Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...677678679680681682683...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#59205
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
A ještě Kájo podotýkám-tohle je ten z mých horších týdnů. Některý týden jsem nepila třeba i dva, tři dny v týdnu..."nejsem přeci alkoholik"
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59207
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Simčo, co partner?
Nějak to vstřebává?
Ono je to asi pro ně těžký. Protože, pak jim dojde, že nastane změna. A to je fuška. Proč měnit něco, co funguje.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59209
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Přesně tak Simčo, i já jsem to měla podobně. Dneska ráno na nákupu jsem takovou “vínařku” viděla, dvě flašky vína na ranním nákupu a hurá domů. Jo, kolem svátků jsem to měla ráda, chlast nakupovali všichni a tak jsem ty láhve taky s radostí do vozíku skládala- však to nebude nápadné- nakupuju na oslavu, šáňo, víno a prokládala jsem to slivovicí, na horách je to nejlepší svetr a buď jsem chlastala od rána sama nebo když byla návštěva, tak jsem před ostatními jen ucucávala a tajně v mezičase jsem chodila do špajzu klopit ze schované flašky....Díky bohu, že už to mam za sebou a nikdy více...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59210
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Tolerance na alkohol je podle mě různá. Jak se vyspíš, jak se najíš, v jakém jsi rozpoložení...

Simonka. Toto je iná tolerancia. Získaná "tréningom". To sa organizmus adaptuje na alkohol a na dosiahnutie rovnakého účinku potrebuje vyššiu dávku. Vtedy ženy prejdú na tvrdé. Veď do seba nebudú liať denne 4 litre vína, že?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59213
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Allie, jsem opravdu ráda, že to nakupovaní a hromadějí alkoholu mám za sebou.
Teď jsou sice obchody otevřené, ale já se snažím jezdit na nákup tak jednou za týden.
A to si neumím představit kolik vína, by to bylo, aby mi to stačilo, když v tomhle období, jsem to klopila už od rána.
MOOOOC by toho bylo.
Kdo by to tahal?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59214
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Erika napsal:
Simčo, co partner?
Nějak to vstřebává?
Ono je to asi pro ně těžký. Protože, pak jim dojde, že nastane změna. A to je fuška. Proč měnit něco, co funguje.


Eriko, zatím se chová skvěle. My máme takový nestandartní vztah. Jsme spolu hodně dlouho, ale nebydlíme spolu. On ke mě jezdí hlavně víkendy a ty byly vždycky chlastací.. Na rozdíl ode mě nepije v týdnu a ani neděle. Pouze v sobotu si dá. Tím pádem to vůbec nejdříve nechápal. Sice není blbej, aby mě neslyšel přes týden do telefonu vylitou, ale moooc jsem se snažila, aby to nepoznal. Po počátečním zlehčování mu to už asi v hlavě šrotuje a dochází . Samozřejmě začal s tím, proč si nedám jen o víkendu a s tím, jako že "to už se NIKDY NENAPIJEŠ???". Napadlo mě mu to vysvětlit tak, že on je kuřák. Ať si zkouší kouřit jen o víkendu (někteří to taky umějí), nebo ať přestane kouřit a za půl roku si jednu dá..taky v tom bude lítat znovu...Taky jsem mu řekla, jak mě děsně točí ten přístup lidí. Když někam člověk přijde a řekne, že je vyléčený kuřák, tak je borec a když řekne, že je vyléčený alkoholik, bude s největší pravděpodobností špína... Takže doma zatím v pohodě. Sice mě teď furt pozoruje, jak mi je , ale od doby co jsem mu to řekla, tak se nenapil a nedráždí mě s tím. Dokonce i včera jsme si povídali dlouho do noci a já vlastně ani nevěděla, že to jde bez chlastu

P.S. Je mi Eriko líto, že máš zdravotní problémy s dcerou.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59215
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Jo, jo Allie...já už pak kupovala po kartonu, protož mi přišlo lepší koupit jeden karton se šesti lahvemi, než aby mi jich plno běhalo po páse.. Nebo to jistily flašky v sámošce a přejít do vinotéky, vzít tam ještě 2 litry a jako že ochutnat nechci, páč tomu nerozumím a mám to jen pro návštěvu..a ještě k tomu přihodit 2 lahve na doporučení-jako že dárek..Stydím se za sebe.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59216
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Krtko, asi jsem malinko pomotala pojmy s dojmy... Nicméně si ani já nedokážu vysvětlit, proč jsem někdy byla totál vylitá po jedné sedmičce a někdy jsem vypila čtyři a byla jsem relativně "v poho"
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59217
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
No jasný, tak jsem to střídala taky, přes týden nákupy pokaždé v jiném obchodě a k vínu vždycky i nějaké pochutiny, aby to fakt vypadalo na návštěvu a prokládala jsem to stáčeným vínem.... vyšlo mě to docela draho... no, po půl roce abstinence jsem našetřila na dovolenou u moře????????????
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59218
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 3 měsíce  
Allie, jsi opravdu dobrá, že jsi to dokázala. Moc bych si přála dokázat to taky.
Já si dávám za každý den abstinence stovku stranou, což si myslím, že je zlomek toho co jsem za den propila, tak mám zatím jen 700,-, ale snad lepší, než tu teď sedět ožralá
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...677678679680681682683...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter