Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...86
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#33885
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Hodně štěstí, Angie!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33887
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj..nechci pit a sama to moc nezvladam. Rekord mam 9 dnu. Piju sama. Zatim mi to nezasahuje do prace a vztahu prilis..ale trochu uz jo. Obcas (1x za 2 mesice cca)nejdu kvuli piti do prace. Nejsem schopna vstat, jak je mi spatne. Dokazu za hodinu vypit sedmicku vina a k tomu vykourit 10 cigaret…je mi potom strasne zle, ale v tu chvili je mi to jedno..potrebuju bejt uvolnena, rozesmata, ukecana.. Pritom, kdyz nad tim premyslim, jsem takova i bez piti..ale ne TAK..Dneska jsem vypila dve piva a uz toho necham. Pripravim se na svuj prvni den.. Doufam, ze to zvladnu, je mi strasne. Vcera 2 sedmicky vina a skoro 20 cigaret. To vsechno od sesti do desiti vecer Ach jo, proc to delam?
lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33888
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lenko,
to je dobre rozhodnuti. Rozumim ti. I u me byl duvod vetsi veselost, pokec, zabava. Vetsinou to tak ale bohuzel nedopadalo. A ty "promarnene" dny potom, kdy je ouvej, velka skoda jich. Tak na Tebe bzdu zitra myslet
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33889
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Santalko, nesnasim to. Vzdy je par dnu klid (hm, tak dva maximalne) a potom uz primo letim z prace, cestou koupim flasku a cigarety a pak ten pocit…vzdycky si rikam, ze je to prece v poho, dat si sklenku, dve, jenomze to nedokazu utnout dokud neco mam..proste bez zaklopky. Rano bych se nejradeji zastrelila, vsechno je tak hrozny, kdyz mam kocovinu. Pritom vzdy, kdyz to vydrzim, tak je mi druhej den tak kraaaasne. Vsechno mi jde samo, usmivam se, nemam ty hnusny tlaky v hlave a nejsem unavena. Proc je tak tezky tomu odolat, kdyz vim, ze mi to nic dobreho neprinasi? Jak dlouho ty se drzis? Asi tu nekde je tvuj pribeh, vid? Moc se tady jeste nevyznam..
lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33890
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
No ja to poprve tady podelala asi po 19 dnech, nestalo to vubec zato samozrejme. Ted se drzim necely mesic. Pribeh? Kalila jsem ruzne, hlavne v hospodach a na akcich (vsude kde byl chlast) a skoro vzdycky na plech, pod obraz. Bez zaklopky, tu nemam. Ted me tesi kazdy den, kdy mi rano beni blbe, nemam vycitky atd. Neni teda furt jen veselo, ale ted se to prehouplo k dobry nalade, takze uz to dava smysl .
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33891
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Duplicita příspěvku,smazáno administrátorem
lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/05/2016 17:49 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33892
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Ja po hospodach a akcich v poho..tak nejak normalne. Horsi je to samotarsky, jen ja a flaska..to vypiju kosmickou rychlosti a je to v haji..piju to jak limonadu. Vzdycky si pak rikam- chudaci jatra a moje telo..jinak totiz paradoxne zdrave jim, sportuju a jsem "ukazkovy obcan".. btw- nevis, proc se mi ten prispevek zdvojil? Dekuju, ze si se mnou povidas
lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33893
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
lenko,
vítej zde. Někdy se to zdvojí, odejde to 2x, ale už jsem ten duplicitní smazala.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33894
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
lenka napsala
Zatim mi to nezasahuje do prace a vztahu prilis..ale trochu uz jo. Obcas (1x za 2 mesice cca)nejdu kvuli piti do prace. Nejsem schopna vstat, je mi špatně...

To může být časem častěji. Je dobře, že se Ti to nelíbí, že Ti to nesedí.
Píšeš, že už jsi měla pár pokusů přestat,ale nevyšlo to. Já si momentálně dávám poslední pokus sama, jestli mi nevyjde, tak zkusím AA a i léčebnu, jestli bude volno.
Ty to chceš taky zkusit sama?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33895
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Nedekuj, me to taky pomaha Clovek je tak nejak furt na zacatku a rad vidi, ze v tom neni sam. Ja doma temer nepila, snad jen prec akci jsem neco loupla, abych byla v nalade a "napred". Ja se takysnazim zit tak nejak zdrave, i kdyz ted mnohem vic kafuju a kourim. Ale jim vic ovoce, piju caje apod. No mam chute - pred chvilkou kakao se slehackou, chleba a syrecky. Ted strudl a radsi uz bylinkovy caj v posteli.
Tak byly jen ty pivka, nebo?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...86
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter