Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32724
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ani oštěpok
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32725
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Dalsi den v pohode. Vecery stale nic moc. Na par dni se odmlcim a nebudu vas detonovat dennim vypisem. Drzim peste sobě i vam ostatnim a hezké Velikonoce.
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32726
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Novotná,

možná se pletu, ale mám pocit, že jsi se nějak upnula na těch 30 dnů a čekáš, že se pak něco stane. A podle mého to není nejlepší přístup.

U mě funguje to, že když už si tedy na chlast vzpomenu, tak se mi automaticky vybaví co, všechno jsem s chlastem napáchal. A nejlepší, je představa jak mi bylo blbě. Ale musím zaklepat, že na chlast si vzpomenu jen omylem a spíše, když si připomenu jak mi je fajn bez chlastu.

Soustřeď se na to dobré co ti nepití přináší a v souvislosti s chlastem si vybav co Tě na chlastání štvalo.

Též pomáhá se občas podívat po netu na následky chlastání. Též je dobré pročíst o účincích dlouhodobého abusu na tělo atd... Mysli pozitivně. Když budeš čistá měsíc, dva, budou Ti jednotlivé dny úplně fuk. Možná Ti pak bude i líto, kdybys Tvou sérii čistých týdnů měla narušit. Ikdyž chápu, že pro někoho, kdo byl díky chlastu v pekle je to jednodušší, než pro člověka, který i s chlastem ještě všechno zvládal celkem v klidu. Což se i přes to zmíněné peklo víceméně dařilo i mě.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32727
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ano, taky se mi to vlastně dařilo. Pamatuju, jak před cca 10 lety, když jsem poprve přišel na setkání AA, dokonce jsem si liboval, že jsem nepřišel o práci, o rodinu, neboural, nebyl v base, dokonce ani na léčení, atakdál.
Ale bylo to falešný uspokojení. Postupně ty kvartály, to, že třeba 30 dní jsem vydržel docela hravě a ještě to v hospodě rozhlašoval a o to víc se samosebou ožral, o to víc ty kvartály rozežíraly a ničili.
Když se řekne "alkoholik", každému se vybaví pochcanej chlap v příkopu, ubohá, roztřesená ženská troska. Možná právě kvůli téhle představě jsem si nedával majzla a lil. Takový já přece nejsem! Ale než se jim tohle stalo, byli nějaký čas jiste taky v pohodě, "zvládali to."
Jsem asi tak ve 40 dni, nepočítám to. Ale bacha. Někde uvnitř je ta svině stejně. Zatím jsem neměl chuť pít, vůbec. Ale to už bylo přece. Tahle představa, že napít se je nemožný, že to už nebude. Už jsem tím prošel, tak si dávám o to větší pozor.
Pomáhá mi i pročítání Fóra. Raduju se, že tyhle Velikonoce budou střízlivý. S dětma. V klidu. Tak za hodinku si dám večerní, čtvrteční antabus. Tak - pro lepší pocit.
Co bude za rok, za dva ... nevíme jestli budem, tak je to teď fuk. Dneska je to ale dobrý.
Zdar všem a klid.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32728
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ja přece vím,že mých 30 nebo 40 dni neni bůhvíjak dobrý nápad,ale snažím se krok za krokem odbourat alkohol z meho života a daří se mi to. Jsem šťastná za každé ráno bez výčitek a zatím je sakra hodně těžké překonat každý večer. Opakuji že mi moc pomáhá sverovat se tu každý den,čist si vás,vaše názory. Chci se chlubit s každym úspěšným dnem a myslet na vas,na to jak zklamu sebe i vas když mam chuť ochutnat sampus. Omlouvam se za slohovu úpravu,píšu jak mi jdou myšlenky a ty jsou zatim hodně zmatené.
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32729
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Novotná,

právě, že ten nápad je super!Každý den, každý okamžik, kterej neprokalíme je dobrej.
Sama jsi psala, že těch svých 30 dní máš jako takovou svojí léčebnu. Já s léčebnou osobní zkušenost nemám, ale vyčetl jsem tu, že úkol léčebny je odstavit Tě od chlastu. Pak maj svojí cestu, po které tě vedou k lesu. Snaší se Ti do hlavy s čistou myslí vštípit, co všechno Tě v lese čeká a jak by jsi se měla v tom lese chovat. No a ty máš čas si to v hlavě opakuji, že střízlivé hlavě urovnat a dojít sama k rozhodnutí, že tak jak jsi to dělala do teď to nepujde.
No a pak po třech měsících přijdeš k tomu lesu a je už jen na Tobě, jestli se budeš jejich radami řídit, nebo jestli pujdeš tím lesem a budeš se stromům vyhýbat, nebo do nich budeš narážet, nebo půjdeš na férovku s holýma rukama na toho medvěda, kterej v tom lese žije a kterej Tě posledně tak zřídil.

Takže podle mé osobní zkušenosti se snaž nemyslet na to, že nepiješ, ale mysli na to, proč nepiješ.

Všem pevnou vůli a hezký den. Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32730
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Co je antabus?
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32731
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Taky bojuju. Vždycky, hned jak mi otrne, recidiva Jsem z toho smutná a vyčerpaná. Čím jsem starší, tím hůř snáším kocoviny. Hlavně psychicky.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32732
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj, jsem na tom podobně... když piju doma, je to v pohodě, dám si vínečko s mírou, ale jak jsem přes večer v hospodě, tak je často zle.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32733
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Chci přestat, Davide Ty taky? Že bychom se podporovali...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter