Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...621622623624625626627...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#57017
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Petro,
vůbec si neber na mysl, že recidiva Tvého muže je způsobena Tebou, lidí reší xy problemů a to se má každý ožrat jako prase? Vlastně mne předběhl MichalB a s jeho komentářem 100% souhlasím a pokud Tvůj muž měl recidivu hned první den po propuštění nic si z léčby nevzal a je na tom moc zle a v blízké budoucnosti se nic nezmění... take bych bral nphy na ramena a šel pryč...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57019
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Petro, tak i ty si muzes rici o pomoc. Jsou poradny pro rodinne prislusniky alkoholiku/zavislych. A hlavne zadny problem neni vetsi, nez souziti s alkoholikem. Nechce resit rozvod, podej zadost o rozvod, s diagnozou alkoholik budes rozvedena hned.Soucasti rozvodu bude majetkove vyporadani, nebude reagovat? Jsou tu instituce, ktere si s tim poradi vcetne banky. Cim dele clovek otali, tim horsi to bude.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57020
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Ahoj Michale,i tobě děkuji za komentář.Ano vím,že bych měla odejít...ale....jsme spolu skoro 20 let a není to tak jednoduché.I když jak už jsem psala nevidím naději což mě neskutečně mrzí.Manžela mám ráda a nebylo to s ním vždy jen o tom alkoholu.Uvědomuji si však,že může bát ještě hůř.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57021
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
A hlavne, kdyz uz mu neco reknes, tak to pak udelej. Rozvedu se s tebou. Tak podej zadost. Jinak to vyuzije proti tobe a z tvych rozhodnuti zbydou akorat oci pro plac a smutne zivotni kino bude pokracovat. Precti si Ja Jilek Ze zavislosti do nezavislosti. Jsi v podstate spoluzavisla (to neni nic pejorativniho, jen pojmenovani skutecnosti).
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57022
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Vidis, Petro, odpoved mas: "mam te rada, ale pomoc si musis sam. Az si das zivot do poradku, muzeme se bavit dale."
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57023
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
MichalB napsal:
Petro, tak i ty si muzes rici o pomoc. Jsou poradny pro rodinne prislusniky alkoholiku/zavislych. A hlavne zadny problem neni vetsi, nez souziti s alkoholikem. Nechce resit rozvod, podej zadost o rozvod, s diagnozou alkoholik budes rozvedena hned.Soucasti rozvodu bude majetkove vyporadani, nebude reagovat? Jsou tu instituce, ktere si s tim poradi vcetne banky. Cim dele clovek otali, tim horsi to bude.
Děkuji za radu.Uvidím jak se k celé situaci bude mít.A když to nepůjde budu muset začít jednat.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57024
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Petra napsal:
Uvědomuji si však,že může bát ještě hůř.

To je dobre ze si to uvedomujes. Protoze pokud manzel neprestane pit tak s jistotou bude jeste hur. Mnohem, mnohem hur. A nasledky pro Tebe mohou byt znicujici . O tom kam a k jakym koncum to povede si muzes precist dost a dost tady na foru .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57025
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Presne tak. Manzel je dospely a tak si muze nalozit se svym zivotem, jak uzna za vhodne, ale ty u toho rozhodne byt nemusis. Ono by to cele totiz mohlo veliice rychle vygradovat do nasily, agrese, vycitet a jeste by ses nakonec mozna dokazala citit za to odpovedna, vina. Ano, jednat. Hlavne se nenechat uchlacholit, ze to bude dobre, ze prestane, vzdyt to slibuje a tak dale. A neslibuj, ze kdyz prestane pit, vratis se k nemu. Protoze tohle vedlo u me k tomu, ze jsem se upnul na abstinenci jako zachran vztahu, ale o tom uz to davno nebylo. O to horsi procitnuti a dalsi prochlastany rok a rodina na nervy.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57026
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Souhlas
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57029
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 6 měsíce  
Děkuji všem za rady.Máte všichni pravdu.On nepřestane.Včera jsem mu volala z práce a ptala se ho jako jestli hodlá pít dál...prý ne.Že syna mrzí,že s ním netráví žádný čas a jak je mu líto,že s náma o víkendu nikam nechtěl.Nic neodpověděl.A když jsem došla domů seděl u pc a byl nasátý jak houba.Co na to říct...nic.Tohle nemá cenu.
Díky za vaši podporu.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...621622623624625626627...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter