Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...676677678679680681682...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#59125
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Karolina, moc ma mrzi tvoja strata, na toto sa tazko nieco pise. Vela sil prajem
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59139
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Angelina napsal:
Ahojky lidičky, včera jsem byla v posilovně a vrátila se domů raději hodně pozdě. Celé tělo bolelo. Tento den jsem opět zvládla. A co Vy?

Posilování je dobré, pomáhá vyplavit endorfiny a sníží se tím bažení.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59192
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahojte,
tak mám za sebou pohřeb tatínka, proběhlo to docela v klidu,jen nejbližší rodina.
Teď Vás tu dočítám, je tu hodně příspěvků, za což jsem ráda. Hodně mě překvapilo, jak tu píše někde Genno a Erika, že to trvá zhruba 100 dní, než člověk začne být v pohodě. Já si vždy po 3 dnech připadám jak borka, jak už jsem pročištěná a v pohodě a vždycky na to dojedu. Ono je to mnohem hlubší, než si myslím. Jsem tu za Vás a všechny příběhy moc vděčná a těším se, jak od nového roku začnu znovu,pokorněji.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59195
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Karolino, jsem rada, ze jsi to v ramci moznosti zvladla
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59196
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Dnes jsem viděla na instagramu od Míši Dufkové, alias zápisník alkoholičky, otázky a odpovědi. Psala tam, že když se šla léčit, měla v sobě 2 litry vína ráno a normálně komunikovala a fungovala. Já při své štědrovečerní jízdě, jak jsem popisovala výše, jsem měla litr a půl a taky jsem normálně komunikovala a připadala si střízlivá. Člověk ztrácí soudnost, nebo se prostě prochlastá do střízliva? Je to asi fakt větší průser, než jsem si byla kdy ochotná připustit.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59197
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Karolíno jsem rád, že to máš za sebou a už bude jen dobře. Od Nového Roku s čistou hlavou a zvládneš to! Stačí chtít. Já teda mám zkušenost, že jsem ne moji vinou, ale dokonce dvakrát ocitl u situace a přijela PČR a dávali dýchnout všem ( byl jsem svědek u rvačky dvakrát). A ani policisté na mě nic nepoznali.....no Vám dýchnout dát nemusíme, byl jsem jako jediný schopný popsat co se stalo apod., přítomný, čistá mysl, soustředěný, ale předpisy ...jednou 1,8 podruhé 1,82, takže i při takové opilosti jsme opilý vůbec nebyl ( pocitově ani vizuálně). Časem ale, když jsem pil méně a méně, tak mi stačilo si dát i 4 piva a cítil jsem se opilý a určitě i tak působil. Nevím zda to bylo, že jsem nebyl tak zvyknutý už nebo opotřebení materiálu. A hlavně alkohol už mi nepřinášel to, co dříve a to byl vlastně ten zlom, kdy jsem si poprvé upřímně řekl a rozhodl se "seru na to".
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59199
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Kajo. Jen to pruser.U tebe je to velkej pruder.
Protoze, ty furt uplne neveris tomu, ze to prave pruser je.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59200
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Karolíno, a proč od nového roku? Co ty tři dny? Lahev dvě na posilněnou před těžkým bojem? A ne, není to o tom, že ti umřel táta, je to o chlastu. Jen a jen o chlastu. A ty v tom lítáš už dlouho a bez nějakého posunu. Krátí se ti čas, přijde den, kdy už nepůjde dát zpátečku. A možná už ten den přišel, možná včera, možná dnes. A už dnešek by měl pro tebe být dnem, kdy se nenapiješ. Nač čekat, aź otočíš kalendář?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/12/2020 07:31 Provedl: Allie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59203
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Kajo,
moc mě mrzí, co se stalo tatínkovi. Sama ještě vůbec nevím, jak bych tyhle opravdu těžké chvíle zvládla...
Tolerance na alkohol je podle mě různá. Jak se vyspíš, jak se najíš, v jakém jsi rozpoložení...
Holky mají naprostou pravdu. Začni HNED. I já si vybrala úplně blbá datum k abstinenci, ale jsem ráda za každý den střízlivosti (hodně vděčím Erice,která mi napsala jako první a všenm tady,protože když jsem zakládala ožralá vlákno, tak jsem spíš myslela, že mě lidé pošlou do háje).
Napíšu ti tady můj "pitný režim". A podotýkám, že byl při "všech domácích povinnostech"
Pondělí - abstinuju. Přeci jsem si řekla od pondělka a navíc je mi pěkně zle z neděle... A navíc- nemám tu nic od neděle, protože přeci abstinuju a všechno jsem pro jistotu v neděli vypila.
Úterý - bolí mě hlava jako čert, tak si zajedu pro víno a dám si dvojku. Budu mít lahev na týden a dvojku denně... Dyť to je přeci zdravé a já to mám pod kontrolou...nakonec vypiju sedmu.
Středa - dneska zajedu pro víno a konečně začnu s tou dvojkou denně...Obtelefonuju kamarádky a pokecáme...najednou mám v sobě lahve dvě..no co, byl těžkej den, navíc se láme týden a to si zasloužím...
Čtvrtek - je mi blbě, tak si dám víno.Jen jednu lahev a rychle, abych ráno nenadýchala. Nakonec u jedný nezůstane, protože musím vymyslet jak přestanu pít a na to se přeci musím naposled pořádně ožrat.
Pátek - HURÁ - konec hnusnýho týdne...udělám lahve tři.
Sobota - no, tak konečně sobota a to si zaslouží oslavit. Pro jistotu hned od rána leju ...celej den.
Neděle - musím začít pít hned ráno, abych do večera vystřízlivěla a v pondělí byla OK a hlavně všechno vychlastat, protože přeci od pondělka ABSTINUJU!!!
Kájo, možná se počet lahví v určitý dny liší. Někdy mě dostala jedna lahev a někdy jsem jich vypila pět a dokázala "normálně" komunikovat. O tom to asi není. Je to o tom děsným ztraceným čase nad lahví a když sem si to tady takhle vypsala, tak se mi z toho chce zvracet.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59204
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Za chyby se omlouvám, ale snad se to bude dát přelouskat
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...676677678679680681682...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter