Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...133134135136137138139...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#35275
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Davide, já bych věřil doktorům. Když to MUDr. postupně snižovat nechce - šlo to blbě, tak jistý je lékařský dohled v léčebně. O ŘP se tu napsalo hodně, z toho strach neměj. Chceš pomoct, tak na to ostatní - zlé sestry, řád, buzeraci - se vybodni.

Nejsi alkoholik, jen závislý na Neurolu ne Heroinu - to je vědomá droga. Spekulace- možná se budou chovat k Tobě jinak. Jako známému zabil, přejel alkoholik manželku a půl roku se z toho dostával v léčebně. Pečovali o něj jak o mimino. Pak jim ještě nosil košíky s poděkováním a jiný léčený na ně neměl slov a psal stížnosti.

Máš v hlavě teď chaos, chceš vést zdravý klidný život, tak podnikni kroky. Žádná cesta není procházka růžovým sadem, vždycky se objeví nějaký trn, který bodne. Běž za svým cílem. Rozhodni se sám, zvaž to.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35276
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Přeji všem krásné střízlivé ráno,

Čeká mě dnes poslední klidný den dovolené za. Obloha opět jasná, káva na rozhledně (můj hotelový balkon 11.patro) a přemýšlím či začít dnes bazénem a pak moře, nebo opačně. Začínám cítit takový nějaký cestovní neklid. Večer budu balit a zítra kolem 11h.musím opustit pokoj a pak frčím na letiště. Cesta sem tou 738 mi moc dobře nedělala. Snad to zítra bude lepší, ale obávám se, že ne. Hezký den všem, možná se dnes večer ještě ukážu, abych nebyl tak v samotě. ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35277
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 8 měsíce  
Ahoj Santal, mela jsem radost, kdyz jsi se zeptala, jak mi to jde (bez piti), noo...uprimne...nejde. Jeden den.... Jsem pivarka, piju denne 4-6 piv a prijde mi to strasne moc. Nevim, jestli je to zvyk nebo zavislost, spis to druhy. Tak zkusim znova....hezke dny, Blanka
Blanka
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35278
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Dobrý den všem!

Registrovany: díky za doporučení, ale bohužel to není o tom, že bych to nedal doma sám (jsem v kramflecích opravdu silná osobnost, nicméně jsou věci fyzického charakteru, které nedokážu překonat - například křeče, neklid končetin a také stres), ale o tom, že to opravdu nejde. Zkoušel jsem tyto stavy překonat opakovaně a v jednom případě i déle než dva dny. Pokud jde o tu dávku, nechci to rozepisovat konkrétně, ale jde o více než 3x1mg denně, což je dost, ba dokonce v lékarně, když mi psali na krabičku dávkování, tak se kolikrát divili (nezávisle na sobě) jestli se MUDr. nespletl. Ale popravdě řečeno, vytloukat Neurol alkoholem určitě nebudu, alkohol mi nikdy nic neříkal a některé příběhy tady jsou pro mne i odstrašujícím příkladem, tady jsem teprve zjistil, když jsem s těmi lidmi přišel do virtuálního kontaktu, že mezi alkoholem, respektive závislostí a občasným pitím je to tenký led, navíc mě alkohol ani nechutná. V neposlední řadě je Neurol s alkoholem obrazně řečeno Molotovův koktejl. Na to už jsem byl upozorněn kdysi.

Pert: Máš pravdu, dnes jsem si dal kafe, sednul si k snídani a aniž bych to zde ještě četl, tak jsem si říkal sám pro sebe, že bych neměl uhnout ani o píď a jít do toho. Ten režim a všechno okolo bych asi i zvládnul, je to jak na vojně a je to o jistém přizpůsobení se, ale ten ŘP a případný posudek se mě tedy pořád drží, paradoxně kdybych to nezačal dohledávat na netu, tak mě to ani nenapadne a asi by mě to nevykolejilo, ale tady mám obavy. Navíc jde o to, že v ŘP mám "nastrkáno" přes 80tkč a přijít o něj by pro mne znamenalo přijít i o úspory, které jsem do toho vložil, mám jej teprve třetím rokem, sk. B již 16 let. Navíc jsem autíčkář, auta jsou můj život a tohle by se mnou opravdu zacvičilo. Vypadá to, že z toho neuhnu, protože jiná cesta mi moc nezbývá a navíc mám pořád ten "drive" se sebou něco udělat, v pozitivním slova smyslu. Pokud by to bylo naopak, tak sem ani nepíšu, ale asi to znáte, je to taková nejistota před nástupem, obavy, strach z toho co bude dále (myšleno po léčbě) ...
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35279
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Ladislav: užij si zbytek pobytu a šťastnou cestu zpět. Kde vůbec jsi?
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35280
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Davide, teď trošku bez selanky....píšeš, že tě na důsledky požívání Neurolu nikdo neupozornil..no jsi vysokoškolák...je to v přïbalovém letáčku, máš Net, a ví se to o něm obecně, u nás to ví každà babka....spíš si přiznej, že jsi to věděl ale podcenil si to. K tomu řidičáku...pod Neurolem se řídit nesmí a v případě nehody máš problém....pořád si pod vlivem, nevyspíš se z toho jak z opice. Závěrem...hledej chybu v sobě....a budeš na správné cestě.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35281
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Dee: Nevím, jestli jsi to četl celé, ale opravdu jsem o tom nevěděl, psal jsem, že jsem byl velmi blízko věku mladistvého a nějaký příbalový leták jsem neřešil, což mě neomlouvá a ani se tím nechci omlouvat, ale stojím si za tím, že velká chyba je na straně MUDr., který mě neupozornil a především mi to vesele a vědomě předepisoval dále, přičemž dnes se hovoří o maximální době užití do třiceti dnů a ne 12 let než mi bylo oznámeno, že to prostě nevysadíme neb jsem závislý.

A musím Tě opravit VŠ nejsem, jsem pouze SŠ, ale to je vlastně nepodstatné. Nicméně ano, jsem debil, že jsem se tehdy do toho letáku nepodíval, nicméně, kdybych to veděl, tak to do NIKDY nejdu. Jenže to je "kdyby" ... problém je teď a musím ho řešit.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#35282
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 8 měsíce  
No ona Šantalka či Markéta to bere jako hru, i když to myslí určitě upřímně. Ale asi to nebude ten nejlepší příklad.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35283
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
Jak popisuješ ty příznaky, je to jak chlast....absťák jako u těžkého alkoholismu...musí to být pod kontrolou. Asi máš smůlu na doktory, i když oni jsou většinou ...no je jim to jedno. Vyměň doktora. Jinak máš pravdu, nečtu to moc pečlivě, pardon
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35284
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 8 měsíce  
V pohodě, o nic nejde. Spíš jen, že to vypadá, že jsem to bral vědomě v tom smyslu, že jsem věděl o návykosti, to jsem opravdu nevěděl a popravdě řečeno, než mi to bylo oznámeno, tak jsem ani netušil, že se něco takového může stát. Měl jsem se o to více zajímat, ale nic jsem ani náznakem netušil a problém s MUDr.? Ano, přesně tak, mám v tomto ohledu smůlu, mám jednoho MUDr. prakticky od počátku, někdy to trvá, než všechny souvislosti člověku dojdou, ale určitě to nebylo vědomé.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
Nahoru
Stránka: 1...133134135136137138139...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter