Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29236
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den ještě jednou dnes.

Domluvil jsem si schůzku na AA. Tak jsem plný očekávání.

To je první aktivní krok, který podstupuji a doufám, že mi to pomůže.

Hezký zbytek dne
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29244
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáši, kdybys měl čas o víkendu, na Hluboké je sjezd AA ČR.Tam bys poznal, slyšel to, co potřebuješ.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29245
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer.


Já jsem už objednaný na čtvrtek. Ale díky Líbo.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29246
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tak ať se ti tam líbí,






































































Tak ať se ti tam líbí, ptej se, chtěj pomoc, radu, neboj se.Anonymita je jistá.Jsou tam jen alkoholici, co ví, přestali pít, a určitě rádi pomohou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29263
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer.

Tak se mi situace lehce komplikuje. Včera v noci mě postihl akutní zánět appendixu, takže ležím v nemocnici. Počítám však, že by mě měli zítra pustit, jelikož se to hojí samo. Není třeba zákrok.

Měl bych tak stihnout bez problémů zítřejší SE meeting.

Hezký zbytek večera přeje Tomáš
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29264
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
týden chlastani uteče jako voda a momentálně třetí den abstinuji a je to jako věčnost. Začínám mít obavy, že mi asi brzo otrne a pojedu v tom znova. Snad to dám musím.
Erik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29265
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Erik píše:
Zdravím,
týden chlastani uteče jako voda a momentálně třetí den abstinuji a je to... Snad to dám...


Erik,

telo má svoju viaczložkovú pamäť. Máš zatiaľ skóre iba: *7:3*.
Rozpustiť alko-módus závislosti Ti potrvá dlhšie - asi (až) do smrti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29277
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer.

Našel jsem si čas, abych opět napsal jak pokračuji. Bohužel jsem v nemocnici, a pustí mě až zítra, nemohl jsem se účastnit ani sezení AA, a ani dnes navštívit zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Mimochodem na AA jsem se omluvil. To je jedna věc.

Druhá věc. Daří se mi úspěšně nepít a ani nemám v podstatě chuť, protože mám stále dost co přemýšlet o sobě. Chtěl bych se však na nějaké věci zeptat zkušených alkoholiků.

V průběhu dní protože jsem víceméně sám v cizím prostředí mám dost čas přemýšlet. Mívám fakt občas hnusné depky, které doprovází nekontrolovaný vztek, emoční výkyvy, spojuji si různé domněnky v asociaci například s různými podněty až se mi rozbuší srdce. Jako příklad je moje neustálá potřeba hledat někde chyby, ať už u sebe, nebo někde jinde. Nevím, jestli to vůbec souvisí s alkoholem. Každopádně, můžete mi doporučit nějakou literaturu, která je na netu? Např. Pro nalezení sama sebe, apod?

Díky a pěkné v střízlivé dny vám přeji
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29278
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáši, já asi nejsem ten správný zkušený alkoholik, ale ty depky a duševní nerovnováha k tomu nejspíš patří. Já sám jsem se po dvou letech rozhoupal a zašel na psychiatrii, protože ty depresivní a úzkostné stavy mi už fakt začaly vadit a znepříjemňovat život. Paní doktorka si mě pozorně vyslechla a pak mi to nekompromisně vpálila mezi voči: "To máte z toho vašeho chlastu". Šel jsem od ní jako zpráskanej pes, čeká mě vyšetření na interně a pak nejspíš Antabus, hmm...
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29279
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomasi,psychicke problemy,jak uz jsem psala,znam.Nevznikly alkoholem,ale rozhodne je alkohol podporil.Dlouha leta jsem chodila k psychiatrovi,ktery je velice znamy,uci,pise knihy.Podivej se na jeho portfolio,vyber si,co z toho potrebujes a je Ti "nejblize": Doc.Mudr.Prasko Jan CSc
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter