Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3132333435363738
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#30340
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Opravdu velké moudra pravíš. Tvůj vnitřní svět je zdeformovaný a já už na tebe dlabu. Omluvila jsem se. Tato diskuze mi pomáhá v ustalování abstitence. Smysl tvého psaní nechápu.
Měj se.
Erika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30341
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Nebo začni znovu. Vem si jinou přezdívku. Už se pak nebudeš vymlouvat že píše někdo za tebe.
Erika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30342
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Omluvu přijímám a přeji abstinenci zdar!
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30350
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dívky, hurá, díky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30445
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane. Vy máte opravdu velký problém v komunikaci. Měla byste jít do sebe a řešit to. Nemůžete přehlížet reakce druhých na cokoliv co napíšete. Přeju vám, abyste to zdárně vyřešila.
Pokud zareagujete tak jak to umíte, výsměchem a smajlíky tak vaše cesta bude dlouhá a trnitá.

Přeju vám, abyste našla to, co tady na webu hledáte.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30462
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Pěkně napsáno. Helenko děkuji.
Nápodobně. Vše co vidíte ve mně,není moje,je to Vaše.
Moje je to, co vidím já ve Vás.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30481
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Ahoj všem.


Tak dnes mám blbý den. Po delší době. Ne že bych měl chuť pít, i když by to asi na chvíli zabralo, ale tak nějak pocit osamocení.
Prázdnoty.

Na prd...
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30482
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Tomáši, to se stává všem.Neuškodí si zasmutnit.Vzpomeń si na něco hezkého, veselého, podívej na něco pěkného, něčím se potěš.Určitě to nestojí za prd.Kdyby ses napil, bylo by hůř.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30558
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
ahoj,
s pitím jsem měl trochu problémy v pubertě,kdy jsem se rád trochu přiopil ale většinou tak aby to nikdo nepoznal.prušvuih byl když jsem se asi třikrát opil uplně do němoty.pak jsem víc než deset let abstinoval,nicméně jsem byl až do 40 let svobodný a mímj ediným a hlavním zdrojem masturbační fantazie byla moje totální opilost.nastěstí jsem měl dlouho zábrany se doopravdy pořádně zlískat.to trvalo až do téměř 40 let.tehdy jsem konečne potkal holku po jaké jsem celý život toužil-hezkou milou sexy a přitažlivou,prostě dokonalá souhra duší.abych zvládl cesty za ní až do Prahy daljsem si rád předem pár piv na kuráž.po návratu domů už jsem se i rád opil.mám problémy s komunikací a tak nic netušila až do svatby.na naší svatbě jsem se neopil a přitom jsme si ji nádherně užili.bohužel po pár týdnech jsem dostal víc a víc chut se aspoň občas zlítzkat.ona ví že piju ale asi nev í že jsem alkoholik.mám potřebu se opít skoro vždy když spí nebo není doma.ona nepije temeř vůbec a já žel bohu se rád přiopiju,máme kvůli tomu neshody.rád se jednou dvakrát do týdne ožeru,ale pro ní je to nepřipustitelné.co mám dělat,nechci pít každý den,ale opice jednou dvakrát za týden my pomuže přežít stres a úzkost? jak to řešit abych nebyl zavislý a ona na druhou stranu neprudila?
RADEK

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30559
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Radku, asi máš nějaké deprese, které zatím nejsou z alkoholu, a zaháníš je právě chlastem.špatné řešení to je, víš to.Jdi k psychiatrovi, psychologovi, možná zjistíš, co tě žene k pití.Co antabus?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3132333435363738
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter