Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...139140141142143144145146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10471
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
zdravim vsechny abstinentky, anet tebe zvlast...prima ze sis uzila, no ano znam to dobre..ten rychlovlak se spoustou zodpovednosti a znam i to jak se to meni na tobogan silenstvi, takze ano..odpocivat a uvolnovat..ono to jde bez toho alka lip,
kdyz toho mam moc, tak si vzpomenu na chvile ranni na te prijmove ambulanci a pak na psychiatrii a pak tech par dnu kdy jsem byla jak matoha a stejne jsem cele ty dny neudelala nic a vida nic mi neuteklo, takze ted kdyz na me jde ta rychlorychlorychlost, reknu si tak si petro spocni a spocnu a je to, no skvele jste vsechny..mejte se dobre, tohle je dobry relax klub, ahoj!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10472
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Taky nezapomenout na dovolenou.Nejlepší moje byla minulý týden na srubu,Šumava, samota, 4km nejbližší obec,bez elektřiny, voda z potoka, 3 hladový vnuci ve vývinu, ale ta příroda, tichoučko, kytek plná louka, hluboký les, ranní kávička při východu slunce............to člověk najde pokoru, sílu, chuť žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10473
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Petro,
Vy si vzpomínáte na ambulanci a psychiatrii-já jsem za svou "alkoholickou kariéru" strávila i noci na záchytce-potlučená,okradená-já,taková ta "šikovná",která jsem se snažila vždycky být upravená a pohybovala jsem se při svém původním zaměstnání na "vyšší úrovni".Stydím se za to ještě dneska,když pro mě muž a jednou i dcera druhý den přijeli.Ten alkohol ze mě udělal úplnou trosku a podle toho se ke mě na té záchytce chovali.
Ale nikdy na to nezapomenu-byla to pro mě opravdová škola a už vím,že nikdy více!!!
Tak si budeme dál držet palce-aby už nikdy!
Dobrou noc
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10474
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
libi presne tak, klid a samota a ranní východ slunce..o to mam rad..a ten strizlivy zivot taky...dobre to je, to ziti jednoduche a nenechat se zamotat do toho blazince povinosti a tak..spim jak mimino a kazde rano si rikam, ej jupii petro jake dobre je to rano strizlive:) a je!!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10475
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
dovolená je třeba, a když se vrátíme z ciziny, tak zase pějeme ody, jak je krásně u nás.. v jižních čechách, třeba....to je můj domov. Tak to tak pro odbočení...hlavně to prožít se střízlivou hlavou.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10476
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
presne tak helenko už nikdy! zachytku nemusim absolvovat, staci vzpominka na hnusnou sestru na prijmu:) no jsme my to ale spolek:) drzet palce navzajem a tak, dik za uprimnost...a pekny vecer vsem..jste skvele zeny...vsechny:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10477
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Petrato, kdybysme si nezažili na vlastní kůži ten hnus, asi bysme reagovali jako ta sestra... naštvaná, že ji nějaká ochlasta, promiň, otravuje a ruší při noční směně.Kdo nezažil , nechápe , že se chlast netýká jen lidí na okraji společnosti. Tohle forum mi dalo hodně, na AA se pořád ostýchám, ale zajímalo by mě.jak to probíhá.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10478
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Zdravím krajanko,
ani já bych Jižní Čechy za nic nevyměnila a že jsem se při své práci nacestovala hodně po světě.
Ale samozřejmě je hezky i jinde v republice-abychom nikoho neurazily!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10479
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
anet ja byla na AA jen parkrat, ale akorad jsem chtela napsat, ze dnes ten zensky klub zde mi hodne AA atmosferou pripomina, lidske a taky vtipne a tak nejak s porozumenim, ja tam za nima obcas zajdu to vim, hned jak nabehne skolni rytmus, dela to cloveku dobre to sdileni s nekym kdo vi, je to proste lecive,
mozna kdybych tak nepadla do te alkopasti nikdy bych nebyla tak uprimna a otevrena a furt bych hrala tu skvelou a pracovitou a vzornou a tu co nema zadny problem, o dikyboze za tu zkusenost:)...vim ze na nejake hodnoceni brzy, ale dobre mi tu s vama dnes:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10480
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 8 měsíce  
Petrato, mi mluvíš z duše...já mám spíš blok z AA z toho, že mě někdo pozná a vykecá to. Už rok nepiji, ale nepodceňuji to. Jsem z Č.B.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...139140141142143144145146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter