Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...624625626627628629630...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#57327
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
A to jsi byla v celkové nerkoze? Doktorka se o něčem podobném taky zmiňovala , ale 20000,- jedna noha . A při mém povolání není jistý, že je za dva roky nebudu mít znova.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57328
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj. Tak jsem si minulý týden říkala, že jsem musím zaskočit a napsat- minulé pondělí jsem měla 3 roky abstinence, no, a já jsem na to úplně zapomněla. Nejen na to, že chci napsat-, ale i na to výročí. Což je asi další level.
Po prvních dnech, kdy jsem protrpěla každou střízlivou hodinu, po prvních týdnech, kdy se euforie změnila v normalno a po roce, kdy jsem začala budovat nový život, jsem tak daleko, že si nevzpomenu ani na chlast, ani na abstinenci. A už se ani nemám potřebu se vymlouvat že nepiju kvůli lékům, řízení atd. Prostě když na to přijde, řeknu, že jsem abstinent. Jde to.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57329
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Kájo, bylo to v celkový. Ale lehká. Za hodinu probuzená a za dvě hodiny šupito presto domů.
Jo a bylo to asi tak jak doktorka říkala.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57330
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Allie, tomu se říká KRÁSA.
Zapomenout se podívat co je tady novýho, to si dokážu představit.
Ale zapomenout si vzpomenout na alkohol, to je bomba.
Ode me - čistá závist
Snad se tam taky dopracuju.
Ale mám pocit, že se trochu lepším.
Už se mi při vzpomínce na alkohol nezatínají žvýkací svaly.Teda myslím, že se mi to dělalo samo.
Tak se občas ozvi. Jsem zvědavá.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57331
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Allie napsal:
Ahoj. Tak jsem si minulý týden říkala, že jsem musím zaskočit a napsat- minulé pondělí jsem měla 3 roky abstinence, no, a já jsem na to úplně zapomněla. Nejen na to, že chci napsat-, ale i na to výročí. Což je asi další level.
Po prvních dnech, kdy jsem protrpěla každou střízlivou hodinu, po prvních týdnech, kdy se euforie změnila v normalno a po roce, kdy jsem začala budovat nový život, jsem tak daleko, že si nevzpomenu ani na chlast, ani na abstinenci. A už se ani nemám potřebu se vymlouvat že nepiju kvůli lékům, řízení atd. Prostě když na to přijde, řeknu, že jsem abstinent. Jde to.


GRATULUJI!!!!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57332
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Allie,

"Gratulujem!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57333
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj Eriko a všechny další holky a kluci. Nezapominam na vás a jsem tu často, ale nějak mi blbne mobil, tak se moc neozyvam. A ono ani není o cem moc psát. Nepiju už dávno a jsem na tom asi jako Allie, na alkohol všeho druhu zapomínám tak, že si na něj fakt celý dny nevzpomenu. A jako Erika budu mít 7 měsíců strizlivosti. Uteklo to, noha už nebolí, ale chodím pořád o berlich, protoze mám zase jiný potíže. Motá se mi pořád hlava, je mi na omdlení, strasne se zadychavam atd. Bez berle to zatím nedávám a doktorka mi vyhrožuje cukrovkou. Napít se, jdu asi k zemi. Přes léto jsem dávala do pořádku trochu byt, ještě mi zbývá vyměnit linku v kuchyni. Na to se chystám asi na jaře. Je dobrý se necim zaměstnat, aby nebyl čas na alkoholický myšlenky. A co Vánoce, děvčata? Jak jste ktera daleko s pripravama?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57334
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj Sonaso, dalsi vlastovka
Jsem rada, ze jsi se ozvala. Mrzi me tve zdravotni potize. Nekdo tady psal, ze po vysazeni alkohol dostal spostu nemoci a potizi.
Snad ty tvoje brzy ustoupi.
Mej se krasne a mnoho uspechu s prestavbou bytu. Je to bezva vyuziti casu.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57335
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj Soni, já měla podobný příznaky, nakonec se z toho vyklubala anemie a po terapii železem je mi mnohem líp.
Já byla dnes na velkých odběrech krve a zítra se dozvím, jak jsem na tom, játra, cholesterol, atd.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57337
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj,Kájo, presne jsi popsala,ze to bude nedostatkem železa. Přišla jsem na to sama na internetu a zakoupila před 3 dny železo. Ze začátku jsem si naordinovala dvojnásobnou davku a za týden uvidím a dam vědět jak pokračuju. To vis,ze jsem s tím šla nejdřív k doktorce. Vzala mi krev a moč a na krevní obraz se vykašlala, takže jedinej výsledek byl,ze mam náběh na cukrovku. Ale bylo mi dal tak blbe,že jsem začala pátrat na tom netu a došla jsem k nedostatku železa, jak jsi ty urcite odhalila i na tu dálku. Uvidíme, co se z toho vyklube, každopádně ti moc dekuju.
A co ty, Eri, jak s nohama? Bolelo to po operaci moc? A ptala jsem se na Vánoce. .. Já už mám dárky snad všechny, letos jen po internetu, protoze bych nezvládla ten lidskej blázinec s holi po obchodech. Jsem ted nejradši doma u TV a střizlíva. To je věc nemuset myslet na to, jak bych se mela zásobovat alkacem! Jo,manžel umyl dvě okna, na me zbývá třetí. Jinak klasicky uklízím prubezne, protoze nenávidím předvánoční blázinec a přehánět to tedy rozhodne nebudu. Tak dejte kdokoliv vědět, co budete mezi svátky dělat..
Kájo a jak ty jsi dopadla s tou krvi?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 03/12/2019 22:00 Provedl: Danicka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...624625626627628629630...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter