Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...690691692693694695696697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#64644
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 4 měsíce  
Neviděl někdo film Zábava zábava? O třech alkoholičkách? Chystám se na něj v týdnu...tak jsem zvědavá, recenze má ucházející
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64645
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 4 měsíce  
Rachel napsal:
Neviděl někdo film Zábava zábava? O třech alkoholičkách? Chystám se na něj v týdnu...tak jsem zvědavá, recenze má ucházející

Ne, neviděl, tři alkoholičky to už by na mně bylo fakt moc
Můžeš nám napsat recenczi jak se ti film líbil a ještě vidim, že film je polský a zrovna sem před chvíli zahlíd článek s titulkem: "Polky nerodí děti, protože pijí, prohlásil expremiér Kaczyński. Sklidil kritiku." Dál jsem to už radši nečetl
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/11/2022 13:43 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64648
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 4 měsíce  
Tak za mě film Zabawa zabawa super. Kvalitní herci, přiběh tří linií, tři úspěšné ženy si zničí chlastem život. Každá jinak. Super motivace dál nepít
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65142
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
...z veřejné diskuze: Rachel: Krásný večer! I když jsem nemocná a pracovně přetížená, pořád se mám líp než v kocovině:)
Kleris: Ahoj. Jak se daří...JA, Eriko, Pert a další...?
Kleris: Rachel: Pěkně jsi to napsala. Nevím proč, ale od té poslední epizody jaksi nezvládám být spokojená. Nepiju, ale jsem normálně nas*aná.
Kleris: Co už dělám špatně?

Ahoj Kleris Je to podle mně vesměs chemie v mozku, doporučil bych docházet k psychiatrovi a brát nějaké léky nějakou dobu, zkoušet, které ti sednou a hlavně vydržet nepít. Každý to máme trochu jinak, já po posledním napití trpěl víc jak dva roky maniodepresivními stavy. Postupně se to léčbou a terapiemi spravilo a teď občas trpím jen tou podzimní depkou, ale je to jiné a dá se to zvládnout. Nasrání u mně nebylo, spíš jen ten smutek a splín.

Zkusil jsem i změnit jídelníček, komplet ho celý předělat a s odstupem času to vidím tak, že nějaký vliv to mělo, ikdyž pak jsem se vrátil ke svému starému způsobu stravy a je občas zařadím něco jiného, extra, co ke mně nesedí. Jednu dobu jsem se furt cpal třeba rybyma několikrát týdně, na oběd, k večeři, něco mně k tomu pořád nutilo.

Něco Ti v životě chybí, zkus hledat co, najdi svou cestu. Choď víc na procházky, na plavání nebo jógu, objev něco nového co by Tě chytlo a naplnilo, zařaď do života více sexu apod.

Rad je tady na fóru spousta a jistě jsi to tady dobře pročetla, ale na každého platí něco jiného. Objevuj samu sebe, já nevím co děláš špatně, zkus autosegesci a pozitivní myšlení, zkus se víc radovat z maličkostí-věci, které máš ráda, věnuj se jim delší čas... Ráno jak vylezeš z postele tak si uvař voňavý nápoj a v duchu si opakuj-dnes budu v pohodě, nebudu se rozčilovat... nevynadám pertovi, že už to všecko vím atakpod. zkus obrátit věci v humornou stránku.

Myslím moc na Tebe a vydrž, hlavně nepít
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65143
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
Kleris, přidej se k nám. Bude nás víc, nebudeme se bát splinu, nic...
Mně na terapii řekli, že nenálada přichází jako projev závislosti. Mozek chce rychlý přísun uvolnění. Prý až za 3-4 měsíce se pozná, zda byly úzkosti z alkoholu či naopak a pak se to řeší medikamenty. Tedy za předpokladu, že abstinenci zvládám. Nevím, jestli Ti to pomůže, ale nejsi sama, kdo je na tom stejně
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65146
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
Kleris,

...Pedro Ti mohol odporúčať aj "vstúpiť/ísť do seba"...alebo... "hocikde inde aj do hocičoho"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65149
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
Kleris, pořád štastný a spokojený může být jen idiot. určitá míra frustrace a problémů je zcela normální. Mě osobně pomáhá strava, dechy a příroda. Hodně zdraruuuuu a lásky hlavně k sobě, to je základ všeho
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65150
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Rachel, to mas asi pravdu.
Ale alespon 50% casu, by mel byt clovek spokojenej
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65157
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 1 rok, 1 měsíc  
Jo, ten životní pocit spokojenosti by měl asi tak nějak převažovat. A to prostě alkoholik být nemůže, tak to je. Proč to nejde někomu bez alkoholu asi závisí na hodně dalších faktorech.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 590
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65890
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 měsíce, 2 týdnů  
Nedávno jsem potkal u doktora takového nemocného ale veselého strýca a nevim proč vzpomněl jsem si na Ja a na celé fórum, tak jak asi válčíte, co děláte v tom hicu a tak podobně. Je tu kdesi vlákno jak "Horké počasí mně nutí zase pít" nebo tak nějak, ale za sebe můžu říct, že už hodně dlouho jsem nepocítil nějaké větší nutkání a žiju si celkem spokojeně, no v rámci svých možností...

A co vy všichni co jste kdy tady napsali, něco písněte, mně to fórum pomohlo, je tu spousta věcí na přemýšlení a zmírnilo to trochu i mou samotu
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...690691692693694695696697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter