Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...137138139140141142143...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10397
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Ani nevíš, jak moc přeji Tobě, i mně, aby už konečně ten chlast byl pro Tebe tabu!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10398
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
díky líbo, každý večer i ráno myslím na ty co to maj za sebou a zmákli to...věřím, že i já budu v těchto řadách, nepřítele nepodcenit, mluvit o tom, nezapomínat a nedostávat se do situací co to spouští..změnit co jde, přijmout co změnit nejde..a tak..však to znáš..modrá kniha pod polštářem:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10400
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Och, ach, zázraky se dějí, a díky taky!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10403
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj. Zatím jsem nepotkal alkoholika našeho typu, který by mohl tvrdit, že to má "zmáknuté". Ti. kteří to tvrdili zpravidla na to dojeli. Nechci jít do podrobností. Moje zkušenost je taková, že jsem začal být zcela upřímný k sobě i druhým. Začátek střízlivosti začal mnoha slovy a plány ale uvnitř jsem byl stále tentýž člověk, který dokázal ubližovat svým vztekem,sebelítostí, lhostejností a sobectvím. Stále jsem vyžadoval pozornost a lpěl na malichernostech o kterých jsem byl přesvědčený, že mne udělají spokojenějším, šťastnějším.
Nikdy bych neuvěřil tomu, že když budu pracovat na těchto charakterových vadách, začnu se neuvěřitelně zotavovat. Nikdy bych tomu neuvěřil, kdybych to sám neudělal. Nikdy bych to nedělal, kdybych to neviděl na těch, kteří na tom pracují. Funguje to stoprocentně a má duše se uzdravuje.
Když mluvím, tak o svých slabostech. O mém vzteku, sobectví nečestnosti, smutku, starostech...vlastnosti, které stále ještě v menší míře přicházejí, ale už mne netáhnou k alkoholu, protože vím, jak se odstraňují
Nepíšu sem proto, abych se chlubil, protože to není nějaká moje zásluha. Píšu sem, abych všem, kteří hledají pomoc, sdělil, že v AA víme jak na to a jsme připravení podat ruku.
Jmenuji Standa a jsem uzdravující se, 35 měsíců nepijící, alkoholik s úsměvem...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10404
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
máš stando úplnou pravdu..já nedělám ramena, ani se nehalasím, že to dám, já to nevím, jen krok za krokem jdu..pomalu a opatrně den za dnem,a je mi jasné, že těch změn je třeba hodně:), však uvidím jak to půjde..jako klasický kvartál vím, že teď třeba bude pár měsíců pokoj a chci být připravena. byla jsem párkrát na AA a vím co z Těch co roky nepijí jde za klidná síla...třeba se mi to taky povede..je to vývoj:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10406
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den Stando,
píšete moc hezky-optimisticky,ráda Vás čtu-jste vždycky slušný,což velice specielně na tomto fóru oceňuji.
Ale dá se abstinovat i bez AA-já bych o tom mohla vyprávět,vaše AA nejsou všespasitelná.Každý z nás alkoholiků je jiný a každý potřebuje něco jiného.Mě pomohla moje obvodní lékařka a moje silná vůle-znám víc takových lidí,kteří to zvládli sami.A že jsem s tím alkoholem měla hodně společného,skončila jsem 3x na záchytce,byla jsem zraněná,přišla jsem o práci,atd.atd.
Jsem hodně věřící,ale v tomhle vám víra nepomůže-pravá víra je o něčem jiném a ne několika krocích.
Ale ze srdce Vám přeji ať se daří,když tomu věříte.Každému pomáhá něco jiného.Zůstaňte takový,jaký jste-jste fajn chlap a určitě někomu pomůžete.
Napsala jsem jen svůj názor na věc.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10407
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
zdravím heleno, to je jasné, že žádný návod není univerzální, každý může poradit jen to co sám prožil, pro mne je vlastně každý příběh s dobrým koncem inspirace i motivace...hlavně už ten chlast ze života vypustit:)to je pro mne nejdůležitější..a zda pomůže AA, či léky, či léčebna..či přítel je vlastně skoro jedno:) ten váš příběh má taky dobrý konec stejně jako standův, či líby...teda konec..má to dobrý průběh..a to mi dává podporu, tak díky všem zase se ozvu
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10409
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Standovi-chci se zeptat na ty Tvé slabosti,o kterých píšeš,jestli jsi je už měl v době před tím krizovým obdobím než jsi začal pít anebo sis je "vypěstoval" coby spouštěč ,když jsi už v"tom lítal"? Ale doceňuji,že stále na sobě pracuješ a posouváš se furt dál a dál A hlavně,že máš ten dobrý pocit sám ze sebe
Yfča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10411
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den Petrato,
i mě pomáhali a pořád pomáhají příběhy na tomto fóru.Proto sem občas chodím pořád-opravdu jsme všichni ať bývalí,nebo současní alkoholici na jedné lodi.
Moje rada je,zajděte za tím Dr.Popovem-i kdyby nic jiného,pomůže Vám jen to,že se k tomu odhodláte.Mě takhle pomohlo,že jsem se svěřila své obvodní lékařce,která mi to ani nechtěla věřit.Nedala mi nic zázračného,jenom klasické vitamíny,chodila jsem na injekce Milgamy(vitamíny a brala jsem léky na podporu jater,protože už jsem měla špatné jaterní testy.
Byla bych se před ní styděla,že jsem to nezvládla.Dneska už dávno nepiju a život je barevnější!!!
Zvládnete to taky,nebojte se,chce to jen ten první krok a opravdu každému pomůže něco jiného.
Moc Vám držím palce ať najdete tu svou cestu.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10413
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
díky heleno, první kroky udělány na všech frontách:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...137138139140141142143...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter