Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...685686687688689690691...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#62733
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Rachel napsal:
Rozhodla jsem se abstinovat. Jedna sklenička nejde. Držte mi taky palce. R.


Rachel ahoj, jak to jde?
Jsi se tu nějak ztratila v té konverzaci, ozvi se
Jo to znám z alko kariéry, nejdříve taky kvartál a pak denně a už to jelo.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/08/2021 19:37 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62734
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Ráchel, Ládiš to zde taky opisoval, to zkracování intervalů, cituji ho: ...závislost a nebezpečí jednoho jediného loku alkoholu. * Shrnuto podrženo u mě to bylo: dva večery a 14 dní čistý, tři večery a už jen 4 dny čistý a to dva týdny následně po sobě. A najednou bod, kdy už do práce nevstanu * Evidentní je ta doba zkracování intervalu, přesně do místa, kde vás černý drak chce mít.
zde odkaz na tu část vlákna viz

1url.cz/vKlvP
a já taky zde
1url.cz/xKlvY

Drž se a ozvi se!!
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/08/2021 19:48 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62735
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
krtko napsal:
Môže mi niekto vysvetliť, ako niekoho môže ohroziť anonymné fórum? Nech viem, čoho sa mám báť. Som na fóre asi 10 rokov a nebál som sa doteraz. Tak snáď zažijem niečo nové v tom svojom marazme a začnem sa báť.


Krtko,
po netu je plno deníků alkoholiků, alkoholiček, ba právě naopak dávají ho veřejně.
Alkoholismus je nemoc, není se za co stydět.

Ano, nedávat na sebe kontakty, jméno , nebo něco ryze osobním nebo dáš, tvoje volba.

Bych si dovolila tvrdit, že někdo i s tím, že je alkoholik, co s tím chce něco dělat dokáže profitovat veřejně. Nemyslím to ve zlém, to ne, profituje, sdílí, kniha a i se tímto způsobem třeba i léčí.
Nebo narychlo něco ve své slabé chvilce sdílí a to máme každý svoje slabé chvilky a pak mu to dojde, že mu to naopak vadí v léčbě.
Proto chápu obě strany-
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/08/2021 19:09 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62736
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Krtku: teď snad bude na webu trochu klid. Honza zde napáchal mnoho škod. Děkuji Mudr.Z.Mlčochovi za čistku.



MUDr. Zbyněk Mlčoch: Dobrý den, provedena čistka v chatu, jestli někdo nebude respektovat pravidla tohoto webu a diskuzního fóra, bude zablokován, po změně IP adresy i opakovaně. Berte prosím v potaz, že (vy trollové) nejste na internetu anonymní a zanecháváte digitální stopu.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62744
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahoooj, přesně, zkracování intervalů. Prostě jednou to tam máš a nebude to jiný. Nezmění se to, nezmizí to. Je to hluboká rýha zvyku v mozku, která se aktivuje s jednim lokem. Nexistuje řešení. Nemám vyhráno, Každý den abstinence je výhra, každý relaps je krok k propasti. Znovu a znovu prodlýham hře mojeho mozku, vždyť se nic nestane, nepila si měsíc, jen si dáme večer na pohodu. Jeden večer to jde na pohodu, druhý večer mozek řekne, hm, jde to, dáme si znova, nic se neděje a lup, je z toho první lahev...A od rána piju, další den už taky.


Nebudu lhát, je to pro mě moc těžký nepít. Miluju vínu, miluju pivo ve vedru. Miluju tu chut. Nejhorší je, že já i miluju to ranní pivo, ten pocit, jak přejde úzko a prázdno a najednou jsem v oblacích. A potom pád na dno. Úzko, tma, lenost, vše co jsem dosáhla za dobu střízlivosti, tak padne.

Všem bojovníkům za vnitřní svobodu střízlivosti přeju krásnou neděli a hodně sil! Stojí to za to...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62745
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Omlouvám se, nějak se mi to seklo a nešlo to odeslat a ted koukám, že se to odeslalo snad 5x. Nejde mi to smazat, pomůže admin? Díky
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62746
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Ahojte, dlhsie som nepisal, mam dnes 3 tyzdne bez alkoholu bez nikotinu. Zacal som bravat Antabus a zatial to na moje posadnutie/nutkanie/cravingy/bazenie zabralo - mam respekt, nechcem na to pit. Bol som u psychiatricky na kontrole, pri preberani mojho problemu s alkoholom, ze som skusil vsetko, sa ma opytala ci nechcem skusit antabus, prv som nechcel, ale dala mi chrobaka do hlavy, a pak som jej volal, ze chcem to skusit. Posledne dni som pijaval kazdy druhy den a posledny den som uz musel vypit 4x dvojitu vodku aby som sa dostal do "pohody". Pretoze ked prisli na mna chute a rozhodol sa ist, prislo mi psychicky,fyzicky zle, ale to posadnutie bolo silne. Ked som sa napil, tak tiez blbo, no a na dalsi den dost blbo po kocovine a na dalsi den zas.
Takze zacal som s antabusom, zacal chodit na AA, nasiel som si tam sponzora a zacal pracovat na programe, hladal som si este odbornu terapiu ale su obsadene ked som v nespokojnosti s jednym poradenstvom skoncil, odporucili mi inu organizaciu a nasiel som si adiktologa, ktory ma volne terminy az v novebri, ale i to som zobral Chcel by som na sebe pracovat a mam i strach ale snazim sa den po dni, ako to ide a premyslam nad sebou ludmi zivotom vyssou mocou, Bohom a chcel by som ist spravnou cestou, i ked mam v hlave zmetok, tak zatial den po dni ako viem.
Potrebujem byt opatrny, v klidu a pri zemi, pokorne, je to krehke
Pozdravujem Vas a prajem setko dobre.

A hej este inac mozno niekomu pomoze, fajn skupina na fb, plna fajn ludi: 'JAS - Abstinenti ALKOHOL,DROGY a spoluzávislí' a ich fb stranka 'JAS - Jablonecká abstinenční skupina' maju aj nejake videjka na fb.

@Honzo, mozno i Tebe ak hladas nejake skupiny/fora

Majte sa pekne ludkovia, nech sa Vam dari
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 18/08/2021 23:38 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62747
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Stef,

...prajem Ti: "trpezlivosť a výdrž!!!" ♥︎♡♥︎
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62748
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Stef, mam z Tebe radost
Preji hodne sil
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62749
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 8 měsíce  
Stef napsal: Chcel by som na sebe pracovat a mam i strach ale snazim sa den po dni

Stef,
ale Ti na sobě pracuješ, nevzdáváš to a máš velký posun, dle toho co čtu a ano den po dni, uvědomovat si to.
Prostě , není co dodat, drž se, dobrá práce a směr cesty!
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/08/2021 12:20 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...685686687688689690691...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter