Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...632633634635636637638...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#57513
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
....tak jsem nevěděla, kam se pověsit....


To snáď nie.....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 06/01/2020 02:13 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57514
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  

Asi bych měla napsat něco o sobě, ani nevím, kde začít, včera jsem se začetla do vlákna od Ladise a bylo to chvílema neveselé čtení.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57516
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Dorka, a jaky pribeh alkoholika je vesele cteni? Nejspise zadny. Mozna ta cast zivota, po tom co prestane pit alkohol, je veselejsi.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57517
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Samozřejmě, že když se z toho člověk dostane, je to veselejší. Ale i ty pády na hubu jsou někdy potřeba. Je fajn to tu číst, prožívat úspěchy s ostatními a že tu člověk najde pochopení, když se nedaří
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57518
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj Dorka, je bezva, ze se ti libime
Ale asi lepsi by bylo, kdyby te vubec nenapadlo takovy stranky vyhledavat, vid?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57519
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Ahoj Dorka, je bezva, ze se ti libime
Ale asi lepsi by bylo, kdyby te vubec nenapadlo takovy stranky vyhledavat, vid?

Jo jo. Já jsem takový typ, co má sklon k závislostem. Drogy, alkohol, cigarety. Je mi 41 a co se týče drog, jsem čistá cca 18 let, od cigaret asi 14 let, zůstal mi alkohol. Ale já jsem takový zvláštní píč. Před dvanácti lety jsem pila fakt hodně, rozváděla jsem se a nezvládla to. Cítila jsem se vážně na dně, pila jsem i v práci. Jednou mě našel nějaký pán v zimě v noci venku, zavolal mi sanitku, odvezli mě na záchytku. Když jsem se probrala, nevěděla jsem nic. Bylo to strašné. Tehdy mi blesklo hlavou, že se zabiju a bude hotovo. Ale něco se stalo, taková nevysvětlitelná situace a tak jsem neudělala žádnou hloupost. V té obě jsem začala mít novou známost, on nepije vůbec a ustál to po mém boku, byl asi hodně zamilovaný dodnes jsem mu vděčná, že mě neodkopl. Já přestala se nalévat, ale když se někam šlo, tak jsem se opila. Nemuselo toho být moc, já moc nevydržím. Nikdy jsem neměla absťák, ale strašlivé kocoviny, kdy se mi duše tříštila na tisíc kousků. Nezmínila jsem, že trpím od dětství úzkostmi, alkoholem jsem to odbourávala a když se odbourával alkohol, úzkosti se násobily. No abych to zkrátila, už dávno se neopíjím, ty kocoviny mě vyléčily. Ale pivo mi chutná a dávám si ho často, asi 4x - 5 x týdně si dám pivo jedno, maximálně dvě desítky. Častěji jen to jedno. Po práci mě to uvolní, osvěží, měla jsem to fakt ráda. Když bych si dala více, bylo by mi špatně, ani nikde na akcích si nedám více. Ale poslední dobou pozoruji, že mně ani neuvolní nebo je to velice krátká doba a pak naopka mi nastoupí strach, úzkost. Tak jsem si řekla a je to tady. Vypila jsem svůj sud do dna. Tak to bylo i s drogama, po 4 letech jsem se dostala do stádia, že už mi po tom nebylo fajn, tak jsem toho nechala. Nebylo to tak úplně jednoduché, ale šlo to. A uvědomila jsem si, že celý svůj dospělý život vyjma 2x 2,5 let (těhotenství + kojení) byl alkohol v častějších či méně častých intervalech můj společník. Tak jsem se trapně k 1.1. rozhodla otestovat, jestli zvládnu ho vyřadit. Neplánuju, jestli to budou dny, týdny nebo měsíc (e), prostě nějak bylo, nějak bude, ale když to bude třeba měsíc, možná zjistím, že se to dá. Tož tolik o mém prasení.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57522
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Dorka, pekny.
Ja mam zkusenosti jen s alkoholem. Uz kolikrat jsem se snazila spocitat kolik let s nim vlastne kamaradim. Urcite vic nez 23. Zacalo to pozvolna sedmickou vina vecer ve dvou.
Pak to pokracovalo s "holkama", co jsme spolu byly na matersky v jedny bytovce, panakama pres den.
Pak to byla sedmicka vina ja sama. A ted, ke konci klidne 1,5 litru vina a nebo sedmicka a nejakej panak. Aby to dobre nastoupilo
A "holkama" se schazime do dnes. Oni stale s alkoholem, ale podle me, piji v norme. Ja nepiju. Vymlouvam se na dietu. Zname se tolik let, ale nejsem schopna jim ti rict. A cim dyl jim tvrdim, ze mam dietu, tim vic mi pripada tezsi a tezsi se k tomu priznat.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57524
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Eriko, to jsi dobrá, že se s nimi sejdeš a přestože ony pijou, ty ne. A náhodou dieta je dobrý důvod, že se bez alkoholu splaskne je známá věc. Já panáky nepiju, jen velmi výjímečně. Nejčastěji piju to svoje jedno. Takže dnes 7. den bez, včera v obchodě jsem při pohledu dostala chuť, nakonec jsem ji teda zajedla.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57525
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Erika, si nekomplikuj zbytecne zivot. Proste nepijes, protoze ti to nedela dobre, coz je pravda (neco se v oragnismu treba zmenilo) a je to. Co vic vysvetlovat k: "nepiju, neni mi po tom dobre." ... bla bla bla .. "ne, neni mi dobre ani po jedne dvojce vina nebo jednom pivu. TECKA."

Dorka, ja mam tez sklony k zavislostem. Na vsem .. tabak, kofein, cukr, drogy, alkohol, sport, defacto cokoli.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57526
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 4 rok, 3 měsíce  
Michale B, kdyz to takhle napises je to jasny. Ale my se s hollama zname 30 let. Prozily jsme spolu spoustu veci; nemoci deti, nevydarena tehotenstvi, mimo manzelske vztahy, nastupy po matersky do prace a vyhazovy z prace manzelu, rozvod. Teda muj . Tak tady uz nejaky vztah je.
Tak proto mam neco jako vycitky svedomi. Chapes??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...632633634635636637638...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter