Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2425262728293031
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#42857
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 1 měsíc  
Zuzana, píšeš:
... ..."Přece nemůžu kombinovat léky s pitím, to snad MUDr. ani nepočítala s tím, že za 14 dní kdy tam mám jít přijdu"...
Odlož pečeň/játra do mraziaka a hurá, na pivo!

(Po návrate ich opäť nahoď a fachči ďalej aj bez Selincra a ostatných farmák... Či? Musíš sa testovať?)

O psychiku sa nestaraj → ona sa, naopak, postará o Teba!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42878
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 1 měsíc  
Zuzana napsal:
Dobré dopoledne, tak zatím jsem žádný lék neužila, čtu na ně recenze a nestačím se divit, co nám to píšou za sragory... Mám pracovní víkend, takže se držím při dvou pivech večer po práci, suchý dům a docela to jde. V úterý mi přijde to Selincro, tak vyzkouším a pak uvidím co dál... I když někde v koutku duše tuším, že ty ataky paniky a úzkosti samy nezmizí...
treba si uvedomit, ze kazde medicinske rozhodnutie ma nejake plusy a nejake minusy, pricom liek nezobrat je tiez rozhodnutie. treba si zvazit potencialne benefity vs rizika a rozhodnut sa, ci radsej risknes vedlajsie ucinky lieku s jeho potencialnymi prinosmi, alebo nie.
dalsia vec, ktoru treba brat do uvahy je to, ze kto skor napise na internet recenziu na liek? spokojny pacient, alebo niekto, kto si mysli, ze mu ten liek zhorsil situaciu a "potrebuje" pred nim varovat ostatnych? ked podas liek 100 ludom, z toho 90tim pomoze, 10tim uskodi, tak recenzie dopadnu tak, ze si precitas 5 pozitivnych v duchu "ale hej, je to v pohode" a 8 negativnych, ktore budu na 3 strany hororove scenare. teraz ale nie zeby som chcel nejak vehementne obhajovat tie lieky, to nie, len chcem povedat, ze tie recenzie treba brat s velkou rezervou.
a posledna vec, tieto lieky zaberaju ludom rozne. treba to uzivat podla odporucani lekara a sledovat, co to s tebou spravi a vsetko s lekarom konzultovat, ak mas vedlajsie ucinky. hladat si na internete info o zdravi a liekoch je fajn, ale je dolezite si uvedomit, ze googlenie v ziadnom pripade nemoze nahradit medicinske vzdelanie. ja napriklad vzdy viac verim svojej lekarke, ako tomu, co napise xXxPepo69xXx na nejakom fore.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1...2425262728293031
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter