Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3233343536373839
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33301
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 12 měsíce  
Ještě k tomu d a D.
Zjednodušeně. Někdo si zaregistroval nick s velkým písmenem a druhý pak to samo, ale s malým písmenem.
Prostě ho to nepustilo dál, tak akorát dal velké, čí malé písmeno na začátek. Tím je ta chatrná rozlišnost způsobena. Je to umožněno při registraci, není to dodatečná korekce z mé strany k rozlišení na první pohled identických nicků.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33311
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj přátelé,mám velký problém. Manžel dnes přinesl domácí slivovici od strejdy. Začíná mi domácí horor. Přišla jsem o suchou domácnost. Celý vecer na me ta flaška čumí a vysmívá se mi. Klepu se jak ratlík a bojím se az se tu kvuli někomu rozdělá. Nejsem vůbec tak silná jak jsem myslela...doprčic....
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33312
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Potajmu to vylej a dej tam vodu, pak řekneš, že si strejda z vás udělal legrandu

To zvládneš, žádný strach, drž se.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33313
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Novi, vysměj se naopak Ty tý flašce. Říkej si: veselejší bych stejně nebyla, naopak. Dej ji někam, kam nechodíš nebo jen nerada, jdyž už se jí teda nemůžeš zbavit normálně. To, že nejsi tak silná, jak sis myslela, co na to říct, mě to právě tenkrát najednou dostalo, chyběla pokora a nebyla jsem dost " ve střehu". Takže neudělej stejnou chybu, nestojí to za to... Myslím na Tebe, drž se, flašku ignoruj.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33314
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Novi a tvoj manzel vie o tvojom probleme? Nemozes sa s nim dohodnut, aby tu flasu niekde schoval, aby si ju aspon nemala na ociach?
No a ked mas pocit, ze ten alkohol nad tebou vyhrava a ze ta tvoja vola nepit slabne, skus sa nan riadne nastvat, s tym, ze si predsa nebude s tebou robit to co sa mu zachce...
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33336
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj vy všichni co jste mi podali pomocnou ruku! Lahev dnes odputovala k zubařce tak jsem ráda. No dobry pocit stejně nemám. Musim si zvyknout,ze alkohol bude okolo mně krouzit cely život. No ted je to zas na chvili v poho. Tak hezký víkend a čarodějnice! Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33340
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Novi som rada, ze si to zvladla a o to prave ide, naucit sa zit vedla alkoholu, on tu bude stale. Nemozme sa tvarit, ze neexistuje.

Ja som si to v hlave ulozila tak, ze najprv to bola velka laska, potom velka nenavist a teraz lahostajnost. Naucila som sa vedla neho zit, s tym, ze medzi nami vladne nejake primerie, v duchu som som sa nim dohodla, ze uznavam, ze porazit ho nedokazem a uznavam, ze je silnejsi nez ja a ze si budeme pekne vedla seba v pokoji nazivat, ja budem ignorovat jeho a on mna a zatial to funguje velmi dobre, obidvaja dodrziavame cast nasej dohody
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33341
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Ahoj Kira,krásně jsi to napsala! No tak ja jdem tedy ve fázi cislo 2-nenavist. Na lhostejnost si budu muset jeste počkat. Hak dlouho abstinujes? Za jak dlouho bude fáze 3?
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33342
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
Novi, abstinujem 2 roky a nejake drobne. Ten prvy rok bol narocnejsi hlavne co sa tyka silneho bazenia a aj castych alkohlickych snov, ale stale som si vravela, ako prislo tak aj odide. A casom to bazenie ustavalo, celkovo asi po tom roku abstinencie to zacalo byt uz take prijemne, ziadna laska ani nenavist, len lahostajnost...

Len ja som sa do toho hodila hned od zaciatku strmhlavo, doma sme mali nadalej alkohol, a nadalej som chodila s priatelom na akcie kde sa pilo vo velkom a odkial ma predtym vzdy vynasali.Hovorila som si, ze ak toto zvladnem, tak potom ma v buducnosti nebude moct alkohol zaskocit, lebo vzdy tu bude nieke naokolo, tak sa musim naucit zit pri nom a nebudem sa tvarit, ze neexistuje a nebudem sa izolovat od spolocenskeho zivota..ze ved nech si ostatni piju, oni s nim problem nemaju, ale ja mam a tak sa musim s tym vyrovnat nejako ja a nie obmedzovat svojim problemom ostatnych...

Samozrejme toto neodporucam kazdemu, ale pre seba som to videla ako spravnu cestu...
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33343
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 7 rok, 11 měsíce  
A neviem ti napisat, kedy tebe pride faza 3, u kazdeho je to individualne, ale to nie je dolezite..Dolezite je, uzivat si abstinenciu a vediet, ze ta faza celkom urcite pride - ako zasluzena odmena
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3233343536373839
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter