Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...31323334353637...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33261
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Na tu colu bacha. Huntuje játra když ne víc, tak stejně jako chlast...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33262
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Suchou domacnost máme mám velkou podporu v manželovi. Udelali jsme nákup na týden tak nikam nemusim. Budu muset bojovat a vydržet budu psát jak to zvladam. Nejhorší je ta vecerka za rohem a to hnusný bazeni. Vzdy si vzpomenu na ty hruzy z chlastu a snad to prejde. Mějte se )))
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33263
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Ženský, dneska ta Vaše blbá nálada byla asi globálně rozšířená. Žena mě též festovně srala. Hned se mi vybavil způsob jak jsem se s tím vyrovnával dřív. Dnes jsem to drobet pozměnil. Zajel jsem do města stejně jako jsem to dělal dřív. Nakoupil, ale ne chlast. Nakoupil jsem ovocný stromky a sázel je po okolní krajině
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33264
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Možná škoda, že si nepíšu ty dny, jako Lemog, ale každopádně to bude k třetímu měsíci nepití. Mám teď čerstvě za sebou tradiční cestu Praha, Košice, na skok Užgorod. Všude kámoši, oázy slavení, každý večer setkání, co kdo nového. Bylo to tradičně taky přepřahání z borovičky na vodku, pivo, to se jen lilo, všude víno a tak. Patřil jsem jistě k těm nejzábavnějším ... ale ani jsem z té cesty neměl strach. Jistě, Antabus v útrobách, je to tak lepší. Ale snad se mi potvrzuje teorie o vypitém rybníce. Nechci to uvnitř, prostě toho mám plný zuby. A jde to. Ne, že to "jen" jde, je to tak lepší. Nesrovnatelně. A samozřejmě, v hospodě otrava. Tomu se mi dařilo taky často vyhýbat. A když už jsem musel, tak naštěstí mám za ta léta vyzkoušené i "techniky odmítání", někdy stačí říct: Tuhle sem se tak vožral tak, že si nedám. Nebo, že mě bolí palice...a podobně. Co je komu do toho, nějaký slavnostní vyhlašování nepití, to jen vzbuzuje otázky. A samozřejmě zhušťuje nabízení panáků. Co jsem si ale poprve všiml, že těch, co s tím sekli, je vlastně víc. Je to až takový zvláštní spiklenectví. Kdo ví, ten ví. Uf, když se vzpomenu, jak často jsem se z "výletů", vracel, jak nervózní troska. A bylo to tak - jakoby normální. Ty šílený nervy, žaludek, hlava. Těch žvástů ... bleble. Teď mám fakt radost. Jde to a půjde to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33265
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
I já to tak mám.Prostě úleva.A navíc, pohled z druhé strany,zjištění,že ty mejdla nejsou vždycky až tak úžasný a že to všechno vlastně nechci,nemusím.
Nesa
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33266
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Neso, přesně tak. Není o co stát, nechci to. Ale dobře si pamatuju, jak mi bylo v tom opileckém opakovacím blábolu vlastně tehdy fajn, když mozek jel tuhle dráhu. Spíš než fajn - neuměl jsem to jinak. Pustil jsem se do toho, včetně tkzv. společenského pití, někdy v 17ti. A jako u mnoha podobných případů, hrála v tom velkou roli plachost a nesmělost.
No, proto ty "společenské" panáky při každé příležitosti, naše civilizace to tak má. A to je to, co u nás, alkoholiků, mimo jiného, holt buduje návyk.
A ani to nechci a nebudu opilým kazit, spíš stojím vytrvale a jak věřím, dneska už spíš s úsměvem a snad i pochopením, opodál.
Nějaký vysvětlování by mě nebavilo, nejsem misionář a pak to může být strhávací, nebezpečný v těch putykách příliš zůstávat.
Myslím, že při nepití funguje sobectví. Jo, sobectví. Je to moje věc. Je to moje věc, že se nezleju a vlastně, co je komu potom.
A lze to i snadno vycítit, jak to některé nabízeče znervózňuje. Lepší je vzdorovat tak nenásilně, prostě uhnout, jemně z té situace vyklouznout.
A potřeba společenských gest - no, těšil jsem se až se vrátím a napíšu sem.
Zdar!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33267
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Ahoj vsichni, hura hura, blba nalada je pryc. Taky mam za sebou strizlivy vikend. A odmena se dostavila: nic neboli, blbe neni, v praci ok, hlava funguje (a uz ani nehuci), vratili se na fórum mužský (uz se mi stejskalo) a doma uz je taky celkem pohoda;-)
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33268
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Ahoj,
Tak to je dobře, ze je Ti fajn. Manzel rano odjel ja šla do města koupit si kalhoty. Šla jsem kolem vinoteky a koupila vino, ktere nepiju a nemám ráda. Jsem pivar. Vino stojí na stole a chodím kolem. Koupila jsem ho jen pro to, ze budu driv opila nez po pivu. Chlast vyhrava,ale vino neni otevrene a ja doufam, ze vyhraju. Jinak vino postavim k popelnici pro bezdomovce budou mit radost.
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33269
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Já mám zkušenost, že když si už koupím flašku, tak to nevydržím a ještě ten den ji otevřu. Jinak osvědčilo se mi přejít z piva na víno,vypiju jednu sedmičku a neopiju se, navíc je to asi i zdravější.Když jsem pil v hospodě piva, tak to často končilo špatně.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33270
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Nemusela nikam chodit, má zásoby na týden, to chlast ji poslal pro kalhoty... Občas zpočátku pomohlo někomu zavolat, aby mi to rozmluvil... tady je to jen černé na bílém a moc to v takových krizovkách asi nezabírá...

David zvyšuješ toleranci, jedna sedmička, pak dvě a nenamlouvej si, že je to zdravější, to fakt nee

Přeju vám, abyste se sebrali dokud to ještě jde...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...31323334353637...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter