Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Alkohol a epilepsie
#37499
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Nemusím si představovat, že jsem alkoholik. Jsem alkoholik.
A nikdo mi nepere, nevaří, ani neuklízí - bez ohledu na to, jestli piju, nebo ne. A účty za mě tady nikdo neplatí.
Nerozhodla jsem se přestat pít, protože by nade mnou mí blízcí zlomili, většina z nich vůbec nic neví a ti, co vědí, ji nade mnou nezlomili. A myslím, že naopak I PRÁVĚ PRO TO nacházím sílu s tím bojovat.
Motivace přeci může být různá. Ta moje je neztratit to, co mám, vydobýt si to, co jsem měla předtím, a pokračovat na cestě za tím získat pro sebe a své nejbližší ještě víc.
Píšete to, jako by alkoholici byli jen ty absolutní trosky a vždycky naprostí sobci a lidé, kterým stačí k životu jen naprosté minimum - a samozřejmě ten chlast. Ale tak to přeci zdaleka vždycky není.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37501
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
To nebolo mierené na teba. Tak sa neurážaj. Ale bohužiaľ, čo som písal platí v drvivej väčšine prípadov. alebo si myslíš, ža Tí ľudia, čo tu píšu napríklad do knihy návštev sa len nudia?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37502
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
To je jasný, že to tak není. Třeba já se za trosku nepovažoval ani za sobce ne. Ale dnes, když se na to dívám zpětně střízlivejma očima, tak jsem byl obojí. Troska duševní a sobec neskutečnej.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37549
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Krtek napsal:
To nebolo mierené na teba. Tak sa neurážaj. Ale bohužiaľ, čo som písal platí v drvivej väčšine prípadov. alebo si myslíš, ža Tí ľudia, čo tu píšu napríklad do knihy návštev sa len nudia?

Neurazila jsem se, jen nesouhlasím.
A myslím, že je taky ještě hodně prostoru mezi tím být totální troska, nad kterou všichni zlomili hůl, a nudit se...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37550
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Včelař napsal:
To je jasný, že to tak není. Třeba já se za trosku nepovažoval ani za sobce ne. Ale dnes, když se na to dívám zpětně střízlivejma očima, tak jsem byl obojí. Troska duševní a sobec neskutečnej.

To je pravda, včelaři. Sobectví k tomu asi fakt prostě patří. A jestli člověk je, nebo není troska, je subjektivní.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37554
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Príliš všetko vzťahuješ na seba. Nemusí byť nikto troska, aby nad nim rodina zlomila hul. Ak chlap chodí do práce, ale po večeroch a cez víkendy pije a správa sa k rodine ako idiot a žiadne dohovárenie, aby prestal piť nepomáha, tak rodina rezignuje a tú hul zlomí.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37555
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
No tak to je celkem logické, ne? Tohle fórum navštěvuji především kvůli svým problémům, ne z nějaké zvědavosti.
Ty zase podle mě zbytečně moc zdůrazňuješ to "lámání hole". Jako by to tak vždycky muselo skončit. A jako by se člověk nemohl sebrat bez toho.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37559
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Toto bude moja posledná reakcia a týmto tu končím.
Takže. Posledné tvoje príspevky píšeš, že ty a ty atd. Lenže ty si tu hľadala pomoc pre niekoho iného, kto si odmieta problém priznať. A nie len v tomto vlákne. A o tom som písal ja. Nie o tebe.
Majte sa tu pekne a nech sa Vám darí. Už ma nebaví písať tu a reagovať na to, že sa niekto uráža a hnevá. Toto ja nepotrebujem. Mám dosť svojich problémov aj bez toho.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#37563
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 7 měsíce  
Ano, to je pravda, řeším jak své problémy, tak problémy blízké osoby. A (jak už jsem taky psala), já se ani neurážím, ani nezlobím. Prostě jen diskutuju. Mrzí mě, pokud jsi z toho měl špatný dojem. Ať se daří!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42524
Re: Alkohol a epilepsie Před 7 rok, 3 měsíce  
lucikk8 napsal:


a co zavolat záchytku?a ze záchytky do léčebny...


rodinný příslušník NEMŮŽE nechat člena rodiny odvézt na záchytku - to je v pravomoci pouze policie a lékařů - a už vůbec není možné "naordinovat" někomu léčebnu, na to má pravomoc pouze soud
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter