Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...30313233343536...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33220
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj tak 5 den bez piti. Bohuzel mam chut na chlast a toho se bojim. Pit, ale uz nechci a mozek porad nabada a neda pokoj. Vzpominam na ty mesice abstinence jak mi bylo hezky, zhubla jsem sportovala a manzel by stastny jak mi to slusi a jsem spokojena. Ted je ze me opet troska a zacinam znovu a rozhodnuta opravdu nepit jen presvedsit ten mozek.
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33221
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ještě jsem se chtěla zeptat jak to chodi u psychitra pomuze aspon trochu? Podle mého názoru asi moc ne, ale zkusím tam zajít.prijezdu
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33222
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Píšu z mobilu tak obcas je preklep))
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33225
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj holčinky a klucí,prozatím vítězím,drandila jsem na kolobrndě,mam fajn fajn náladu i bez chlastu-no ale jim ty léky- tak snad se mi nic špatného nepřimotá do cesty a bude stále jen dobře. Moc vám přeju aby jste se meli tak krásně jako ja teď,posilam vam všechnu pozitivni naladu a silu co muzu dát. Pa pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33244
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
>Novi,to je moc fajn slyšet,že ¨se cítíš O.K. Já kdysi četla jeden rozhovor populární herečky,která přestala s pitím.A řekla tam,že od doby,co přestala pít už se nikdy tak srdečně a spontánně nezasmála.To bylo někdy v době,kdy jsem přestávala s pitím a hrozně mě to rozhodilo.Já,ačkoliv jsem už v pováženém věku,jsem si nedovedla představit,že bych se od srdce a nezřízeně nezařehtala.Byla to blbost.Záleží,jak k tomu každý přistupuje.Ne nadarmo se říká,že humor je jediný způsob,jak přežít.A já dodávám,že u mě i muzika.Máme s mužem kamarády o generaci mladší,takže o nějaké vyblbnutí není nouze.Ze začátku samozřejmě tak trochu nechápali,proč už nepiju,ale,když viděli,že pořád odmítám,smířili se s tím a dnes mám klid.Už mě chápou,viděli,co se mnou alkohol dokázal.Lépe řečeno,co jsem dokázala já Já byla vždy pod obraz,oni v náladě.
Chodím úplně normálně do hospody,i na plesy,kde vydržím do rána.To dřív,když jsem pila,tak jsem odpadla před půlnocí.Bylo to taky tím,že jsem si přihnula už doma.Je to báječný pocit,se po nějaké zábavě druhý den probudit s čistou hlavou,bez absťáku,bez třesavky,bez výčitek a depky.
Čím déle vydržíte,tím víc se vzdaluje bažení.
Ještě pro Katku: Nevím,zda ti psychiatr pomůže,každý to má jinak,ale zkusit se má vše.Mně,krom jiného pomohl.Kdyby mi tenkrát někdo řekl,že pomůže jít po kolenou o půlnoci za ďáblem,tak bych šla...
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33248
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Katko to znám, člověk už neví z které do které, běž za tím psychiatrem a zkus se mu uvolnit, řekni mu pravdu, jak se cítíš, že máš hrozné bažení, nestyď se a nevím jak působíš na lidi, oni ti psychouši většinou nasadí nějaké léky, AD, na stabilizaci nálady a já nevím na co všecko... třebas to k něčemu bude, to zhodnotíš pak jestli ti sednul a budeš k němu chodit nebo už nikdy více. Sděl to pak zde a prober to anonymně, nenechávej si to pro sebe a aspoň máš pocit, že nejsi v tom úplně sama, drž se fóra... A už tě poslal někdo na AA? Tam bys taky mohla zkusit zajít jednou a uvidíš, pokud je máš v dosahu. Drž se
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33255
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj všichni,ahoj Kacenko,mě psychiatr pomohl. Jim jeden prasek rano,jeden večer,přidává radost do života,bere deprese. Citim se uplne v pohodě. Mela jsem chut se napit abych si vylepšila náladu a leky to nahrazují. Mam ted v abstinenci veliké chutě na sladké ,ale zas mam silu a energii na sport takže stejne netloustnu. Určitě k psychiatrovi dojdu,nemáš co ztratit. Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33258
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj,
k psychiatrovi zajdu mám depky atd. Za pár měsíců nastupuji do práce a v tomto stavu bych to nedala. Musím se dát do kupy. Bojím se zitrka manžel odjíždí a mám strach, že se napiju. Budu, ale bojovat uz ted mozek rika jeden den piti nic neni pak to utnes. Ale ja vim, že neutnu a kalila dokud by manzel nepřijel. Bude to boj jsem zvědavá kdo vyhraje.
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33259
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ty vyhrajes,kousni se jako ja,piš sem ted každý den,kdyz bude chuť,rekni si ze to nechas na zítřek. Bojuj kdyz mas odhodlání! Nakup misto chlastu Colu a sladkosti. Uz jednou jsi abstinovala,udelej to znovu. Pa a vydrz,budu kazdy den cekat na zpravu. Pis co te napadne,nenech tu mrchu vyhrávat,vylej vse co doma je,u me funguje sucha domacnost. Zvladnes to Kacenko,neboj se! Kazde ráno bez chlastu budes silnejsi.
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33260
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
...no a ještě je potřeba si uvědomit,ze na léky uz opravdu nesmis pit jinak se zabijes. Musis byt připravená na trvalou abstinenci..
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...30313233343536...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter