Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...659660661662663664665...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58544
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Karolína, píšeš:
Ahoj ve spolek,
dnes návrat z dovolené v kempu na Sázavě.

..."A pak člověk čte o tom, jak se někdo utopil,... Tož tak."

..."treba si vážiť TOTO, čo už máš a stupňovať už túto dosiahnutú kvalitu triezvosti ešte ďalej a vyššie!"

..."a nie ~> vracať sa späť ~> ku dnu!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58545
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Petr má pravdu ... jenže otázka je jestli si člověk nemusí narazit frňák , aby to pochopil sám. Já taky čerpám ze zkušeností , kteří to dotáhli "dál" a podle toho , co píšou , to nechci zažít! Proto nepiju , pže už tak je to blbý a kdybych pil dál určitě bych se do toho pekla dostal - je to jednosměrná cesta. Taky jsem prakticky 2-3 roky pořád měl v hlavě kontrolované pití - nejde to ! A tím , že si dáš 5 piv ( které nepiješ , tak proč je vlastně piješ? ) a dopadne to ok si jen v hlavě nastavuješ mylnou a základní věc - LZE PÍT KONTROLOVANĚ , jednou , podruhé , po x-té to i půjde a pak bum a vzbudíš se s mega kocovinou a začneš zase kolečko znova ....u mě ale konkrétně byla hranice asi 4 piva , 5té a už jsem byl schopný lít , jak zahradník Pompo , s prominutím ser na to a ušetří si čas.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58546
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Já už nic neřeším a piju, pozitivní pro mě je, že piju jen do určité hladinky a neopíjím se do němoty. Ovšem k té hladince potřebuji minimálně půl litru tvrdého, ani to už nestačí. Je mi 41, nemám rodinu a už mít nebudu, tak co. Nemám ani pořádnou práci a bez chlastu bych se unudil.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58547
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
"Trochu jsem snížil dávky, už nepiju do němoty, většinou stačí tak litr vína za večer" Tvá věta před 9 lety a 6 měsíci , "postoupil" si z litru vína na půl litr tvrdého. Dejve já moc dobře vím , jak je těžké mít psychické problémy a ne "jen" alkoholismus a ano je to velký rozdíl , ale jde to se dát dokupy , věřím v to a to sám ještě nejsem ok. Nemáš rodinu , ale můžeš potkat ženu , třeba i s dítětem a rodinu můžeš mít i tu svou . Ono je to na Tobě , pokud si za téměř 10let nezměnil postoj/ názor na alkohol , tak asi každá věta je jako hrách na stěnu házet ....když přestaneš může Tě potkat něco dobrého , když ne nic dobrého Tě už nečeká ba naopak asi ne moc pěkné zážitky , ono chlastat půl litr tvrdého nejde do nekonečna nebo ob den / dva . A pokud stále bereš medikaci ...chceš skončit jako chronik s demencí ??? Odpověď najdeš sám u sebe . Ahoj a já jdu spát.... střízlivý...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58548
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Si myslim, ze David to ma jako hobby.
Trochu nas popichnout a rozvirit to tu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58549
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Ahoj lidi,jak to jde?Za chvíli konec léta a tady jen pár vytrvalců.U mě žádná změna,léto uplynulo poklidně,nějaká dovča a pár výletů,moře nebylo,snad příští rok.Lidí všude jak kobylek,hory plné,u vody taky,tak nevím co to bylo za smysl všechno omezit. Michale,fajn ,ze vytrváváš a holky taky.O Ja už nemluvě,to je už symbol,že to jde!Tak napište jak se daří, ja jsem ráda,že u mě střízlivost vyhrává, jde všechno líp,depky,bolesti,minimálně.Prášky už žádné neberu,spaní se upravilo,takze to vše jde,jen vytrvat!A fakt jsem si myslela,ze to bez AD nedám ,ale vseho dočasu.Tak se držte !!!
A co je s Krtkom?Snad je v pořádku.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/08/2020 11:05 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58550
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Ahoj Maris. no ja sa mam tak vselijak, okilnosti ma donutili sa zase nad sebou zamysliet. Dufam teaz to vyde, ideme este na chatu, tak sa tesim ze si odychnem.... Super ze sa drzis
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58551
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Maris moc gratuluji !!! Do takového bodu bych chtěl také dospět , pokud můžeš hoď mi tu pak maila , chtěl bych se na něco optat , díky a měj se čím dál lépe
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58552
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Maris, Krtko je OK. Mám vás tu všetkých stále na muške. A pozerám, že Cibuľka sa nám vrátila Asi sme jej chýbali.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58553
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 8 měsíce  
Som rád, že sa ti darí Maris. Ja som v pohode, až mám pocit, že mi z toho abstinovania šibe niekedy. Minule som povedal kolegyni v robote, že je vrahyňa, lebo stúpila na chrobáka. Úmyselne. Že prečo to spravila, však aj on chce žiť. A doma mi teraz rozkvitli orchidei, čo som mame kedysi kúpil, tak sa aj z toho teším. Sadnem večer na balkón k cigarete a pozerám na hviezdičky... Prkotiny, ktoré som kedysi neriešili. Takto to už ďalej nejde. Asi začnem znovu piť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 21/08/2020 00:33 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...659660661662663664665...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter