníze.

BUH POMAHEJ
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/06/2017 12:22 Provedl: Peta_kořalka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45145
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
Petr napsal:
Zdravím.
NE+PO totál v lihu..cca. 2000,- v haji (tipnul bych si cca. 40 piv + 20 rumu za ty dva dny a cigara ), nemám zase ani vyndru a to jsem si říkal, že musím šetřit.

Doma rozmlácená výpln pokojových dveří jak jsem s nima třísknul vzteky, byli tu policajti, ale to jsem raději vzal čáru tak jsem je nepotkal..ted tu byl sklenář - 1500,-

Už nechci pít, ale vždy mě to zlomí když mám peníze.

"BŮH POMÁHEJ!!!"

..."pomôž si sám, i Boh Ti pomôže!"
Smutné, ale pravdivé...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45146
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 9 měsíce  
dík za radu
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...40414243444546...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter