Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...689690691692693694695...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#63546
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 2 měsíce  
hoooooj, eriko tady to je velký Gratuluju. Hlásim, že taky pokračuju, nepiju, ale nestíham sem chodit, mam hodně práce.

Nemyslíte, že ty reakce už nemusí souviset s alkoholem, ale že to prostě je normální? Jenom dřív jsme se chtěli hned napít, jak přišlo něco nepříjemnýho? Třeba to byla únava z cesty, nebo nějaký nedostatek spánku a vitamínů. CEstování je stresor. Jen uvaha.

Všem krásný den. Já procházim 7mý měsíc.
R
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63547
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 2 měsíce  
hoooooj, eriko tady to je velký Gratuluju. Hlásim, že taky pokračuju, nepiju, ale nestíham sem chodit, mam hodně práce.

Nemyslíte, že ty reakce už nemusí souviset s alkoholem, ale že to prostě je normální? Jenom dřív jsme se chtěli hned napít, jak přišlo něco nepříjemnýho? Třeba to byla únava z cesty, nebo nějaký nedostatek spánku a vitamínů. CEstování je stresor. Jen uvaha.

Všem krásný den. Já procházim 7mý měsíc.
R
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63548
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 2 měsíce  
hoooooj, eriko tady to je velký Gratuluju. Hlásim, že taky pokračuju, nepiju, ale nestíham sem chodit, mam hodně práce.

Nemyslíte, že ty reakce už nemusí souviset s alkoholem, ale že to prostě je normální? Jenom dřív jsme se chtěli hned napít, jak přišlo něco nepříjemnýho? Třeba to byla únava z cesty, nebo nějaký nedostatek spánku a vitamínů. CEstování je stresor. Jen uvaha.

Všem krásný den. Já procházim 7mý měsíc.
R
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63549
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 2 měsíce  
Rachel popravdě, já se v tom nehrabu. Jednu dobu jsem o alkoholu-závilosti hodně četl spíš na internetu, tak na přeskáčku a chaoticky, knihy o problematice jsem nekupoval. Filmy jo, ty sem viděl, hlavně z našeho českého prostředí. Beru to jak to je, před tím než jsem začal pít jsem takové stavy neměl, takže nám to v mozku provedlo nějaké změny. Dobrá je úprava jídelníčku, já třeba nevim proč jím hodně ryby a jím i věci, které jsem dřív nemusel, těhotnej zatím nejsem

Snažím se přes to přenést s nadhledem a obrátit to do úsměvného módu, přece se s tím nebudu dál trápit. Vnitřní monolog: "Přijď ty hajzle, pokecáme, nabiju ti budku a zas zalez!"

Práce je jeden z nejlepších léků, musí to aspoň trošku bavit a mít štěstí na celkem fajn kolektiv. Pak jsou mimopracovní aktivity jako sport, hlavně já rád plavu, dříve jóga, vycházky denně a naučit se dobře realaxovat. Prostě normální běžný život
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/01/2022 07:04 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63635
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/02/2022 21:55 Provedl: Fabia. Důvod: Několikrát stejné
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63636
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Jsem 6 měsíců po tříměsíční léčbě. Takže abstinuji 9 měsíců. Od návratu z léčby je můj vztah už "mrtvý". Můj partner je pedant a dost urážlivý, že dokáže nekomunikovat i 2 měsíce úplně v klidu. Když jsem ještě pila, měla jsem druhý den (pila jsem 1x týdně večer ale nadoraz) takové výčitky, a sebemeskačsky se chodila omlouvat a škemrat o odpuštění. Jenže teď ? Mě zkritizuje( zbuzeruje), já mám dost síly ho logickými argumenty odpálkovat, a opět nastává mlčení. Jenže už nemám výčitky, ale je ve mě hrozný vztek... když jsem byla opilá, jen jsem si jeho výčitky vyslechla a nezmohla se na nic. Mám dítě a bohužel musím to vydržet než budu moci zase vydělávat. Navíc lidí, co o mém pití vůbec netušili, mnou teď pohrdají. Když se někomu z nich sverim, řeknou neměla jsi chlastat, můžeš si za to sama, on je chudák co si musel s tebou vytrpět. Nevím co je horší... pít znovu nezačnu, ale myslíte že je to na antidepresiva? Nebo jak toto období přežít, aby nikdo nepřišel k úrazu? Je pravda že vztek jsem asi když se nad tím zamyslim splachla 1x týdně chlastem... Ale co teď? Máte někdo zkušenost?
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63637
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Jsem 6 měsíců po tříměsíční léčbě. Takže abstinuji 9 měsíců. Od návratu z léčby je můj vztah už "mrtvý". Můj partner je pedant a dost urážlivý, že dokáže nekomunikovat i 2 měsíce úplně v klidu. Když jsem ještě pila, měla jsem druhý den (pila jsem 1x týdně večer ale nadoraz) takové výčitky, a sebemeskačsky se chodila omlouvat a škemrat o odpuštění. Jenže teď ? Mě zkritizuje( zbuzeruje), já mám dost síly ho logickými argumenty odpálkovat, a opět nastává mlčení. Jenže už nemám výčitky, ale je ve mě hrozný vztek... když jsem byla opilá, jen jsem si jeho výčitky vyslechla a nezmohla se na nic. Mám dítě a bohužel musím to vydržet než budu moci zase vydělávat. Navíc lidí, co o mém pití vůbec netušili, mnou teď pohrdají. Když se někomu z nich sverim, řeknou neměla jsi chlastat, můžeš si za to sama, on je chudák co si musel s tebou vytrpět. Nevím co je horší... pít znovu nezačnu, ale myslíte že je to na antidepresiva? Nebo jak toto období přežít, aby nikdo nepřišel k úrazu? Je pravda že vztek jsem asi když se nad tím zamyslim splachla 1x týdně chlastem... Ale co teď? Máte někdo zkušenost?
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63638
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/02/2022 22:00 Provedl: Fabia.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63639
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/02/2022 21:58 Provedl: Fabia. Důvod: Několikrát stejné
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63640
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 2 rok, 1 měsíc  
Zkusenost mam. Jako nej reseni se ukazalo ten vztah ukoncit a nenechat si delat na hlavu.
Rekl bych, ze o tomto reseni vis a chces ho realizovat.
AD jsem kvuli nezacal uzivat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...689690691692693694695...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter