Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...75767778798081...86
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#44128
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Lahvová 12 Krakonoš 10,-Kč, točená 18 - 20Kč. Svijany 11 lahvová 12,-Kč, točená 21,-Kč. Primátor 11,12 do 25Kč.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 15/05/2017 23:43 Provedl: petr_n.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44129
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
jak máme ty ceny v malíku ale za kolik je sodovka,o je otázka...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44130
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Červená limča a kofola za 1dc 6,-kč.Vhopodě.Jinak domů kupuju občas Magnesii a Vincentku,jinak čaje a vodu a šťávu z červené řepy bio,za 1/2 litru 25kč.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44135
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Petře N, trefa
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44181
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Proč vlastně úplně abstinujete? Vážně máte tak slabou vůli? Máte to tak, jak se nám v debilní léčebně snažili vygumovat mozek, že se napijete piva nebo čuchnete k bonbonieře a musíte utíkat pro flašku?
Já jsem třeba zrovna v pátek byla na dvou pivech, a po jejich dopití jsem zvládla celý večer. Jistě, mnohokrát raději bych se "dopila" do bezvědomí, ale když to úplně nešlo, tak co už. Pocit "namol" je nejhezčí věc na světě. Kocoviny pak už tolik ne. Bez Xanaxu bych ani do práce kolikrát nedošla.
Ale pořád je pro mě opilost to nejkrásnější. Jistě, přes týden si chválím i to, že jdu na oběd a nevezmu předtím Xanax. Protože se předtím předávkuju Quajacuranou. Volně prodejný lék na zklidnění i svalů. Mají se brát 2x 3 denně. Před obědem si dám 4.No, zítra tak 6. Už jsem si říkala, jak se sjet práškama. Asi kontaktuju dealera, kde jsem kdysi kupovala. Doktorka mi dá tak akorát, abych zabila ty kocoviny (samozřejmě neví, že se ráda napiju - z koncentráku, resp. "léčebny" si ten papír díkybohu nečetla).
Ale tu nepohodu před lidmi když třeba jím, to mám už tak 10 let. V kocovině je to horší, tam pomůže jen alkohol nebo léky.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44182
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Angie,

"je badať, že to máš teoreticky už zmáknuté"...

Založ si vlastnú *alko-cirkev* a uctievaj/te:

*fľašku aj *alko-gina v nej!

[...v eufórii je (asi/÷) Tvoja Pravda!]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44183
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Angie, ak ten príspevok myslíš vážne a nie ako vtipnú vložku, tak je mi ťa ľúto. To už aj Zdeno je v tom prípade na tom lepšie ako ty. Nie že by ste si teda mali čo závidieť, ale Xanax a alkohol nie je cesta do liečebne, ale do ústavu. Tak šťastnú cestu ti prajem, keď už si sa pre to rozhodla.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44184
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Dosud nemám jasno v tom, zda je Angie rebelant, komik, nebo zoufalec (a ani v tom, zda tato moudrá slova píše zcela střízlivá – co Angie?). Docela určitě však trpí pocitem vlastní výjimečnosti, což má potřebu neustále prokazovat… Na druhou stranu je vlastně pěkné, že si za tím pitím stojíš. Chlast, benzáky - hmm mňam…jen tak dál… Terapeuta už jsi vyhledala?
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44185
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Krtek: Ten Xanax beru samozřejmě na kocovinu, tedy nekombinuji s alkoholem. Toho se bojím (prý hrozí zástava dechu a tak). Jasně, kocovina asi přichází už v době, kdy nějaký alkohol v krvi je.
Xanax mi pomáhá při kocovině, kdy mám kolikrát závratě na eskalátorech, v práci to dokážu maskovat, ale velmi mi vadí jíst ve společnosti. Musím si ho vzít i když ji nemám, stačí ten Quajacuran.

Absolutně netuším, co bych jako neměla myslet vážně.

Jo a když piju, beru dvojnásobnou dávku ostropestřece. Když mě loni zavřeli (do koncentráku "léčebna"), dělali mi testy a byly v pořádku. Což je zázrak. Protože člověk nikdy neví, kdy ho třeba srazí tramvaj a budou mu dělat krevní testy, je lepší to brát preventivně.

Ještě mám jeden zdravotní problém, že u doktorů mám vysoký tlak. U rodiču (kteří mají tlakoměr srovnaný s těmi lékařskými) mám tlak bezvadný. Pokaždé. A u doktorů ho mám pokaždé zvýšený. Už jsem si říkala, že si nechám asi napsat prášky na tlak, a vezmu si dva vždycky před vyšetřením. Jenže se bojím, že bych zkolabovala, když je nepotřebuju...
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44186
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Kleris, proč si myslíš, že nemluvím vážně???? Nechápu. Prostě nemám vypatlanej mozek tím, že pití je zlo, pít se nesmí, každá kapka vede do pekla. Alkoholika ze mě udělalo okolí. Já necítím, že bych měla problém s alkoholem. Ráda se napiju, protože to je nejlepší pocit na světě.
A ty léky? Beru je z nutnosti. Mám určitý problém, který je o moc horší v kocovině. Když se nechci (jako že nechci) vzdát pití, musím to holt řešit práškama. Už je doufám jasno?
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...75767778798081...86
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter