Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29350
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den.

Dnes jsem pošel zkouškou, které jsem se obával.
Vše dobře dopadlo a zvládl jsem to. Je mi pouze smutno, ale to přejde. Moc to nyní nesouvisí s alkoholem, ale se mnou jako s člověkem.

Lidi, nepijte, nekažte si život. Važte si svého života, přátel, správných hodnot, priorit, mějte plány, vize, ideály.

Buďte sami sebou a neřešte své problémy alkoholem. Vrátí se Vám to v plné síle. Mluvím od srdce a myslím to smrtelně vážně.

Hezký den.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29351
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tomáš napsal:
Dnes jsem pošel zkouškou, které jsem se obával.
Vše dobře dopadlo a zvládl jsem to. Je mi pouze smutno, ale to přejde.


Aniž bych tušil, Tome, jakou zkoušku jsi musel absolvovat Ty, mě taky dneska večer jedna čeká - syn slaví maturitu, přijede k nám na chatu asi 10 lidí, bude se grilovat, chlastat - a já čumět Smutnej jsem z toho taky
Ale zase na druhou stranu - grilovanýho buřta mi zatím nikdo nezakázal
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29352
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tak to je dobře ne? Buřt na ohni je fajn Tak dobrou chuť
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29353
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohouši, smát se, bavit, můžeš také, ne?Jen bez alkoholu.No a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29354
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohousi a to si vezmi,ze bys opravdu mel zakazaneho jeste toho burta:-( I kdyz chapu,ze burt te moc do "rause" nedostane:-))) Vis co,ale na jednu stranu otazka...co kdybys mel zakazaneho burta?Dal by sis ho?Premyslel bys o tom tak???Byl by jsi z toho take tak "smutny"? A jinak...zakazane...nemas nic,jen nechces byt "v ......"...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29355
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba napsal:
Bohouši, smát se, bavit, můžeš také, ne?Jen bez alkoholu.

To můžu, s tím souhlas. Jen mi asi bude nějakej čas trvat, než si na to zvyknu...
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29374
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tak jsem víkend přestál "bez ztráty kytičky", i když alkohol u nás na chatě tekl proudem. Naštěstí moje žena (už měsíc jí říkám Antabuska) je hodně silná osobnost a jediný kontakt s alkoholem mi povolila, když mě požádala, ať jim přinesu ze sklepa flašku Becherovky No, šla mi huba šejdrem, co si budeme povídat...
Co bylo zajímavé, byl fakt, že jedna z hostů (vůbec jsem netušil, že je to kamarádka mé ženy) byla sestřička od mého gastroenterologa, která mě jednak pochválila za celkem příznivé jaterní testy a následně mi barvitě vylíčila, jaká mě čeká smrt po selhání jater - kdybych měl někde zašitou flašku rumu, tak jí snad dám na ex, abych to už měl za sebou
Uffff....
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29377
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Bohouš napsal:
Tak jsem víkend přestál "bez ztráty kytičky", i když alkohol u nás na chatě tekl proudem. Naštěstí moje žena (už měsíc jí říkám Antabuska) je hodně silná osobnost a jediný kontakt s alkoholem mi povolila, když mě požádala, ať jim přinesu ze sklepa flašku Becherovky No, šla mi huba šejdrem, co si budeme povídat...
Co bylo zajímavé, byl fakt, že jedna z hostů (vůbec jsem netušil, že je to kamarádka mé ženy) byla sestřička od mého gastroenterologa, která mě jednak pochválila za celkem příznivé jaterní testy a následně mi barvitě vylíčila, jaká mě čeká smrt po selhání jater - kdybych měl někde zašitou flašku rumu, tak jí snad dám na ex, abych to už měl za sebou
Uffff....


Ahoj Bohouši.

No vidíš jak to jde. Ono to bude lepší a lepší a pak se na to budeš koukat z jiné stránky. Chce to čas. Jsi člověk, který když nebude nějakou dobu pít, tak si pak třeba budeš moci jednou za čas dát, když budeš mít lepší zdravotní stav.

Hlavu vzhůru a hezký týden.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29378
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Dobrý den.

Tak jak se máme k dnešnímu dni. No. Asi tak nějak čím dál stejně. Pohyboval jsem se pár dní mezi lidmi, kteří si dali pivo při jídle, a nějak s tím nemám problém. Dal jsem si kolu, kofolu, tonic, nealko pivo a nějak s tím nemám nejmenší problém. Necítím se o nic ochuzený, a chlast mi nechybí.

Co mi však začíná chybět je práce, kterou si nyní hledám. Cítím jak se mi vrací opět do života chuť pracovat, mít zodpovědnost, být pochválen, předat a tvořit nějaké hodnoty. Takže to je to na čem nyní pracuji.

Chlast jde nyní mimo mě a vůbec mě nezajímá.

Hezký den
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29379
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Tomáši,
čert vem chlast - ten tady byl, je a bude, ale tu práci si potřebuješ nějakou najít! Když budu mluvit za sebe, tak vždycky jsem měl největší chuť na pití, když jsem se jen tak povaloval doma bez práce, což naštěstí nebylo moc často, ale bylo to Jsi z Chomutova, tam to s prací není žádná sláva, to je mi jasný (já jsem z Ústí), ale zkus to i za čárou - tam už jsi snad i pracoval, tak by mohlo něco vyjít...
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter