Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7980818283848586
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#44391
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Kaťuška.Jsem hovado to áno,čo se týče chlastu.Máš rodinu,dieťa...manžela....ok Ja sa nesťažuyjem....len mi je smutno.toť vsjo...Kaťuška moja
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44392
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 6 rok, 11 měsíce  
Angie to môže zastaviť,ale nechce.Ja chcem,no už som ďaleko.Tak neviem.Ale ešte mám šancu..možno poslednú.A prosím nekomentujte ma teraz ako inkvizítory...urobim čo sa dá,jinak ?ako I.Bartošová p.s.zase mám poruchy spánku z chlastu
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49184
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 5 rok, 10 měsíce  
Říkala jsem si, že by někoho možná zajímalo, jak to je se mnou dál. Tak už jsem dva roky a dva měsíce na svobodě. Léčebnu stále vnímám jako nejhorší věc, co mě v životě potkala. Už jsou ale i dny, kdy si na ni nevzpomenu. Vždycky si budu stát za tím, že mi bývalo stačilo pohrozit - ale nikdy to nikdo nezmínil, tak jsem se cítila v bezpečí, a najednou s tím přišli. Pro mě je to trauma do konce života.
Jinak jsem stále s přítelem, bydlím ale sama, vyhovuje mi to.
Po léčebně jsem si našla práci, ale nebyla jsem spokojená, tak jsem po necelém roce šla do jiné, kde jsem už přes rok. Mám tam už docela dobrou pověst, ani jediná větší výtka, a v nejbližší době se budu ucházet o vyšší pozici. Peníze celkem ujdou.

No a alkohol? Piju, ale tak, že mi to nedělá problémy. Nepiju před prací a v práci. Spíš s někým, ale někdy taky ráda sama. Abstinentem jsem se nikdy nehodlala stát a nestanu. Vyvažuji to cvičením, pohybem, doplňky stravy (ostropestřec, apod.). Během týdne kolikrát nepiju vůbec. O víkendu moc ráda. Stačilo, když jsem měla antibiotika (nebylo mi špatně jako angína nebo tak, bylo to kvůli nějakému zánětu, takže jsem fungovala normálně) a šli jsme během víkendu na oběd do hospody. Vůbec jsem nevěděla, co tam pít. Normálně bych si dala jedno dvě piva. Birell byl hnusnej, limonáda z nějakého koncentrátu ještě víc. V práci na obědě to neřeším - v kantýně si pití nedávám žádné, nepotřebuji ho k jídlu, a někde jinde buď taky ne, a nebo jedno pivo, ale to jen pokud si dají i ostatní.
Kamarádi a známí vědí, že ráda zajdu na pivo - mám ale štěstí na podobně smýšlející, ale nikdo mi nikdy neřekl, že bych měla míň pít nebo tak. A samozřejmě, nikdo o té hrůze (= léčebně) neví a nikdy vědět nebude.
Ještě co se týká škod, co mi léčebna způsobila, mimo to co jsem napsala. Ohledně řidičáku chtěli potvrzení od praktika, ale tomu stačilo to strčit "potřebuju razítko" a díkybohu ten papír, co mu z toho ústavu poslali, vůbec asi nezaregistroval. Po čase přišel dopis, že všechno OK. Bojím se, kdy ten papír vyplave a bude se na to ptát, ale to nějak snad zametu do autu, že to bylo nedorozumění. Nejradši bych se mu vloupala do ordinace a ten papír zničila .

Takže tak o mě. Nehodlám ale nikoho demoralizovat. Pokud máte s alkoholem problém, určitě je lepší abstinence. Pokud cítíte, že to sami nezvládáte a chcete (VY chcete) pomoc, klidně do léčebny jděte. Ale nikdy se nenechte donutit nedobrovolně, nebo vás to trauma bude provázet do konce života. Jako mě.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49186
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 5 rok, 10 měsíce  
Angie, ak ti to takto vyhovuje, nie je čo riešiť. Ak to vyhovuje Tebe aj Tvojim blízkym. Tak nech sa Ti darí to ukočírovať aj do budúcna. Veľa šťastia.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49187
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahoj Angie, připojuji se ke slovům Krtka, hodně štěstí
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49235
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 5 rok, 10 měsíce  
Angie: Nasla jsi si svoji cestu a vypada to ze zvladas a mas situaci pod kontrolou - gratuluju! A moc a moc Ti preju a drzim palce aby to v pohode a bez problemu a pod kontrolou vydrzelo! Zkusenosti mas za sebou dost a dost aby jsi vedela co delas . A ozvi se zase nekdy...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49236
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 5 rok, 10 měsíce  
Ahojky vespolek.A ahoj Angii.To mě překvapilo ,že už to je 2 roky cos byla v léčebně.Je dobře ,že ses ozvala a že to zvládáš po svém. Kazdy má svou cestu .Já jsem se rozhodla pro trvalou abstinenci ,občasné pití bych nezvládla a skončilo by to jako předtím.Taky jsem se sama ,ne jako Ty rozhodla pro léčebnu.Sice jsem se nedozvěděla jak přestat pít,ale asi už předtím se něco ve mě konečně zlomilo ,že musím něco jinak udělat ,sama jsem prestávala 100 x.A už konečně se mi to daří.Na léčebnu nevzpomínám nijak ve zlém ,s některým holkama jsem v kontaktu. Co mi tam nejvíc vadilo bylo ,že nikde nebyl kousek samoty na chvilku. A taky ,že vlastně jen jejich názor byl nejlepsi.Ale jít s proudem a pak to šlo.Co bylo horší bylo bonzovaní spolupacientek.Neberu to jako trauma ,ale jako zkusenost co mě posunula kousek dál.Léčebna nikoho od alkoholu nespasí,to musí člověk v sobě. A tady už to mnozí ví a jsou dál.Preji všem tady aby se to dařilo.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65768
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 10 měsíce, 3 týdnů  
Jen tak se ozývám. Mám se skvěle. Přítele mám skoro 4 roky jiného, životní láska. Mám po zkusebce v práci. Pivko je pořád moje denní radost. Když jsem si tu četla po sobě, k pousmani je, že mým největším problémem jsou pořád 2, 3 kila
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65770
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 10 měsíce, 3 týdnů  
To je super Angie. Jsem ráda, že se ti daří. Jen trochu nechápu, proč píšeš na forum pro alkoholiky:) Nějak mi to vyznívá jako provokace )))
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7980818283848586
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter