Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...136137138139140141142...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10385
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
ja te fakt libo beru jako velitelku druzstva a jsem moc rada ze mam s tebou spojeni...kdyby me to zaclo hlodat, buduju si pojistky na vsech frontach:), svatek uzivam...hory jsou fajn..mejte se dobre a ja se zase ozvu...kraaa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10386
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Žádná velitelka jsem nikdy nebyla, nebudu.My jsme na stejné lodi, takže se stejnou nemocí jsme si úplně rovni, jen něco víc vím, pila jsem víc, bohužel, už toho nelituji, hodně mě to vzalo,ale i dalo, vždyť kdybych nechlastala, tak se ani neznáme, viď?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10387
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
dobre libi, tak na stejne lodi, jen sluzebne starsi:), koupila jsem si v mistni samoska cd dobri holubi se vraceji, je to z lecebny a hraje tam mensik, uz jsem kdysi videla a tusim treba pripomenout, k svatku si to dam, hezky vecer, jo kdyby clovek nechlastal:)..ale co uz...mozna ze fakt vse zle k necemu dobre, ja nevim...ted je snadne nepit...ale pro svou zachranu jsem rozhodnuta udelat vse, neb uz mne i se.., pardon...jak se to furt opakuje...jsem uplny debil nebo co? tentokrat to vyjde, kazde rano si rikam, ze prave dnes ne..a tak..no pomalu, krok za krokem..a nahodou se i tesim k tomu panu popovovi..takze tak..hoj..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10388
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Jen si to říkej, připomínej, nezapomínej!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10389
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
provedu!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10390
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
AHA, už nejsi slaboučká, už zlobíš, ale hezky!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10391
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Petrato-nejsi debil.Jsi jen kvartální alkoholička ale ne debil.Debil by jsi byla,kdybys v tom kolotoči zůstala.Mám radost,že jsi z něj vystoupila.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10393
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
no tak doufám že už žádný kolotoč tohohle typu nenavštívím, poslední alkoholový lunapark mi stačil...trošku zlobit libi můžu..nějak se člověk motivovat musí..já mám život ráda...a do pekla už nechci..tak se mějte, budu pravidelně podávat hlášení:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10395
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Když budeš aspoň sem pravidelně chodit,nebudu mít strach, ale tady je to málo, áčka bys měla poznat víc, tam najdeš motivaci, sílu největší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10396
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
jasná že tady je to málo...mám plán větší, neboj libi...makám na tom:),
právě dnes..však to znáš..pěkný den všem..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...136137138139140141142...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter