Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma)
#32237
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Ahoj Zdenku.
Problém máme asi stejný, co jsi ve zkratce popsal dobře znám. I já jsem objevil tento web teprve včera a zatím jsem věnoval hodně času jeho pročítání a vidím tu hodně informací, některé motivační, jiné třeba jen zajímavé. Doporučuji ti udělat to samé - číst v prvé řadě co už bylo napsáno, je toho hodně. Pokud budeš potřebovat s někým pokecat online, napiš, nějakou formu určitě najdeme...
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Západní čechy Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32238
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Zdenku vítej,
píšeš , že jsi byl i v léčebně, pak po léčebně je i doléčování?
Myslím jako další sezení, AA a podobně.
To byl tvůj první pobyt v léčebně?
Nevzdáváš to , jinak by jsi sem nepsal,že? Štve tě to, to je dobře. Nerezignuješ, ale...
Začínají v práci problémy a začíná to postupovat. Co jsi si vzal , jaké rady třeba i z té léčebny, které začneš praktikovat? Je na čase s tím něco doopravdy dělat, sám to cítíš.
Tak s čím začneš?
Léčebna Ti nesedla, třeba to nevyšlo hned, nebo třeba potřebuješ, jiný postup, každý je individuální.
Uvádíš, že cítíš potřebu, když přijde bažení o tom mluvit, nedusit to v sobě. Takže hledat spouštěče.
Piš, není problém o tom otevřeně to zde probrat.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32261
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Ďakujem za zaujem.Dokoncim moj pribeh.Abstinoval som cca 6 tyzdnov.Uz je dobre,to dam.Som si myslel.A zrazu BUM!Recidiva ako hrom.Pil som od piatku vecera do utorka rana.Non stop.Nevedel som prestat.Sialenstvo.V pondelok do prace?Som nevladal ist.Uz pracujem,preslo mi to.No mam vycitky,nepokoj v dusi.Uzkost,depresiu,sebalutost.Psychozy.Riesenie?Pozrel som sa do zrkadla.A otvoril 13 komnatu.A pochopil....Nesmejte sa mi prosim.Bol som tyrany zenou.psychicky.Mam bolavu dusu,preto neviem abstinovat dlhsie.Preco?Preco som neutiekol.Neviem.Asi Stokholmsky syndrom.Liecenie?podpisal som reverz po 1 mesiaci lebo som dostal virozu kasel,mal som potrebu ist prec.Bolo to moje prve liecenie.Teraz sa liecim ambulantne.Citim sa strasne osamely,tuzim po vztahu so zenou.Velmi.PRETO chcem byt zdravy, abstinent.Tuzim po rodine.Ozajstnej.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32262
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Zdenku,
sama znám ze svého okolí dva takové vztahy. V jednom citové týrání a v druhém, no to bylo ...pořád na něj řvala, hlasitě na zahradě, šikana , veřejně ponížování, každý to slyšel a vědel...co myslíš, jak to skončilo? Rozvodem a to v obou případech a to nebyl ani jeden z chlapů žádná nicka. Jeden podnikatel a druhý profi voják, co dodat. Co vím tak oba mají v součastnosti nové a bezva vztahy. Jejich manželky jsou, ale zatím bez partnerů, se ani nedivím.... Takže nejseš ojedinelý případ a je potřeba jít dále.
Máš léčení ambulatně, tak z toho začni těžit. Co AA?
Teda vlítl si do toho opět fest , alkoholickej tah ,to znám z minula taky.... Já chlastala denně, z kvartálu jsem se k tomu dopracovala hravě...
Suchá domácnost, to asi máš, že? Vyhýbej se prozatím akcím, kde se pije, ale to jsou spíše praktické rady a ty psychické spouštěče, ty máme každý jiný. To musíš najít sám, nebo s pomocí odborníka.
Drž se!
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32286
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Pre Stopku. Potrebujem radu.Odkedy mam recidivu,stale pijem.Chodim do prace,ale!pijem.V Utorok mam termin u psychiatricky,jej verim.MUSIM zastavit tah.Psychicky som upne zdevastovany.NIKDY nesmiem ani kvapku alkoholu.Mam zavisly mozog,chemia je v haji.Moja otazka/dotaz/ : ma zmysel AA?neveril som tomu.pomaha to?Chodim psychiatricke,beriem lieky,...Mam skusit AA? Uz chapem Ivetu Bartosovu.Nebohu.Alkohol ma drzi pod krkom a nechce pustit.....
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32287
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Aj teraz mam alkohol v krvi.Nie som ani opity,ani triezvy.Osobny debakel.Cesta do pekla.V hlave chaos a smutok.Droga mi berie to najcennejsie: ludsku dusu.Prehravam bitku,no vojnu chcem vyhrat.Moj posledny pokus.Bud alebo.Aj teraz pijem pivo...musim.No spustil som v sebe pud sebazachovy.Musim!!!!!!abstinovat.alebo zomriet.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32288
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Ahoj Zdenku,

Jsem Láďa, také abstinující alkoholik. Čtu zde tvé pocity, rád bych pomohl, ale je to těžké. Rozumím tomu, že se ti rozjela recidiva. Myslím, že nejrychlejším řešením by bylo vyhledat okamžitou pomoc ve zdravotnickém zařízení i klidně teď pod vlivem a v ambulanci popravdě říci, že máš recidivu a popsat celí problém. Oni už budou vědět jak dál postupovat, neodsoudí tě, neboj. Dále myslím, že bys měl nastoupit znovu léčbu a prodělat jí celou. Nemusí to být tam, kde jsi byl, vyhledat na internetu a vybrat jinou, ale obvolat jich více, podle toho kde jsou schopni tě vzít co nejrychleji. Mezi tím nástupem chodit do AA a ambulance AT.

- samozřejmě vyhýbat se restauracím a vyčistit od alkoholu domácnost
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32289
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Zdenku,
souhlasím s názorem a radama od Ladislava.
Hraješ i o čas, konej co nejrychleji. Zatím ještě cítiš, že s tím něco chceš udělat, zatím nechceš rezignovat, musíš to chtít zlomit a konat.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32290
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Zdeno, píšeš:
...Abstinoval som cca 6 týždňov. Už je dobre, to dám. Som si myslel. A zrazu BUM! Recidíva ako hrom. Pil som...
...Liečenie? podpísal som reverz po 1 mesiaci, lebo som dostal virózu, kašeľ, mal som potrebu ísť preč. Bolo to moje prvé liečenie. Teraz sa liečm ambulantne. Cítim sa strašne osamelý, túžim po...


Zdeno,

spoločenstvo anonymných alkoholikov Ťa ochotne príjme. Ak si poriadne vyčistíš uši - mnoho sa tam dopočuješ! Ak skutočne túžiš vytriezvieť a usporiadať si chaos v hlave, návod: "ako na to?" nájdeš v Modrej knihe/Big book a vo výpovediach členov AA.
Kompletnú liečbu Ti môžem iba odporúčať, "rozhodnúť sa už musíš sám. A vytriezvieť tiež!"...

"Prajem Ti iba zdar a úspech!"


(Tvoja viróza je alkoholizmus!)...
(...Prekašli ju do triezva!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32292
Re: Alkohol jako berlička (aneb pití o samotě doma) Před 8 rok, 2 měsíce  
Ladislav,Stopka aj Ja.Ď.za podporu.Potrebujem to ako sol/ nad zlato/ Citim,ze som na hrane.Alkohol ma likviduje.Doslovne.Preco to dovolim?Som ZAVISLY.Choroba.Co dalej?Liecba jedine.Komplexna.Zatial to ustojim,zatial.Na lieceni som zazil naozaj inteligentnych ludi aj slabomyselnych.Vsetci zavisli.detto.Moj problem?Asi psychicky.Spusta mi recidivy.Pisem len o sebe,nie som narcis,len mam velky problem.Moja spoved.Do kostola nechodim,tak sa spovedam tu.Uf,nechcem nudit - rano idem do prace.-pracujem v obchode.Dopijam pivo,nie som opity,no taky nie OK.Je posledne ..to pivo.Inac by som pil dalej...Poznam sa.Dam si sprchu a do postielky.A rano arbeiten.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter