Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...679680681682683684685...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#59235
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Karolino a to je prave ten duvod, proc si myslim, ze si vubec neuvedomujes v jakym pruseru ses.
Ty si to nechces pripustit a snad ani nechces prestat pit.
Nehledas, jak prestas, hledas jen duvody proc to nejde.
Neustale cekas na precvaknuti s velkym P, na nejake znameni ze zhora.
A kdo vi, jestli jsi znameni neprehlidla.
Rozdil mezi duvodem a spoustecem je podle me v tom, ze duvody jsou moc okaty a musi se prekonat se zatnutejma zubama a spoustec je trochu v podvedomi.
Couras mestem, jen tak, myslenky na to, jak zvitezit nad alkohem a najednou jsi v ulici s tvoji oblibenou vinotekou. A to dostanes chut se napit. Takovou, az dostanes ranu do zaludku.
A to si myslim, ze je napr. nahodny spoustec.
Ale jestli je a nebo neni manzel doma, to je jen chaba vymluva.
Moc bych to prala, aby jsi to rozsekla. Protoze takhle budes za chvili v p........
Promin
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59263
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Eriko, asi máš pravdu. Na jednu stranu vím, že bych chtěla přestat a na druhou si nejsem jistá. Takže budu asi ten případ, co MUSÍ přestat. Je mi ze sebe blbě, jdu od ničeho k ničemu, práce a aktivit dost, ale jaksi bez šťávy a radosti a ani už myšlenky na alko ve mně radost nevyvolávají. Silvestra budu s dětma u mámy, muž odjel na chatu. Připadám si na 100 let.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59266
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Čas jít spát. Koukám na litr vína, který si beru zítra k mamce. Poslední víno, víno, které mnohým přináší radost , jako i mně dříve přinášelo. Můžu být ráda, že trefím sama do postele. Můžu být ráda, že jsem neprokaučovala práci, povinnosti, že jsem pila vždy večer. Nemám žádný dluhy, nespadla jsem do s...ček.
Nevím, jak by to bylo dál, možná roky stejně, nebo by se to zvrtlo. Jak psala Allie, poslední víno před bojem.
Chtěla bych znát všechny poučky, co se člověk dozví v léčebně, nemám koule na to tam jít. Možná budu ještě X let zkoušet sama a stejně mě to nemine.
Jsem ráda za Vás. Velmi upřímně si Vás všech vážím. Opatrujte se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59268
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
cituji Koukám na litr vína, který si beru zítra

vylej to , nekupuj pak ani další zítra
Neodkládej svá rozhodnutí, jinak se budeš termínovat a klasicky dopíjet. Nesnaž se klást střízlivosti podmínky.
Začnu od...začnu když a podobně.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/12/2020 23:30 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59270
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Kajo, je to tezky, kdyz to mas postaveny tak, ze musis a ne ze chces.
Neexistuje nejake motivacni cviceni?
Neda se v lese pokrikem Ja to chci! posilit odhodlani?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59271
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Karolína napsal:
Poslední víno

Lzes sama sobe . Tohle je jenom vymluva kterou zavislost ve Tve hlave omlouva ze se bude zase chlastat. "Posledni"... jiste... a tentokrat uz je to VAZNE naposledy, jeste dopiju tady tohle a je KONEC! Slibuju! To jediny spravny "posledni" napiti pro alkoholika je to co uz bylo.


Karolína napsal:
Můžu být ráda, že jsem neprokaučovala práci, povinnosti, že jsem pila vždy večer. Nemám žádný dluhy, nespadla jsem do s...ček.


Ano, muzes byt rada, jini takove stesti nemeli. A jak dlouho si myslis ze to stesti vydrzi pokud budes dal pit?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59285
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Kajo, cim vic se dnes budes s alkoholem loucit, tim vic ti bude zitra spatne a tim vic budes mit potrebu dat si vyprostovaka.
Mam to v zivy pamneti.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59289
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Kájo,
psala jsi, že tak moc jako já nepiješ. Jen bych ráda, aby jsi věděla, že ani já nemám žádný dluhy, neválím se po škarpě a přes to, že jsem nikdy neměla finanční podporu chlapa, dokázala jsem postavit barák, který mám bez jediného dluhu...Je fajn, že máš všechno. Jen pak může nastat okamžik, kdy se ti najednou díky chlastu to VŠECHNO posere. A toho jsem se bála. To že si plníš povinnosti, všechno zvládáš i s pitím na jedničku a nikoho okolo tebe tvoje pití neomezuj...tomu snad přeci ani nemůžeš věřit. A proč začínat abstinovat od prvního? Jako čím je ten den tak jiný? Tím, že se 31. ožere víc lidí a prvního je každýmu blbě? Taky jsem si vybrala ůplně debilní datum k abstinenci...vánoce,narozeniny,zabíjačka,Silvestr,plno návštěv, ale když to chceš, tak to jde. Musím ale děsně zatnout zuby a brát to den po dni.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59290
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahojte
ono to tzv. datumování bylo probíráno v některých příspěvcích i zde viz 1url.cz/Jz9En
prostě to je až pak začnu, nebo od toho dne a tak dále. Taky jsem to dělala a k ničemu to nevedlo, což jsem si musela ochytat taky sama, tak jak většina alkoholiků.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59316
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 2 měsíce  
AHOJKY VŠICHNI,
PŘEJI VÁM VŠEM V NOVÉM ROCE 2021 VŠECHNO JEN TO NEJLEPŠÍ. HLAVNĚ ZDRAVÍ, ALE I ŠTĚSTÍ A I TU ABSTINENCI. MĚJTE SE PODLE VAŠICH PŘEDSTAV PA
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...679680681682683684685...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter