Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...668669670671672673674...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58652
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ach jo,Karolíno je mi to líto,já jsem si prožila odchod dítěte, bohužel je to na nic.Chlastem to nespravíš,kluk se snad časem vrátí, snad je tvůj bývalý rozumný a bude ho držet zkrátka,aby nezvlčil .Drž se
Eriko,držíš vše to je fajn.
Co Cibulka ,kde jsi?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 17/09/2020 19:06 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58653
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Maris díky,
dnes po týdnu první den nebrečím.
Bývalý ho zkrátka určitě držet nebude, protože ráno brzy odjíždí a pozdě večer se vrací. Syn to dnes okomentoval, že přesně takovou chlapskou ruku potřeboval, ruku, která není nadohled . Já mu holt stála za pr..lí víc. Dnes tu byl na večeři a vypadal spokojeně, asi mu to fakt vyhovuje. Jen já a asi obecně my mámy to blbě snášíme, oni si vůbec neuvědomují, co se v nás děje, jim je dobře , tak pohoda. Je mi fakt moc smutno.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58654
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Tak můžeš jen doufat, že bude rozumný, netrap se s tím. Však žije je zdravý a chodí za Tebou.
Nezbývá ti nic než to přijmout.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58655
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Ahojte, Maris som v pohode, nejake preslapi este su, ale drzim sa. Nejak si to v hlave upratujem. Ty sa mas ako? Karolina, citim s tebou, ties som matka a taketo veci zabolia, neboj, ono sa to spravy, ma vek 16 rokov, to clovek hlada sam seba a rodic je vtedy prekazka. Bud mu na blizku ked to bude potrebovat, on dospeje. Skus najst nieco co bude tesit teba, nehladaj ulavu pri flaske, drz sa
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58656
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 7 měsíce  
Díky, Cibulka a držím palce .
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58657
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 6 měsíce  
Ahojky Karolíno,máš toho moc na hlavě teď,drž se holka,bude líp .Znám moc dobře ty těžké dny zažívala jsem jich fakt hodně a dlouhá léta jsem se prala kvůli tomu s depresemi.Ani Ti nebudu říkat, že si nemáš dávat víno.Teď to nemá smysl.Jen Ti popřeju: Zvládneš to!!!!Bude líp.

Cibulka jak je?Držíš se?Erika ta určitě taky

Michale je to lepší?

Lidičky držte se ,nálada ve společnosti klesá ,já si dělám svoji náladu doma,zprávy nesledují, pouštím si hezké písničky a svoje seriály na noťasu.Jsem strašně ráda,že už nežeru ty tabletky AD a na spaní atd.Na páteř bohužel to se neobejdu,omezuju co vydržím.A samozřejmě alkohol,ten už 2 a půl roku není mým pánem.Mám některé dny ,že bych řekla dám si na uklidnění na náladu a pak si vzpomenu jaké to je potom co si dam první skleničku,hned nastoupí deprese ,euforie se nekoná, pocit selhání a hnusu nad sebou.A pak co následuje naprosto nekontrolované pití.Takže si dám meduňku a začnu něco dělat třeba i zbytečnost,ale přejde to a pokračuji dál. A věřím, že bude líp.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/09/2020 11:04 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58662
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 6 měsíce  
Ahoj Maris, jo drzim se. Dik za optani
Nekdy to jde jako po masle, jindy hur. Ale celkove je to uz mnohem jednodussi.
Ale, nevim jestli se da uplne zvitezit?
Minuly tyden jsem oslavovala s “holkama” narozeniny. Pripitek - nealkoholikce sano.
A zase ja jsem mela (a to jako v obdobi velkeho piti bylo vzdy) vypitou sklenicku. I tu prvni i tu dalsi.
Pila jsem to moc rychle. Stejne rychle, jako kdysi davno, kdy jsem chtela, aby mi alkohol uz rychle nastoupil.
U caje se mi tohle nedeje
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58667
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 6 měsíce  
Ahoj Eriko,no nedá,ale to tak nesmíme brát.Nejdůležitější je podle mě to,že si to přiznáme a máme snahu s tím něco delat.Jo ty rychle vypité skleničky ,tak žizen je sviňa.Mělas předtím vypít litr vody .To neřeš, hlavní je být střízlivá, ne?A mělas narozeniny?Nebo někdo jiný. Jestli ty tak vše nejlepší!!!
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58668
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 6 měsíce  
Maris, mela jsem. Dekuji
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58669
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 6 měsíce  
Erika napsal:
Ale, nevim jestli se da uplne zvitezit?

Ted napisu neco oskliveho co se spouste lidem nebude libit . Nad alkoholismem nelze zvitezit - alkoholik prohral svuj boj v okamziku kdy se stal alkoholikem. Neexistuje zadny zpusob jak se vratit "zpet" . Jedine co si muze alkoholik zvolit je jak bude jeho prohra vypadat. Muze mit podobu zruinovane, osamele, ztyrane a trpici trosky se znicenym zdravim, zhroucenou psychikou a na socialnim dne. A nebo muze mit podobu zavisleho ktery nad svoji zavislosti ziskal kontrolu a nedovolil aby ho dal nicila a ovladala mu zivot. Ta druha varianta je samozrejme mnohem narocnejsi - znamena dozivotni kontrolu i omezeni, v zavislosti na individualnim stavu. Asi to takto napsane vypada desive ale jako alkoholik ktery dnes abstinuje 4 roky a 160 dni (ano, stale si pocitam, uz je to kazdodenni ritual ) si dovolim tvrdit ze to neni tak hrozne . Narocne, nekdy otravne, obcas lehce omezujici ale staci abych se rozhledl kolem sebe a hned vidim lidi kteri se museji potykat napriklad s takovymi trvalymi zdravotnimi problemy ze by bylo rouhani kdybych brecel a stezoval si na svoji situaci.

Eriko ty "problemy" ktere popisujes - viz. to cekani na "nastup" budou postupem casu odeznivat a slabnout. Asi nikdy nezmizi a muzes si byt jista ze Te hajzlik zavislost dokaze i po letech poradne "prekvapit" ale to neni nic co by jsi nedokazala zvladnout! Mas jasno, vis co chces a ocividne mas spoustu vule a odhodlani kdyz jsi se s tim dokazala poprat a zvladnout to tak jak jsi zvladla . Nejhorsi co muze alkoholik udelat je prohlasit se za "vyleceneho" a naivne predpokladat ze "je to jako driv" - to je 100% cesta zpatky do pruseru - a cosi mi rika ze u Tebe tohle fakt nehrozi .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...668669670671672673674...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter