Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32114
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Ted uz asi vsichni sedi pred tema plnyma tacama chlebicku a alkoholu vseho druhu a ja ani kapku. Je to psycho.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32115
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
To jo.....ale zase, pokud vydržíš, nebudeš se muset zítra chytat za hlavu a bědovat...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32116
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Tady to fórum je dost mrtvé.....lidi se asi nechtějí registrovat..
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32117
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Pátý Silvestr bez chlastu
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32118
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Ahoj , já si to dnes střihnu s vami bez alkoholu. Mohl bych a nechci alkohol a nevidim v tom nic zvlastniho, neni to neco povinneho, co by clovek musel mit, da se dobre bavit i bez alkoholu.
Takze Josephe a ostatni , uplne v klidu si vychutnej konec stareho a zacatek noveho roku, zadny stres, pohodicka, jak je krasne na svete bez chlastu a pro me bez gamblu.

Ja tedy nevim, proc by mel nekdo mit problem s registraci, ja jsem tady zacal chodit kdyz uz byla registrace zavedena a vubec me nenapadlo, ze bych se neregistroval. Snad jen jsem nekde zahledl poznamku, ze bez registrace tady psal jeden clovek treba pod vice nicky a nazory takovych, kteri si sem chodili delat srandu a pri tak vaznem tematu jako je alkoholismus, tak ja myslim, ze registrace asi vyfiltrovala ty provokatery a ted ikdyz neni tolik prispevku, jsou vecne a k tematu


Lemog
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32119
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
O-Oh to je radost slyset slovo ja se tu citim jako Robinson ( a to doslovne ) kdyz potkal Patka.
5 let o tom mi se muze zatim bohuzel jen zdat ( zatim )
Jinak zacinam to s vami trochu citit jinak , diky ze vim alespon ze nejsem sam "VUL" a ze zitra bude dobre to si Gentelmani za usi piste, myslim ( verim ) jak tohle prejde je zase na kus casu vyhrano a treba se doziju jesti i vic jak 5 let. Jinak ja piji vodu , nebot me uz i ty limonady a Dzusy lezou krkem, Jak vy starsinove Co pijete a Jak se citite? ( vim ze je to privatni zalezitost , ale nevim jak jinak se spojit nez prez toto ( bohuzel malo uzivane ) forum ) Ja zadne velke tajemstvi nemam tak se nezlobte.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32120
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Joseph napsal:
Ted uz asi vsichni sedi pred tema plnyma tacama chlebicku a alkoholu vseho druhu a ja ani kapku. Je to psycho.

Joseph,

zbytočne si prehrávaš v mysli slučku - "ako asi kto sviatkuje", doma.

Dôležitá je harmónia vo vlastnej duši - TO si dokážeš ovplyvniť len Ty sám!

Po dvoch ukončených liečeniach a prekonaných absťákoch určite sám najlepšie vieš, čo robiť, ako si vyprázdniť myseľ a oplodniť ju zdravými koncepciami a nápadmi.
Sám sa poznáš najlepšie! => poradíš si, ver tomu a dôveruj si!
Všetky riešenia máš totiž už dávno uložené v sebe, iba pochybnosti o sebe Ti blokujú prístup k nim.
Vstrebal si ich na liečeniach, ale si si ich aj vybudoval pri prekračovaní seba-samého, buď počas liečby alebo prekonávaním absťákov.
Nájdi si svoj stred - v ňom sídli aj pokoj, (z)mier a vyrovnanosť so sebou samým, aj s okolím cez odpustenie si a sebaprijatie sa, aj s chybami.
Vyskúšaj autogénny tréning pre upokojenie, stíšenie sa a vnor/ponorenie sa - do vlastného vnútra.

"Prajem Ti krásny triezvy Nový aj celý nový rok!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32121
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
To neni ani tak hrozne, to si vice-mene maluji situaci v hlave ( Ty chlebicky a piti ) Horsi to bylo sice rano, nicmene ted uz se citim daleko pevnejsi ( podotykam ze jsem nic nepil a ani nic v dome nemam ) a beru to docela vesele, i kdyz musim priznat ze me dost podporila poznamka o tom ze "Jim bude zitra zle" coz je dost skodolibe, ale jako forma psychicke podpory ( Nepit a Proc? ) to funguje naramne, Me se dost casto vraceji takove vzpominky a nebo citaty ci utrzky z filmu ( Dobry Vojak Svejk, holubi, i ty Hubacovi inscenace ) a vetsinou , samozrejmne pokud nepiji se tomu smeji, a nebo piji-li je to naopak a muzu treba plakat ci v krajnim pripade to muze nastartovat piti ( coz se Bohudik jiz dlouhy cas nestalo ). Takze na me strane je situace vcelku dobra a tesim se na ten Novy Rok, chtel bych jit brzy spat, avsak To patrne prozatim nebude mozne, Takze doted jsem vice na tech vnitrnich vzpominkach a beru to celkem sportovne a hlavne s humorem a optimismem co k tomuto dni vlastne neodmyslitelne patri, castecne tez delam inventuru roku a planuji Novy. Myslim ze prodnesek je jiz s Alkoholem KONEC a tak jsem se bal. Nu zitra je Novy Den a Novy Rok 2016
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32122
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Ahojky Josephe a ostatní abstinenty,

Pepíno já abstinuji krátce, cca 17.měsíců a protože bydlím sám bez partnerky, dětí i přátel, rozumím stavu, ve kterém se nacházíš. Je moc fajn, že jsi novou recidivu hned utnul a vydal se do léčebny. Co ovšem nechápu je, že tě s ex. nechali setkat a připustili dohady. Naopak to měli hnedle utnout, ji poslat na své oddělení a tebe uložit do klidného pokoje a podat něco na uklidnění. Já bych ti v tuto chvíli něco na uklidnění a spánek doporučil. Pokud, jak píšeš doma nic nemáš, vyhledat zdravotnickou pohotovost, a požádat o nějaký ten Diazepam domů. Jinak i já na sobě letos pozoroval a měl strach, že selžu.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32123
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
To oni nemuzou Ona si muze jit kam chce jen ne za branu a po 18.h00 na pavilonu zaviraji dvere, jinak ona si muze jit kam chce a ja take, to neni jako na uzavrenem oddeleni. Dale tam nemas vlastni pokoj( byli jsme dva pro ctyri ) s diazepamem a i prez to ze muzes ven te nonstop hlidaji + kamery , sekuritaci atd. ... a ty se dost casto i tim bavi nez to v konci utnou. prasky to budu stoprocentne potrebovat ale do pondeli to uz uplne v klidu vydrzim ( zitra je vse zavreno , na sobotu seru a nedele bude skoro to same co zitra ) takze to uz by nebyl problem, nejvice jsem se obaval dneska, a to myslim si ( a tukam na drevo me hlavy ) uz je za mnou, za chvili i tak chci jit spat, Skoda tech prasku to bych se fakt o mnoho mene nervoval a uz bych asi spal. Jinak jeste Jednou Vse Nej do Noveho Roku, hlavne silu a vzit rozum do hrsti ( uz konecne ).Jeste napisu o pulnoci abych to potvrdil, I tak vam dekuji za podporu a solidaritu Mili Pratele bez
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter