Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...664665666667668669670...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58594
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolíno , ono máš toho hodně , chtělo by to někde ubrat ( práce/povinnosti) a někde přidat ( čas pro sebe samu). A serotonin? Ta ohraná fráze , "mám málo serotoninu" už neplatí , teď už se nějaký pátek mluví o vychytávání / přenosu serotoninu z jednoho neuronu na druhý a s čím přijdou vědci za 5/10let ? Uvidíme, jakou fámu si na nás ušijou a víš , kde se tvoří nejvíce serotoninu ? Mozek to není . Ze své zkušenosti vím , že místo prášku je mnohdy opravdu lepší cesta postupná změna životosprávy - jídlo , pohyb,voda , slunce, čerstvý vzduch , psychohygiena , spánková hygiena apod a to mi pripomělo , že mám spát - pže už je nový den a to je špatně . Dobrou.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58595
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Karolína píše:Před pár lety jsem krom práce a rodiny, měla večer lekce tchaiti i jogy. Domů jsem chodila kolem 22:00 a stejně. Hned jsem si dala víno na oslavu dne . Činnosti mi asi prostě nepomůžou.
Ono je jedno jestli se to pojmenuje serotoním a nebo nějak jinak. Potřebuješ něco, co by ti dělalo radost, náhradu za aklohol.
Ale ze začátku to fakt nic nenahradí, je to dřina.
Nepřemýšlela jsi o tom, že by jsi někam zašla? Kolikátý pokus už máš za sebou?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58596
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Tak jsem to odeslala nedopsané. Pokračuji :Nevím jestli potřebuješ serotonín a nebo něco co by ti dělalo radost. Nějakou náhražku za alkohol.
Nepřemýšlela jsi o tom, že by jsi někam zašla? Kolikátý pokus už máš za sebou? A bude to horší a horší.
Jestli už teď máš pocit, že by o na tobě mohli lidi poznat, tak jednou k tomu opravdu dojde.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58597
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Erika, píšeš:
..."Jestli už teď máš pocit, že by to na tobě mohli lidi poznat, tak jednou k tomu opravdu dojde."
..."máš pravdu = ľudia majú oči, emócie aj mozog a schopnosť vidieť TO, čo JE!" (...aj cez živé a žijúce alkoholické masky a deformácie!) ...(,či už si to pijan praje alebo NIE!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58598
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
JA napsal:
obrovská "sranda" je zabúdať na tieto "lahôdky" keď sa práve nalievaš...
...naopak, ODVAHA je vydržať a prekonávať sám seba a nenapiť sa, keď alkohol vyprcháva a spôsobuje už spomínaný "diskomfort"!!!

Tak to je pravda pravdoucí !!!

Pokud si budu pořád říkat, že alkohol mě ,ze všeho dostane a mám to nastavené v hlavě ,tak se nikdy tohoto nezbavím.Alkohol,pocity úlevy v hlavě zůstávají i v abstinenci a kolikrát mě to napadlo,že vlastně mi bylo dobře, mozek si vyváří doměnky a zapomnění,někdy když mi je zle tak si to vzpomenu,zapomínám jaké sračky jsem prožila a říkam si proč vlastně nepít,naštěstí je ve me hluboce uložené co pak následovalo než jsem se z toho dostala,je to celoživotní boj a nikdy neskončí. Přijmout to a věřit,je to těžké, když v životě něco chybí a když vím, že některé věci jsou neměnné a nebude to jiné. No a pak zas přijdou lepší dny a jsem šťastná, že nepiju i když vše bolí.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/08/2020 10:16 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58599
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Třeba dnes vstanu a člověka bolí celé tělo , hlavně nohy , ale bolest od 8z10 "hvězdiček" dávám ???? proč ? ????
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58600
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Michale, me dnes boli v zadech. Jsem rada, ze lezu.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58601
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Jsem vytrvalý dávám tomu ještě 4 měsíce
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58602
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Michale a pak co?Znovu pít?Tak zkus to jestli bude líp.Bolesti mám denně, ráno sotva vstanu Ale ty se dají zahnat Brufenem nebo jiným, bolesti na duši jsou horší. Byly doby kdy mě bolelo v kříži tak urputně,že se nedalo dýchat. Po úklidu mysli ,se to zlepšilo, ne úplně,ale je to lepší. Pak jsem to odevzdala nahoru,co se nedá změnit,pro co jsem udělala vše a dál už to nejde.Treba Tvé bolesti souvisí s psychickou,když není vysvětlení jiné. Nijak nesnižuje Tvé potíže,chápu, že si nemůžeš pomoct.Ale chlast je jediná cesta?Noc jiného není?A co kouření,daří se ti přestat?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/08/2020 16:53 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58603
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Michale, ja mam podobny nazor jako Maris. Pripada mi, ze o tom moc premyslis. Furt toho mas plnou hlavu.
Rozhodl ses, ze budes “zit zdrave”, ale vysledek neni tak jak by sis predstavoval. Tak to furt resis. A cim vic se pozorujes, tak se nic nedeje.
Dej tomu chvili. Zamestnej hlavu necim jinym
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...664665666667668669670...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter