Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...662663664665666667668...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58574
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahojky, zítra začíná nová etapa mého života, po 15 letech se ze mně stane zaměstnanec . V této době už jsem chtěla být vydetoxovaná a ustálená v nepití. Měla jsem na to půl roku, co jsem se o té práci dozvěděla. A houbelec. Nedala jsem to, takže teď to budu mít na ostro. A navíc, po té mojí dovče jsem se něják rozjela, sedmička vína na večer už mi nestačila , spíš tak litr a 2 deci navrch. Začala jsem to pít jak vodu (ředěný půl napůl), první 2 skleničky celkem pomalu, ale pak jsem si nestihla dolévat a za 3 hodiny bylo prázdno. A připadala jsem si střízlivá. Nikdo naštěstí není doma. Tož tak .
Geno, přečtu si opět všechny Tvoje odpovědi, vždy to trefíš na hlavičku.
Eriko, ano, ano, za 4 měsíce jsou Vánoce, už budu pomalu nakupovat dárky .
Cibulko, zvládnem to.
Držte se všichni.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58575
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolíno, tak ti držím pěsti nebo palce. Nevím,která z těch dvou věci pro Tebe zamená víc štěstí.
S tím pitím to je na houby. Ono to pivo to i podpořilo
Možná bude pro Tebe motivace, aby jsi nechodila do práce nablblá.
Vím, že je to těžký.
Vlastně obě dvě věci jsou těžký. Jak nastoupit po tak dlouhý době do práce (to znám taky), tak seknout s pitím.
Já ke konci prokládala víno fernetem. Pro lepší nástup. Samotný víno, mi už ani nevyvolalo kýžený efekt.
BOJUJ!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58576
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahojky,Karolíno, třeba teď to dokážeš přestat, jestli si tu práci chceš udržet tak musíš přestat pít úplně,je to pro Tebe motiv,výzva dokaž sama sobě,že máš na to!!!Držím pěsti.
Eriko dobře se držíš!!A Krtko se nám neztratil,hurá!!!Taky mám orchideje,phaly,když kvetou každé ráno je jdu pozdravit a když nekvetou tak je povzbuzuju.
Cibulka, zkoušej tak dlouho až to půjde ono to půjde,uvidíš.
Michale jsem ráda,že se držíš!!!
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58577
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolína napsal:
A navíc, po té mojí dovče jsem se něják rozjela, sedmička vína na večer už mi nestačila , spíš tak litr a 2 deci navrch. Začala jsem to pít jak vodu (ředěný půl napůl), první 2 skleničky celkem pomalu, ale pak jsem si nestihla dolévat a za 3 hodiny bylo prázdno. A připadala jsem si střízlivá. Nikdo naštěstí není doma.

Karolino tohle znamena ze nejsi schopna udrzet kontrolu, zavislost si s Tebou dela doslova a do pismene co chce a bohuzel se to cele stupnuje ! Vis jaky bude dalsi vyvoj? Budes pit stale vic a vic. Treba nekdy davku na nejaky cas snizis ale v dlouhodobem prumeru bude spotreba stale stoupat. Klidne se muze stat ze Te logisticke problemy s nekonecnym prisunem litru vina prinuti prejit na tvrdy (nizsi cena za promile, vic ucinku v min litrech). A pak jednoho krasneho dne zjistis ze prisel Tvuj velky den a prozivas prvni abstak. A skonci piti pro relax a odpocinek - zustane jen zoufale chlastani aby jsi utekla abstakum a fyzickemu a psychickemu peklu ve ktere se promeni Tvuj zivot. A cesta ven z hloubky tohodle pekla bude mnohem, mnohem tezsi nez by byla ted, o potencinalnich trvalych nasledcich ani nemluve. Vezmi rozum do hrsti, jestli to nezvladnes sama tak okamzite vyhledej pomoc a zacni to resit! Protoze se opravdu ritis plnou rychlosti do desnyho pruseru .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58578
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ja by som sa po 15 rokoch opäť v práci pochválil, ako sa mi darí. Alebo...? Ale tak dúfam, že je Karolínka v pohode.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58579
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahojte vsetci, ako sa darý? Mne moc nie, ked sa mozem priznat, uz sme doma, zase praca, rovnaky kolobeh a ja si vecer ulievam pivo. Tak 2-3 na spanok po taskej praci, ale viem ze tadial cesta nevedie. Ako riesite vy, ked ste uplne vycerpany? Mna asi to vzdy dostane, len bohuzial, teraz si prace neviem ubrat, aby som nebola vzdy vecer tak vycerpana a vzdy to takto vzdam.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58580
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Máš recht, když jsem vyčerpaný po práci, tak pomůže spolehlivě alkohol. Když nepracuju, tak pomůže taky, protože se nudím. A dnes piju, protože mám absťák.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58581
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Cibulko, me funguje cernej caj s citronem. Trva to o chvili dyl, nez zabere, ale mne pomaha. Vic nez kafe. Pivo mi nepomahalo nikdy. Vrazi se mi do rukou a do nohou a pak je mam tezky.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58582
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahojky,černý čaj bych řekla,že je na povzbuzení,na večer bych ho nepila,spíš tak meduňkový nebo trezalkový čaj, případně čaje na dobrý spánek, pivo je na utlumení a je po něm únava, aspoň pro mě to tak bylo,je fakt,že při konzumaci alkoholu čaje moc nefungují,to až si vycistiš organismus,tak pak ano,ale taky se to nesmí přehánět,než jsem začala dobře spát své jsem si odtrpěla,chápu Cibulku,že si chce ulevit,ty 2 piva večer bych neviděla jako tragédií,spíš to,že je konzumuje pravidelně.Ježiš já jsem tak ráda,že mě to nechytá, když si vzpomenu na ty stavy,fuj !!!
Davide Ty se sebou nechceš nic dělat?Alkohol Ti tak ubírá život a přitom je tolik lepších věcí na světě, co dělají radost.Uz bych se nechtěla vrátit tam kde jsem byla,děsivé hrůzy.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/08/2020 08:32 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58583
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahoj, já pochopila, že Cibulka je unavená a potřebuje povzbudit. Proto jsem navrhla černej čaj.
Je pravda, že někumu se po měn může blbě spát. S tím teda teď problém nemám.
Nepiju = spím dobře.
A teď mi došlo, že už ani nemám na spaní dvě deky. Ze začátku abstinence mi byla strašná zima. Bolely mě zimou svaly. Buď to po roce a půl přešlo a nebo to přešlo, že je léto.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...662663664665666667668...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter