Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...564565566567568569570...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45604
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Ideální dávka alkoholu je nula. Není pravda, že by Češi byli notorici, říká Karel Nešpor (video 1 hodina)

goo.gl/XAUyo1
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Poslední úprava: 16/08/2017 13:01 Provedl: Žilinčan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45610
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Žilinčan napsal:
"Ideální dávka alkoholu je nula. Není pravda, že by Češi byli notorici, říká Karel Nešpor" (video 1 hodina)

goo.gl/XAUyo1

Zrejme máš pravdu, Žilinčan, môj 2.000. príspevok je rovnako ohurujúci, ako Zdenovo bombastické zistenie, že: "alkohol je droga!" , alebo tieto, vyššieuvedené ^ výroky MUDr. K. Nešpora...
Zrejme v Bohnicích, Pha-8, liečia "iba" *samé ľahšie prípady*, bez abúzu, depravácie alebo návyku v štádiu závislosti.

(Notorici sú tí ostatní?... o ktorých sa nepíše?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45624
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj všichni,
máme za sebou 14 dní superdovolené u moře, bylo tam fajn, pohoda a hlavně pryč od všech starostí a povinností, pláže, moře, leháro, výlety, dobré jídlo, a hlavně stále spolu... Škoda, že si člověk neumí tu pohodu přenést na další rok do zásoby. Na pití myšlenky jen letmé, snadno zaplašitelné, vše pojištěno Antabusem a podporou mé lásky. Vracím se do starých kolejí, práce, starosti, naštěstí nebo naneštěstí (jak se to vezme) bude teď syn ještě 10 dní u otce, takže sice méně starostí, ale více času, což je u mě vždy špatně, potřebuji ho vyplnit nějakou aktivitou, jinak přicházejí blbé myšlenky. A přítel je ještě příliš daleko, abychom běžný čas mohli trávit spolu. Nechce se mi zůstávat u Antabusu moc dlouho, není mi po něm dobře, ale teď si to ještě netroufnu, tak ještě měsíc dva si tu pojistku nechám a zkusím na sobě pracovat jako na podzim a v zimě, kdy se mi dařilo být v pohodě. Je to teď trochu těžší, je jiná situace, ale každý si za svou abstinenci může sám, tak to prostě musím dát. Všechno vím, jak by to bylo špatně a co všechno by se pokazilo, ale někdy se dostávám do psychické nepohody, která se tak krásně - krátkodobě- vyřeší pár panáky, u kterých pochopitelně málokdy zůstane. Nehodlám už Antabus přepíjet. Brr...Je to ale někdy sakra těžké, bojím se toho, co bylo před dovolenou, to bylo moc špatné.
Hlavně se bojím toho, jak snadno přichází zkrat a jak snadno se nechám přesvědčit svým zbabělým já, že si jen maličko utlumím stres a že se zas tak nic moc neděje.
Tak si držím palce, neboť s pitím je mi sice chvíli dobře, ale pak to stojí za prd. Abstinence je tisíckrát lepší a stále se v mém i v mnoha vašich příkladech utvrzuji, že nejlepší je 0 promile, protože to za to stojí.
Zdravím Prudence
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45625
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Prudence, to je fajn, že ses měla suprově, budu držet palce, ať je to tvůj odrazový můstek. A ať s návratem to reality nevklouznes do starých kolejí, byla by to škoda... Mysli na to, jak ti bylo dobře a že chceš, aby ti bylo dobře i dál...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45626
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Díky Allie,
bude určitě líp. Věřím tomu. Přeji hezké ráno do nového pracovního dne.
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45627
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Taky mi to jde dobře. Holt silný návyk na střízlivost a k tomu ta zpropadená alergie na alkohol! Léto je pro mě určitě nejrizikovější, cestování, volný čas. A vedra. Jsem docela rád, že už už končí,
Posledních pár dní u známých na chatě v horách. Práce s dřevem, tůry. Nikdo tam nepil. Ale od prvního dne jsem věděl o láhvi červeného, co tam stojí na kredenci. Ne, že bych měl chuť, že by to vzbuzovalo laskominy... Ale prostě jsem o té láhvi v ě d ě l. Ostatní si té flašky ani snad nevšimli. Jen mi problesklo, že jsem docela rád, že tam nejsem sám. A poslední noc se mi zdálo, že místo té láhve tam trůní obrovskej pavouk.
No jo, závislost je na furt. Nic přijemnýho to není, ale co! Ještě, že takhle.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45633
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Sochař,vážim si ťa.Nikdy si nepoužil vulgárne slovo,čo je neuveriteľné tu.Si taký vyrovnaný...mňa to fascinuje.Som totiž nervák A ľudia ako včelař to je kategória,no vyspelá práveže.Fandím.Nebudem selektovať,len chcem zdôrazniť...že blbci ma znervózňujú,je egal ich národnosť.JA mi ublížil dosť,si myslím,je jedno že verbálne cez net.Nemám nervy na toto už...JA to przní,demoluje to tu,nechcem Stalina.nie.Žiadny diktát...on to hrá na abstinenciu,no to je ináč ..psychológia ma celkom baví.On ma sadistické chute ponižovania.Bodka/tečka/ Narcis
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45636
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Smazáno administrátrem webu,
porušování pravidel diskuse
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/08/2017 07:56 Provedl: Stopka. Důvod: osočování
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45637
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Smazáno administrátorem,
porušování pravidel diskuse
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 22/08/2017 12:30 Provedl: Stopka. Důvod: osočování
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45639
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Prudence: Drzim Vam obema moc palce!!!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...564565566567568569570...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter