Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29395
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer.


Dnes jsem byl na AA. Bylo to fajn a budu se opět těšit.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29396
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáš napsal:
Dobrý večer.
Dnes jsem byl na AA. Bylo to fajn a budu se opět těšit.


Co kdyby ses o tom trochu rozpovídal, nebo spíš rozepsal?

Já byl dnes v Penny Marketu, mají tam Birella v akci
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29397
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
milí alkoholici pijící z nudy nebo smutku nikdy vás nikdo nepochopí.jediné zase alkoholik.oni ti šťasné nepijící ti kteří se umí opít slušně a na druhý den jdou s kocovinou do práce tí vás nepochopí,Žádný doktor,žádné prášky,nic Vás nevyléčí.nepomůže číst psát musíte zažít pád,
jsem alkoholička a je mi to jedno,vlastně bylo.!to ,že jsem měla hnusné dětství,smrt matky,pedofil strýček,absence otce jelikož byl ochlasta(umřel na chlast v kleci,v zapomění a v opovržení)manželství 1,pak 2,nevěra muže jeho absence v práci zneužívání mé malé dcery mým krásným mužem.Život na blití.začala jsem pít,aby to nebolelo.Byla jsem u psychiatra dal ,,léky''.první sebevražda,pak druhá,loni jsem antidepresiva vyhodila,pila jsem občas.prášky mi rozhodily játra.před měsícem jsem pila 3dny slabé pivo a stalo se to,TĚŽKÝ MINERÁLNÍ ROZVRAT,pila jsem sice jen vodu už 3dny,ale už jsem to nezachránila.zvracení a zvracení.na 3 den jsem přestala chodit,ruce mi vypověděly začal se mi točit svět.začala jsem padat nohy byly z gumy ruce neudržely telefon,nedokázaly vytočit číslo.huba se stáhla nešlo mluvit.chtěla jsem vstát nešlo chtěla jsem volat nešlo.nešlo na kolena nemohla jsem rozsvítit,z kolen jsem spadla třískla jsem se do hlavy,rozsekla jsem si čelo,bradu rty,umírala jsem.po břiše ve vlastní krvi jsem se plazila odrážela se palci až jsem si je zlomila.nemohla jsem rozsvítit,otevřít dveře volat o pomoc.když příšel přítel z práce mél vlastní klíče myslel ,že mě někdo přepad,záchranka tlak 80/40 ztráta krve moc,litry,kaluže krve....na lůžku na pohotovosti ze mě odcházel život DOSLOVA šoupli me do nějaké místnosti bylo jim to jedno co s alkoholičkou,nechtéli mě léčit co jim je po mých pocitech.modlím se k bohu v kterého věřím,cítím jak stydnu....pak už nic nevím...
teď jsem už doma,chodím sice pomalu
,ale nohy mě nesou,umím už volat telefonem a huba už mluví solidně.hlava je sice plná modřin a nezhojená ale ŽIJU
a vím že se už nikdy nikdy nenapiju už by mi totiž nepomohl ten nahoře,děkuji ti bože a doktore.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29400
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Anko, zkus si najít na internetu společenství SASA, zavolej Maku,hodně ti pomůže.Kdybys to nenašla, zavolej mně, dám ti kontakt.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29403
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Anko, zkus si najít na internetu společenství SASA, zavolej Maku,hodně ti pomůže.Kdybys to nenašla, zavolej mně, dám ti kontakt.
děkuji,nepotřebuji pomoc,pomohl mi alkohol dostat se ze smutné nálady a alkoholu.každopádné děkuji za nabídku milá libo
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29406
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Alkohol pomáhá chvilku, pak tě zničí.Každopádně nabídka platí pořád.SASA je pro zneužívané děti, ženy, alkoholičky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29407
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
anka napsal:
Liba napsal:
Anko, zkus si najít na internetu společenství SASA, zavolej Maku,hodně ti pomůže.Kdybys to nenašla, zavolej mně, dám ti kontakt.
děkuji,nepotřebuji pomoc,pomohl mi alkohol dostat se ze smutné nálady a alkoholu.každopádné děkuji za nabídku milá libo


Ak Ti alkohol pomáha dostať sa z alkoholu = klinuješ, až sa definitívne priklin(c)uješ! Pokus o humor?

Alebo si len ďalší unudený nepodarok - recesista/stka?

(Riadne sa zaregistruj Čafra/Šafrán-ková, Anka/Hanka/Manka. Ak sa nudíš prihlás sa na aktivačné práce, z ktorých je všeobecný prospech.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29413
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
bohužel,je to má vlastní zkušenost,ale přežila jsem a pít už rovná se pro mně smrt.přeji vám všem milí alkoholici mnoho hezkých střížlivých rán.jestli vám vadí moje zkušenost,nemusíte mě číst,dnes jsem byla u lékařky a výsledky mám v pořádku.tak jsem ráda,pojedu za vnukem.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29414
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
copak vadí ti to?

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29415
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ahoj Anko.


Zažila jsi tzv. spirituální zážitek, nebo lépe extrémní emoční zážitek, který ti pomohl na cel život změnit pohled na alkohol. Já to přirovnávám k tomu, jako když člověk dostane rakovinu a začne o tom vědět. Dost ho to změní. A protože jsem něco podobného zažil a taky si uvědomil, že jsem alkoholik, a že je alkohol pro mne jed, změnilo mě to stejně jako toho člověka s tou rakovinou a potažmo stejně jako mě.

Je to o uvědomění, které k tobě přišlo díky vyšší moci, díky našemu stvořiteli. Chtěla jsi od něj pomoci a on tě vyslyšel. Mám trochu husí kůži když to píšu. Protože mám stejnou zkušenost. Stejné prozření.

Buď šťastná že jsi padla na dno a poznala peklo.

A vítej vklubu!

Tomáš
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter