Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33074
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ano.Velmi ďakujem za podporu.velmi.Rozumiete mi.Jednoducho musim urobit ee.nechcem chlast.Volal som s matkou,je z toho hotova.Opustila ma.Som sam.Ako prst.Len ja a alkohol.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33075
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Áno. Veľmi ďakujem za podporu, veľmi. Rozumiete mi.
...Som sám. Ako prst. Len ja a alkohol.


Dostal si príležitosť - od šéfa (Ľ.Okruhlica). Ty ale potrebuješ iba poriadnu po papuli a do klietky. Kulantný prístup spoluzávislých Ťa vťahuje iba hlbšie do závislosti. Ak nepočúvneš svedomie ostaneš naozaj iba Ty a chľast!

Zrejme aj Tvoju matku už poučili, že Ťa má nechať padnúť na úplné dno, aby si našiel sám-seba, vieru v život aj odvahu a silu zodpovedne žiť!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33079
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ja,Ja,Ja jenom já.Narcis.Daš mi po papuly...tak typicky slovenske riešenie.ČO ak potrebujem pohladkat bolavu dušu?Som velmi senzibilny druh homo sapiens...Tužim po laske...viem!chlast mi nepomože.je to moja osobna degradacia osobnosti.Laďo alkoholik ma recidivu...moj vzor boja s chlastom.Poznam jeho historiu..Musim začat abstinovat!!inač prepukne u mňa šialenstvo.Niet inej cesty pre nas alkoholikov...Len abstinencia
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33080
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdeno, píšeš:
Ja,Ja,Ja jenom já. Narcis.
...Niet inej cesty pre nas alkoholikov...Len abstinencia


Možno si len *narcis - onkologický symbol*...

Prefackať sa alebo dokopať k rozhodnutiu vytriezvieť - obrazne alebo v myšlienkach - je Tvoja úloha. Sebaľútosť Ťa rozleptáva ako kyselina.

"Rozhodnúť sa musíš len Ty - sám, aj bez narcisov!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33083
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdenku, jsi neponaučitelný. Jen brečíš a prosíš, aby Tě každý litoval. Nezasloužíš si to, stejně tak jako si to nezaslouží žádný alkoholik. Psát Ti jde celkem dobře, ale nejsi schopen dojít na léčbu? Mě, když bylo nejhůř, tak jsem nebyl schopnej se tady ani zaregistrovat. Tobě ještě nejhůř zřejmě neni. Přeji Ti Tvůj elán v nalézání nových hloubek Tvého rybníku. Dokud se aspoň nesebereš a nezačneš se léčit, veškerá rada Tobě je marná.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33085
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Ano.Velmi ďakujem za podporu.velmi.Rozumiete mi.Jednoducho musim urobit ee.nechcem chlast.Volal som s matkou,je z toho hotova.Opustila ma.Som sam.Ako prst.Len ja a alkohol.
Zdenku,
mama Tě neopustila, není Ti 5let.
... A odpovědel jsi si sám slovamy "som sám"-ano na toto je každý sám za seba. Kdyby to šlo aby to bylo jinak, ale nejde to. I kdyby byla u Tebe denně celá rodina, tak na toto budeš vždycky sám.
Mama čeká jak se k tomu postavíš a věř tomu, že až uvídí a to si piš, že to pozná, protože určitě v nějakém minimálním kontaktu zřejmě budete, že jsi se rozhodl změnit svůj život, tak vše bude opět jak má být.
Jediná rada: zaber, vrátit se na léčení, vyhledat veškerou odbornou pomoc a taky piš sem, čti si tu a zapoj změnu k jinému životu na všech frontách.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33086
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj Novi! To je moc fajn, ze se drzi a ze ti je dobre;-)
Tak uz prestanes uplne pit? Nebo myslis zesi casem muzes dat? Precejen jsi to mela jinak. Ja mela vcera krizi...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33095
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahojte..nna liečenni ma naučili jednu zaakladnu vec-nikdy sa nevzdavaj si sam...sam ja a ja...musim si zacčat važit seba...sebamavedomie nemam,nemam.mam šancu? I dont now.Musim začat abstinovat...inač sa upijem..Pijem v kuse cca mesiac a pol...v kuse...Vo štvrtok.som musel volat zachranku 112.Neviem prestat....ten craving je u mňa abbsurdne silny.psychologička mi dala radu.Zdeno si velmi chory...smrtelne...MUSIS abstinovat,no ja som posadnuty...Nemam delirko,no chlastam fest.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33096
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdendo, promin, ale meles jako kafemlejnek, furt dokola, ale asi skutek utek. Ono jen sem psat nestaci. Kdybys aspon uz prestal, ale tohle spis vypada, ze to jeste zapijis
No a ja abych byla uprimna - vcera jsem byla v hospode. Nejdriv 2 pita. Pak kafe, pak prisly kamosky.... no a ja krava jsem si dala 3 piva . Nastesti uz zavirali,jinak by byla kaše zase. A bylo. Dnes kocovina, vycitky. Pisu vam pravdu, je to vuci vam fer. Komenujte to jak chcete, nebo vubec. Sama vim, ze jsem si to podelala, pokousela jsem to tema hospodama, az to bylo silnejsi nez ja. To neni vymluva, jen konstatovani, ze je lepsi se tomu vyhejbat, holt tak silba jsem nakonec nevyla. Sochaři, taky si dej bacha. Bažení je sviňa. No a ja jedu zas od zacatku... Novi! Ty vydrž...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33097
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
No jo no, první víkendy po vejplatě - metla abstinentů. Všimli jste si, že největší návštěvnost podle grafu tu bývá právě po půlce měsíce? Předpokládám však, že zoufale tu spíše hledají partneři alkáčů, než alkáči samotní - ty jsou totiž ve své mysli jistojistí, že problémy jsou všude kolem - ne v nich.

Závidím ti Šantalko Tvoje výčitky po pár pivech. To já dostával tu správnou žížu až tak po desátým, teprve pak se to zvrhávalo v nekontrolovatelné pití...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter