Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3132333435363738
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#30561
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Rado,

..."chceš babu anebo chlast? Si vyber!"

(Obojí se vylučuje.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30630
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
děkuju za přátelskou reakci.povzbudili jste mě kdo jste reagovali,myslím asi dva lidé.tak se zatím držím,sice pivko dám,ale neopiju se protože nechci a díky Bohu ještě snad nejsem závislý.JSEM RÁD že jsem vás tu našel,vážím si každého kdo tím prošel a přitom má sílu pomoct druhému.momentálně přemýšlím co je pro mě řešení-nepít vůbec-to asi nikdy nedokážu.chtěl bych se naučit pít tak že se neopiju a vím co dělám.včera jsem byl na oslavě,pár panáku a dvě piva,neopil jsem se a ani jsem nechtěl ,zato minulé dva týdny,jsem měl chut se ožrat skoro každý den,naštestí se to stalo jen/uvozovky/jednou.nemám vyhráno já vím.drte mi palce.nechci ztratit ženu,je ted pár dní jiná a neprudí mě,když se neopijim.ale jak dlouho vydržím ví pán bůh.držím vám všem palce a držte je i vy mě.
radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30635
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Rado,
"prajem Ti, aby si našiel v sebe tú správnu silu a prekonal všetky baženia/chtíče/cravingy!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30660
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
„Tu však jsem náhle viděl,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne,zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí,je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco,co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!“

Erich Maria Remarque

Hezký den!
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30689
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
jo ten citát je nádherný,také se snažím žít pro milovaného člověka-svojí milovanou,užasnou ženu.Ale všichni víme že člověk může zklamat,když ho nejvíce potřebujeme.Já jsem kté víře v milovaného člověka přidal i další velkou Lásku-Boha který nás stvořil a přivedl na svět-pro většinu z vás je iluzí,pro mě realitou.Možná mám už vypitý mozek,ale věřím že můj život není náhoda,a že je nějdo nad tím vším,kdo nám zuboženým a utrápením drží palce,nevnucuju nikomu,máme svoji svobodu i rozum,ale mě to dost pomáhá ,když jsem střizlivý i když mám trochu zamžito.Věřím že Bůh je a drží mi palce,pokud ho znáte také jsem rád.pokud ho nemusíte držím vám palce zrovna tak.důležité je být člověkem a ne dobytkem at člověk věří čemu koliv.
radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30690
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
Nj,ale proc dopustil,abys' byl zubozeny a utrapeny.A nerikej mi,ze te zkousi nebo chce "navest" nekam dal,k "lepsim zitrkum"...Mohl mit mene "prace"
V boha neverim.Mozna jen v nejakou vyssi moc.Nebo mozna v to,co kdysi v nas bylo a na co jsme uz davno zapomneli (stare civilizace)...
Ale nadeji ti tim brat neminim.Kazda vec je dobra,pokud pomaha...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30691
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
já ti rozumím.také nic nevnucuju ani nevyvracím,máme svobodnou mysl i duši věřit čemu chceme. v mém případě kromě svobody nepít,kterou si musim každý den vybojovávat.držím palce.
radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30696
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine napsal:Nj,ale proc dopustil,abys' byl zubozeny a utrapeny.A nerikej mi,ze te zkousi nebo chce "navest" nekam dal,k "lepsim zitrkum"...Mohl mit mene "prace"...

"Bůh je největší recesista a první showman"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31635
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj všem.

Chtěl bych napsat, že jsem se před pěti dny poprvé od té doby napil. Nebudu to tu nějak více rozebírat, protože alkohol v mém životě již nehraje žádnou větší roli. A diskuse se zde chvílemi ubírala dost mimo tématicky.

Chci jen říct, že jsem šel vědomě sám vyzkoušet mezi lidi jak se budu cítit a co se bude dít. Chtěl jsem to vědět. Trochu mě ta myšlenka nevědomosti zžírala.

Takže jsem poseděl, vypil nějaké to pivo a ráno, nebo spíš v poledne jsem se probudil s kocovinou. Pamatuji si vše i když jsem popíjel zvesela.

V každém případě jsem po té době zjistil, že zde alkohol už pro mne není priorita a zůstanu v upevňování svých životních priorit někde jinde.

Držím palce všem co se drží - není proč pít. Na druhou stranu je dobré vědět, že se mohu zase třeba někdy napít a nebudu z toho mít měsíční deprese. Ale proč pít?

Čaute
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31650
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 5 měsíce  
No tenhle Tomáš to je dílo....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3132333435363738
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter